0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (337 puan) tarafından
Selam kızlar 21 günlük bebeğim var iki gündür gece gündüz uykusu yok sürekli uyurdu ama 2 gündür sürekli emmek istiyor emdiriyorum uyumuyor yine emmek istiyor. Memeyi bir tutuyor bırakmıyor nefes almadan emiyor. Acaba doymuyormu artık. Doktorunuz yeni dogan maması olarak ne önerdi bana da öneride bulunurmusunuz? Hangi mamadan me kadar süre vermem lazım. Verimmi vermeyimmi neolur yardımcı olurmusunuz?

4 Cevaplar

0 oy
(2,963 puan) tarafından
Kilo alimina göre mamaya baslamalisin. Aylik kontrole goturdugunde doktorunla konusup karar verirsiniz. Belki gazi vardir o yuzden uyumuyordur. Belki teninin sicakligini hissetmek guven verdigi icin memeden ayrilmiyordur. Daha yeni dunyaya gelmis sana ihtiyaci var. Benim oglum beni hic emmedi ama 3 aylik olana kadarda döşümden ayrilmadi.
(337 puan) tarafından
Ay kıyamam canım benim yaa. Kuzum gazını çıkartıyorum. Altı temiz yarın kontrolüm var o zaman sorum p zaman doktora
(2,963 puan) tarafından
Ne kadar cikartsanda gazlari bitmiyor canim. Biz 4 aylik olana kadar cektik o gazi. Sen daniş doktoruna bakalim ne dicek. Op mis kokulu bebisini  ❤️ benimki kocaman oldu o bebeklik kokusuna hic doyulmuyor :)
(337 puan) tarafından
Öperim canım tsk ederim
(2,963 puan) tarafından
Rica ederim :)
-Reklam-
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Benm kız da öyleydi. Gazı falan yok mu kız. Ben kızımı 15 dkkda bir emzirirdm. Gece de ne zaman uyansa emzirirdm. Bazı gecelee r uyumazdı. Ben de sürekli emzirirdm. Doğduğunda küvmze girdi. Elimden geleni yaptm. Sürekli emziridm. Çok çektm falan ama değdi. Hiç pişman değilim
(337 puan) tarafından
Şuan aynı durum benim başımda canım 15 20 dk bir emziriyorum. Geceleri kendim saat başı kalkıp emziriyorum ama 2 gündür sürekli ağlıyor emmek istiyor emerken de ara ara memeyi bırakıp ağlıyor. Gazı da yok çıkartıyorum bilmiyorum neden böyle oluyor çok üzülüyorum
(1,151 puan) tarafından
Ya belki seni hissetmek falan istiyor. Bir sorunu yoksa ve göğüslerin hep dolu doluysa. Ama yine de aşıya götürdüğünde göster. Ama ben göstermeme rağmen doktor ek süt önermemişti
(337 puan) tarafından
Göğüslerin baya yumuşadı canım sıkıyorum süt geliyor.  Bende yetmiyor mu acaba diyorum. Bir danışım bakalım ne diyecek doktor. Tsk ederim canım
(1,151 puan) tarafından
Sor doktora mutlaka o zaman
(337 puan) tarafından
Aynen csnim
0 oy
tarafından
Gazi var var canım bebeğinin açlıktan emmiyor gazı olduğu için emiyor kolik de olabilor
tarafından
Gaz sancısı bitmeyen bebek internttn Beyaz gürültü aç uyuturksn yarım kundak yap karnına ayak topuğuna masaj yap Hamak beşik varsa onda salla canım oğlumda kolikti dediğin gibi olmuştu birden 2 haftalıkken bende aç sutum az sanmıştım sürekli emdiği için meğerse kolikmis
(337 puan) tarafından
Aaa çok tsk ederim canım ya bilgim yoktu allah razı olsun öyle yapim birde inşallah düzelir kuzum ya
tarafından
Kuzum çok sabırlı ol 4 ay çektim bende çok ağladım ettim ama.cok pişman oldum zamanla geçiyor bio gaia gaz damlası al canını sıkma hasta asla değil bebeğin sadece kendine ve bebeğine zaman ver  rica ederim
(337 puan) tarafından
Tamam canım.benim saol.
tarafından
Rica ederim geçmiş olsun canim
0 oy
(1,775 puan) tarafından
Büyük ihtimalle gazi var canım memede rahatladigi için sürekli emmek istiyo kaka yapması nasıl kilo alımı iyimi eğer düşükse ona göre gittiğinde doktor tavsiyesi üzerine mamaya geçersin eğer hepsi iyiyse o zaman gaz sancısı vardır doktorunuz gaz sancısı için ilaç yazacaktır kuzum 
(337 puan) tarafından
Tamam kuzum tsk ederim. Kakasini yapıyor. Kilosunu daha bilmiyorum 3200 gr doğdu yarın kontrolümüz var bakacaklar
(1,775 puan) tarafından
Bak bakalım canım ona göre anlaşırız zaten

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 151 göst.
0 oy
4 cevap 165 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 377 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Snmbade (322 puan) tarafından soruldu
+1 oy