0 oy
291 göst.
Aile kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Karışıyormu kızlar herseyine bugün sabah acayip sinirlerim bozuldu eşim bugün gitti 1 buçuk ay kadar yok bizde eşimle geç yattik vakit gecirdik biraz sohbet muahbbet çay eşimin valizi derken saati 3 etmişiz ışıklarda açık olunca boyuna bizi takip ediyor herhalde kaynanam sabah milletin içinde gece niye geç yattın dedi işime milletin aklida fesat anlarsınız ya eşimde istediğim saate yatarım dedi güya geç yattik diye ben kalkıp esime kahvaltısını hazirlamiycam eşim çayını gösterdi bak benim cayimda hazir kahvaltimda erkenden hazır oldu gecikmedik yani diye hayır anlamıyorum evlenmiş barklanmis artık niye incigine cıncığına kadar karisirsinki :D

11 Cevaplar

0 oy
(1,667 puan) tarafından

Merak bacim merakkkkk :D

(3,099 puan) tarafından
Merakta gelsin yanına öyle sorsun yolun ortada sorup köye ilan vermenin ne anlamı var hahahah
(1,667 puan) tarafından
Eşinde iyi susturmus valla helall enistee :)
(3,099 puan) tarafından
Öyle diyince bişey diyemedi zaten kız bide eşim burdayken sabahları gelir kaldirirdi baktı saat 10 olmuş perdeler acilmamis hemen gelirdi kapıya dayanirdi
(1,667 puan) tarafından
Ayyy baya yuzsuz müs be bu kadinda ayrica patavatsiz yaniii
(3,099 puan) tarafından
Yüzsüz ne demek alası yani yuzsuzun sabahlari bile rahat vermiyor
-Reklam-
0 oy
(12,995 puan) tarafından
İsim vardı yatakta deseydi bozulsaydi :D 
(3,099 puan) tarafından
Hahahaha merak değil kiz çatladı naptilar diye dayanamadı sordu kesin herzamanki huyu:D
(12,995 puan) tarafından
:D çay ne alaka istediğim saatte içerim
(3,099 puan) tarafından
Bide işte ben kahvaltıyı yetistiremedim kalkıp hazirlamiycam ayağına getirdi ondan eşim tuttu çayı gosterdi huyunu bildiğinden bunlara kalsa ben beceriksizim ya ondan geçen gorumcemle bile tartisiyoz gelmiş bana beceriksiz diye bagiriyo daha keki kabartamaz bana beceriksiz diyo:D
(12,995 puan) tarafından
Üçüncüye b o k yemek düşer ya hiç sevmem birisiyle tartışırken başkasının dahil olmasını
(3,099 puan) tarafından
Yok canım bugün görümcem müdahil olmadı küsmüş zaten ben ve esim varken gelemiyor kapıya kızıma ve karnımdaki çocuğuma beddua etti kendileri eşimin korkusuna gelemiyor
0 oy
(84 puan) tarafından
Aynı evde mi yaşıyorsunuz?

Yani evli bir çifte sorulacak soru değil tabi . herşeye karışmasalar keşke.. İnsan üzerinde baskı hisseder.
(3,099 puan) tarafından
Üst katlarında oturuyoruz canım herşeyi soruyorlar valla baktı sabah açılmadı perdeler saat 10 oldu hemen geliyor kapıya kaldırmaya alacaklı gibi çalıyor kapıyı
(84 puan) tarafından
Of şaka gibi en sevmediğim şey :( Allah yardımcınız olsun
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim kaynanam 24 saat makina tüfek gibi herşeye konuşma ve karışma gücüne sahip herkes susar ama o susmaz susmayacakta 
(3,099 puan) tarafından
Susmalarini çok bekleriz valla bı ara esime şakasına deli falan derdim hemen benim oğluma deli deme diye başlardı eşim bişey demiyo sana nolmus
(65 puan) tarafından
He birde  oğluma onu demeyin bunu demeyin şunu yapmayın diye savunmaya geçmeleri olmaya deli ediyorlar adamı
0 oy
(65 puan) tarafından
Benim kaynanam 24 saat makina tüfek gibi herşeye konuşma ve karışma gücüne sahip herkes susar ama o susmaz susmayacakta  elinde olsa oğlunu beleyip yaninda yatiririr
0 oy
(238 puan) tarafından
Terbiyesiz kadın ne niyetle söylediği belli zaten. Sen bizmi izliyosun sen o saatte napıyodun ozaman diye sorsaydın keşke. utanmasalar evlerimize kamera taktırıp 7/24 izlerler kesin. **** oluyorum böyle sürekli herşeye karışan insanlara.
(3,099 puan) tarafından
Eşimin kuzenleri falan vardı onlar olmasaydı demiştim içimde ukte kaldı denk geldikçe diyim diyorum susuyorum geri
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Yerini bilir Allah razı olsun karışmaz öyle şeylere
(3,099 puan) tarafından
Aman canım karışmasın yoksa çekilecek dert değil eşimde bende biseye karisilmasindan nefret ederiz zaten o huylarimiz bir kaynanam herşeye karışır eşim bı iş yapar başında dikilir şöyle yap böyle yap eşim en sonunda patlar
0 oy
(5,272 puan) tarafından

Lafı ağzına tıkıyorum konuşamıyor:D

(3,099 puan) tarafından
Eşim cevabını verdi Allah'tan bugün bana gerek kalmadı yoksa bende iyi bı laf gecirirdim orta yerde:D
(5,272 puan) tarafından
Keyfin yerinde o zaman:))
0 oy
(418 puan) tarafından

Utanma olmasa söylenecek söz varda söylenmiyor.

Karı kocaya neden geç yattınız diye sorulurmu hiç
(3,099 puan) tarafından
İşte canım böyle dusuncesizler
0 oy
(3,701 puan) tarafından

Yok bizimki karışmaz ama  benim eşim çoğu şeyi önce bana sonra anasına danışır sonuç ne olur anasının dediği annemin de kötü niyeti yok oğlu soruyor o cevaplıyor olay bizimkinde Bi de şöyle bisey var mesela Bi misafirliğe gideriz hep beraber ev sahibi aç mısınız der kaynanam herkesin adına konuşur yok yok değiliz diye halbuki çok acimdir :D

0 oy
(313 puan) tarafından

Öff istersen 3te yatar öğlen kalkarsın ya oh ağzının payını vermiş ayıp denen bir şey var bizimki de uzak olmasına rağmen onlar köyde sabahın köründe arar uyanık mıyım napıyorum hiç çekinmem köy gibi işim mi var da kalkayım onlar varken alışıklar diye erken kalkıyorum zaten hafta sonu arar öğle gibi kahvaltı mı yapıyoruz diye eşimle biz geç seviyoruz telefon falan oynayıp kalkıyoruz SANANEE diye bağırcan:D

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 303 göst.
16 Mart 2022 Aile kategorisinde Bugrakagan (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 477 göst.
28 Ağustos 2021 Moda kategorisinde Deniz. 01 (2,244 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 892 göst.