0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (294 puan) tarafından
kızlar belki basliktan dolayı biraz önyargı ile baktınız kısaca anlatmak istiyorum çünkü bu konuyu danışacak başka kimse yok. en azından siz konuya tarafsız bakabilir ve bana yol gösterebilirsiniz.simdi annem beni 16 yaşında iken doğurdu yani küçükken evlendi . ben 12 günlük babamı kaybettim. ve annemin ailesi onu yanına aldı fakat ben babaannemle yasadim 20 yıl boyunca yani  bana anneliği babalığı abiliği maddi manevi küçük büyük herşeyi kurban olduğum babaannem yaptı ❤️ annem babamı çok seviyordu hâlâ da seviyor başka biri ile devam edemem dedi ve boşandı . neyse şimdi onunla görüşeyim mı bi iki kere memleketime geldi beni görmek için ama onun dışında uzun zamandır koptuk öyle birbirimizden sizce onunla görüşeyim mi onun adım atacağı yok sadece bilmiyorum öyle ona karşı duygusal birşeyim de yok ama kararsızim cok

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Belki sana yaklaşmaya çekiniyordur bi ara sor niye biz anne kız gibi konuşmuyoruz diye sor belki çok sıkı bi bağ oluşur aranızda 
(294 puan) tarafından
Evet çekindiği doğru . Belki de ondandır bilmiyorum ki ya
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Ne olursa olsun o senin annen annene bişey olsa pişman olursun sonra bak sende evlenirsin seninde çocuğun olur anneni yanı başında görmek istemez misin
(294 puan) tarafından
evliyim . 33 haftalık gebeyim belki de yavaş yavaş annelik duygusunu hissetmeye başlıyorum diye böyle oldum
(299 puan) tarafından
Yokluğunu hisedersin bebeğini eve getrdgin zaman gözün arar
0 oy
(238 puan) tarafından
Anneni tanımaya çalış açık açık konuş herşeyi. Belki bilmediğin şeyler yaşamıştır kimse çocuğunu sebepsiz yere bırakıp gitmez. bence bi şans ver annene onu tanımazsan içinde kalır sonra daha çok üzülürsün.
0 oy
(734 puan) tarafından
Ben olsam görüşürdüm belki çok pismandir 
0 oy
tarafından
Ben de annemi üniversiteye geçince tanıdım. Üniversitedeyken senede 1 2 defa geliyordu yanıma. Aramız hiç bir zaman anne kız gibi olmadı. Zaten belli bir yaşa kadar annesiz olunca sonradan da o bağ kurulmuyor. Hem annem kuramadı hem de ben kuramadım. Ama biz yine de görüşüyoruz. Bence siz de görüşün 
(294 puan) tarafından
Aslında bizimle o bağı kurmak isteseler başarırlar ama istemiyorlar bundan eminim  ya.
0 oy
(673 puan) tarafından
Başka çocuğu var mı annenin?
(294 puan) tarafından
hıhı . iki kızı var
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ah be canım o da emin ol böyle olsun istemezdi git yanina
0 oy
(13,945 puan) tarafından
Kesinlikle görüş canim. Yazik oda çocuk yasta anne olmus ve sana sahip çikmasi için söz hakkı bile olmamış. Normal anne kiz olmaniz zor ama abla kardes gibi de olsa görüş bence. 
0 oy
(13,148 puan) tarafından
Aslında seni terk etmemiş kendide ufacikmis anlamamıştır belkide 

Bence görüş 
0 oy
tarafından
bence görüş konuş canm sonuçta annedir. anne gibisi yoktur sende görüşürsün konuşursun o ilgiyi anneliği hissedince zaten devamı gelir ha dersen ki bana karşı adım atmadı ben adım attım ama yine de o kendi hayatına devam etti o zaman sende ona göre hayatına bakarsın en azından denemiş olursun pişmanlık olmaz annem diyip adımını at gerisini ona bırak 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Miniktirtil (1,307 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 418 göst.
28 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (10,978 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 524 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 102 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Emine2803529 (6 puan) tarafından soruldu

381,704 soru

11,426,677 cevap

34,987 kullanıcı

...