0 oy
150 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
1 saat 1 bucuk saat fln aralikla alarmk kuruyorum iyimi bu sure azaltmalimiyim?

Birde emiyo ama sanki doymuyo sürekli emiyo uyumasa aksama kadar emer doyduğunu nerden anlarım benim ki hemen uyuya kaliyo 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu süre gayet iyi devam et bu şekilde su an oda seni tanıyor ve bunu emerek yapıyor bol bol ten tene yap doydugunu bez sayısından anlarsın günlük 10-12bez degisiosan bunun 6-7si cisliyse aylık 400gr ve üstü kilo alımı iyiyse doyyyodur
tarafından
Bez baya gidiyo ama 10 12 degildir heralde geceden beri 3 gitti 4 uncuyu taktim sayim bugun kac tane gitcek tesekkurler
tarafından
10- 12 de fazla olur canım :) 3 4 kere çok iyi ve belki bir beze 2 3 kere çiş yapıyodur biz anlayamıyoruzdur çünkü ben bezi dolunca alıyodum ama o beze kaç kere yaptı onu bilmiyorum :D
-Reklam-
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Cok ellerini ayaklarini cirpiyor ellerini yumruk seklinde sıkıyorsa, agziyla araniyorsa açtır gogsunu bebegin ağzına Güzel yerleştir ve yutma sesini duy canm suan surekli seni emmek istemesi normal kokunu arıyor emzirirken eldiven vs. takma ten tene değsin birde tavsiyem en son hangi memeyi emzirdiyse birdahakine de ondan başla ki göğüsün tam boşalsın sütün artar. Saglikla büyült :)
tarafından
Tesekkür ederim sagolasin
0 oy
(607 puan) tarafından
Yokta niye saate göre emziriyorum ki , bebekler özellikle yenidoganlar saate göre değilde her istediğinde emzirilmeli , çocuk saati mi beklicek doymak için. Bence saat tutma ben yarım saatte 1 emzirirdim 
tarafından
Geceleri uyuya kaliyorum mesela alarm calmis ama uyanmamisim kendi uyandi emziriyorum suan eşim alarm kuruyo ama oda uyanamiyo
tarafından
Ben de öyle emzirmeyi hayal ediyodum ama kızım hastanede kaldığı için 3 saatten 3 saate alıştırmışlar bir kere 4 5 saat uyandıramadığım oldu
(607 puan) tarafından
Zamanla oda alışır
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Saat neden tutuyosun 7 günlük bebek için 1 bucuk saat uzun süre. Daha sık emzirmelisin 
tarafından
Geceleri tutuyorum gunduz ig dese veriyom zaten
0 oy
tarafından
7 günlük ben hep 30 dik bir emzirdim 
0 oy
tarafından
Kuzum benim 

Ablamın kızıda doyduğunu anlamayan her dakika emen bir bebek yani senin dediğin gibi uyumasa daha emer o derece ve benim kızım çok emen bi b3bek değidli 3 saatten 3 saate emerdi bi kere 4 saat oldu uyandıramadım emmedi falan çok uğraştım emmesiyle 

Senin bebeğinin emmesi çok güzel maşallah 1 buçuk saatte çok iyi bir saat daha hastanede hemşireler 3 saatten 3 saate demişlerdi bana ben acıktıça emziriyodum senin ki doymadığından değil emme bağımlısı gibi bişey
0 oy
(3,145 puan) tarafından
Daha çok küçük oldugu için emerken çenesi yoruluyor dinlene dinlene emiyordur ne kadar emerse emsin benimki de oyleydi büyüdükçe emme süresi azaldı şimdi 13 aylık iki dk bile yetiyor ona 
0 oy
tarafından

Çok uzun bi süre sen yarım saat olmadan hep emzir bol bol

0 oy
(5,949 puan) tarafından
Gayet  iyi  canım  bende  1 ve 2 saat arayla  emzirip  mama  veriyordum  genelde  benim  kızım  hep 2 saatte  bir  kalkardı  öyle  verirdim  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 110 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Tuubba (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 209 göst.
27 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 256 göst.
0 oy
7 cevap 129 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu