0 oy
164 göst.
Diğer kategorisinde (2,011 puan) tarafından
2 bebegim 4 aylikti hamile kaldim erken dogum riski yuksek cabuk hamile kalmissin diyolar nr kadar dogru var mi oyle bildiginiz

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
dogumdan 10 ay sonra hamile kaldim ama boyle bi riskim yok şükür 
tarafından
bünye ile alakalıdır canm
benm riskim yok ama aşırı bel ağrısı var mesela  alakası varmıdır bilmiyorm
(2,011 puan) tarafından
Benimde arada sanci oluyor belimde 6 aylik oldu bacaklarim yuruyemiyorum batiyor gunlukhoc dinlemiyorum iki tanr daha var
tarafından
al benden de o kadar bende aynı oluyorum
(2,011 puan) tarafından
sabah kalkıyorum bacaklarda bisey yok bir saat sonra başlıyor oturunca kemiklerim sancilaniyor ayağa kalkınca belimdeki kemik batıyor topalliyorum
tarafından
inanırmısin aynısı hatta birebir dedigin gibi oturup kalkamiyom bi iş yaptığım zaman daha beter oluyorum magnezyum kullanıyorum fayda etmiyor
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
ilk kızımda 3 aylıkken hamile kaldım erken dogum oldu 34 haftalıkken dogurdum 3 cocgumda 6 aylkken hamile kaldım 39 haftada dogum yaptm degişiyor yanş
(2,011 puan) tarafından
Kuzu bende 4 aylikken hamile kalmisim bide kirkimdan sonra adette olmadim
(4,101 puan) tarafından
anladım korkma sikkat et kendini yorma inşallh bişey olmaz
(2,011 puan) tarafından
Oglum cok yaramaz cok tehlikeli yerlerde hep ayakta tetikteyim arkasindan cok kosuyorum kizim 10 aylik dis zamani uyku duzeni yok oyoe de cok yoruluyorum
0 oy
(12,510 puan) tarafından
Alakası yok bence 
(2,011 puan) tarafından
Bende oyke dusunuyorum ama yine korktum
0 oy
(306 puan) tarafından
Oglum 6 aylikken kizima hamile kaldim dusuk riskim vardi progestan kullandim baya bi sure 15 haftalikken icten kanama oldu yine progestanla kaldi sancilarim coktu 34 haftalikken dogum baslamis hastaney3 gittik yatirdilar ciger gelisdirici vurdular 2 doz acilma durduruldu sancilar durdu cunki serrumlarla 2 hafta ayaga kalkmadan yattim tam 36 haftalik sabah kahvaltida makata oturamadim bise batiyodu cunki hastaneu3 gittik baya baya dogum baslqmis bu sefer 1 saate dogurdum normal dogum 3010 gram dogdu kizim kuveze almadilar sukur ertesi gun taburcu olduk su an 13 aylik ve ayagimda salliyom teyzesi. 
(2,011 puan) tarafından
Oy yerim ben onu rabbim bagislasin size can rahim tam toparlanmadigi icin erken olir diyolar
(306 puan) tarafından
Oda olabilir bide ben ogluma tek bakiyodum cok hareketliydi ev isi cocuk derken dinlenemiyodum hic o yuzdende acilmalarim hizlanmis sancilar normal dogum samcisina girmis olabilir cnm. Ama ikinci dogum aşırı kolaydi cok hizli oldu bitti rahimde yumusuyo cok hizla acilma oluyo
(2,011 puan) tarafından
Benimdr ikinci cok kolaudi hemen ucuncu ikinmada geldi ama cok yoruluyorum oglum ya camda ya tupu yakiyor ya balkona cikiyir hep ayaktayim hic dinlenemiyorum kizimda 10 aylik hep ayakta kucakta daha emeklemiyor yuruyor cok yoruluyorum
(306 puan) tarafından
Cok zor canim anlayabiliyorum seni ayni beni tarif ettin suan. Birilerinden yardim alsan olmazmi kardesin veya annen tek basina cok zor olacak sana daha bulantilar baslayacak Alllah yardimcin olsun canim
(2,011 puan) tarafından
Kuzu doguma uc ay kaldi bulantilari atlattim gecti 6 aylik olduk
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Yardim edin canlar
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Bende oglum 7 bucuk aylıkken hamile kaldım doktor erken doğum riskin var dedi tabiki illa erken doğar demedi o sadece ihtimali söyledi ama cok şükür 34 haftalik olduk eger bi sorun olmazsa 4 hafta sonra doguma alicak
(2,011 puan) tarafından
Insallah zamanunda alirsin kucagina cnm
(9,626 puan) tarafından
Amin canım sende sağlıkla zamanında kucağına alırsın insallah
(2,011 puan) tarafından
amin kuzu
0 oy
tarafından
Kişiye göre değişir cnm

Ablm erkndn hamile kaldı 7 aylk kn doğrdu

Bazı ları ise 40 haftayı dolduryo
(2,011 puan) tarafından