0 oy
108 göst.
Diğer kategorisinde (124 puan) tarafından
Merhaba anneler. Bu durum neden oluyor. Bi de şimdi yatırdım uyuyor fakat arada sesler cıkarıyor hastamı yoksa bu durum normal mi endişeliyim mapmalıyım

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok emdiyse fazla gelmiştir canım
(124 puan) tarafından
Aranıyor ben de veriyorum ilk kez boyle oldu inş oyledir saol canım
tarafından
İlk bebek sanırım normal canım bişey olmaz korkma
-Reklam-
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Korkma canım olur oyle benimki hep kusuyor. Sar sar. Sen kafasını yuksek tut cocugun yoksa reflü yatagı al
(124 puan) tarafından
Var canım reflü yatagında yatıyor hep. Cok saol canım
0 oy
(395 puan) tarafından
Gazı vardır bir iki kusar bebekler sürekli emerler doyma yetileri yoktur o yüzden kusmaları normal 
0 oy
(3,886 puan) tarafından
Cok emmistir canım. Fışkirtarak kusmadiysa korkma normal. Uyjuda sesler cikarmasi da az cok artık gaz sancilari başlar.  Benim kizim sabaha kadar ikinir gibi sesler yapardı  ama uyurdu yine de. Hatta baslarda herhalde uyanacak diye uyuyamazdım sonra  alışmıştım.   Oglum da yaptı  ama daha az.  Sen yan yatır bir sey olmaz Allahin izniyle  2 yada 3 saat uyursa izin ver uyumasina sindirsin. Cok emerse sıkışır  gaz yapar sindirim sistemi  daha tam alışmadı çünkü. 
0 oy
(48 puan) tarafından
Kusan bebek olur ya gorumcemin oglu 2 aylik kiyafet dayanmiyor.
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Benim evimin 4 de 3 ü kusmuktu  uyurken yan yatır. Sütün yeni yeni çoğalıyordur 1 haftada anca iniyor çünkü oda fazla emmiştir  
0 oy
(124 puan) tarafından
Kızlar hepinize cok teşekkür ederim  cevaplarınız için Allah razı olsun 
0 oy
tarafından
Yedi gündür emmediyse sende hiç sağmadıysan o süt bozulmuştur eksimistir
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Benim aşırı gazlı kusan bebekti. Emzirdigimide kusardi mamayı da. Fazlasını çıkarmıştır belki gazlı da olabilir.. daha çok yeni. Allah analı babalı büyütsun canimm.
0 oy
(4,654 puan) tarafından
Normal cnm fazlasını çıkarıyordur

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 150 göst.
29 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 95 göst.

379,478 soru

11,359,810 cevap

34,837 kullanıcı

...