0 oy
400 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar bir hafta içinde çok zor durumlar yasadım buraya da yazdım eski posttan bilen vardır belki akla şuan çok ihtiyacım var annem ve kayınpeder olayı annem bilezik ve para almıştı bunlardan bu şekilde kabul ettiler şimdi de yüzüne vuruyorlar çeyizimle dalga gecmiş pazar malıymış baya olaylar olaylar emin olun daha bir çok sey var buraya yazsam roman olur kayınpeder ertesi günü beni çağırdı anneme anlattıklarını söylediklerini bana da söyledi utanmadan yutkundum saygısızlık etmemeye çalıştım işte senin annen herşeyi yalan bizi kandırdı hiç bir şey yapmamış felan yani o kadar çok şey var kii Allah'ım dertleşecek kimse de yok en son ağladım çıkmadan bana sarılıyor neye sarıldıysa yılanlar yaa şimdi benim de doğuma bir hafta var yada yok annem buraya gelmem diyor kavga ederiz gel yanımda doğum yapayım diyo eşim kabul etmiyor yarın beni almaya gelecekmiş bakalım yine neler olcak kafayı yicem kendi ailesi yaptıgı herşeyi yüzüme vurdular hastayken bakmışlar onu bile laf etti napayım ben çok minnet eden insanlar nefret ettim bunlardan inanın yazacak daha çok şey var

6 Cevaplar

+1 oy
(3,451 puan) tarafından
Allah aşkına bir hafta sonra doğumum var diyosun hala ne çeyiz konusu açılabilir anlamıyorum yaaa
(124 puan) tarafından
İğrenç bi aile ama ne yapmalıyım annemsiz ben napcam doğum zamanı da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden gelmiyormus anan seni o doğurdu kimse kusura bakmasın gelecek anan bebene de sana da bakacak diğer itler urusun dursun boşver 
(124 puan) tarafından
Ya öyle de onlar da burdan çıkmıyor ki annem de yüz yüze gelmek istemiyor diyor bu sefer büyük kavga çıkar polislik oluruz büyük sorunlar eşim de anlamıyor kafası basmıyor
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Seni almışlar ya daha ne çeyizi istiyorlarmış..gtleri yetiyorsa bizim köyden kız alsınlar bakalım.. A dan z ye herşeyi dizmek erkek evinin görevi.. Sonucta sen onlara gidiyorsun.. Yanı doğurdugun bebe bile onların soyadını alacak.. Bunların lafı mı olur. Annen de alması gereken en son kişiden borç almış. Neyse onlar gecmişte kalmış takmayın. İki de çatlasın lar da. Eşin izin vermiyorsa gitme anne evine.. Annen gözlerine soka soka gelsin kalsın.. Onların oğlunun eviyse ananda kızının evi.. Hem sen rahat edemezsin. Hem de öylesi daha iyi olur. 
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Ceyizimi gelin gittiğim aileye layık bir şekilde aldım deseydin.
0 oy
tarafından

Sen annenin yanına git canım o gelmiyosa

(124 puan) tarafından
Evet bende öyle istiyorum kadın buraya gelse eminim çok büyük kavgalar olur ama eşim kabul etmiyor göndermiyor annem yarın almaya gelcem seni dedi şimdi eşim de annen niye böyle fitne fesat yuvamı dagıtmaya calışıyor diyor kendi ailesini görmüyor bakalım yarın nolcak umarım kavga etmezler
tarafından
Bu olayın aynısını yaşadım ama farklı bi sebeple ve ben eşimi dinlemedim annemde kaldım
(124 puan) tarafından
Eşin ve anenin arası nasıl şuan
tarafından
İyi çok şükür
0 oy
tarafından
Onlara ne canım senin çeyizinden evinden sen anneni sende kalmaya ikna et ben doğumdan 3 gün sonra annemde kalmaya gittim çok büyük hata yaptım eşim öyle böyle rahata alışmadı sen gitme annen gelsin

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 272 göst.
0 oy
19 cevap 944 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Melikke1903 (486 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 726 göst.
0 oy
6 cevap 124 göst.

379,599 soru

11,363,543 cevap