0 oy
441 göst.
Aile kategorisinde (106 puan) tarafından
Bayramın1.günü aradım annemin ve babamın bayramını kutladım bayramın 3.günü öğlen saat2de annemi aradım evde misiniz hazırlandık geliyoruz diye bu saatte mi gelinir nebicip evlatsın seni sabahtan bekledik felan dedi bende sabahtan gelicem demedim ben size dedim ve baya da durucaktım akşam 8-9gibi evime gelecektim kızlar annem bağardı çağardı kapattık telefonu ben ağladım gitmedim geri eve çıktım ertesi gün babam aradı gelmedim diye beni evlatlıktan reddetti benim sadece bi kızım var bundan sonra ne ölüme ne dirime ne evime dedi hak ettim mi sizce bu muameleyi?

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yok artık çüş abartmışlar salakça bir tepki neden erken gitmedin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oha yani çok abartmışlar resmen bahane aramışlar . Bunun için yapılmaz yani
0 oy
tarafından
Oha yok artık 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Annen baban çocukluk yapmış biraz ama sende neden o kadar geç kaldın ki ilk gün gitseydin
(106 puan) tarafından
İlk gün evdeydik biyere çıkmadık çocuğum hastaydı 2.günü eşimin ailesine gittik kurban kesmek için 3.gün de size gelcem diye söylemiştim bişey dememişlerdi saat 2diye tepki gösterdiler ve ben 1-2saat de durmicaktım
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Valla ana babada olsa insan bi saatten sonra çekemiyor. Allah yardımcın olsun. Sende görüşme bi süre onlar aramayana kadar arama
0 oy
tarafından
Allah'ım ne kadar saçma sanırsın evden kaçtın 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kusura bakma ama böyle ana babayı sen reddet asıl... 
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Bazen dıyorum yakın olmak da kolay degıl kendim gurbetteyım gerçekten bir kere daha düşünüyorum bu tür sorunlar yaşanınca. Tamm beklenir ama gelmeyince de Red edilir mı evlat. Yaşlımı annen baban 
(106 puan) tarafından
Annem 48babam 60yaşında
0 oy
(73 puan) tarafından
Büyüklerimiz bayram gibi özel günlerde hassas olabiliyor neden gitmediğini açıkla bence işin olduğunu anlat daha erken gitmek istediğini söyle baba sonuçta yumuşar bı kaç güne
0 oy
(660 puan) tarafından
Çok çocukça hiç gitmeyen evlatlar var nankörlük yapmışlar saçmalamışlar
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ya belki gidemedin canm belki aksi bir isin oldu müsait olamadin neden böyle bişey için bu kadar abartmışlar ki bende 2. Günü gittim akşam saatlerinde hemde istediğim zaman gidiyorum zaten bayramda da istediğim zaman çıktım dışarı ancak yetiştim yani hem kayınvalidemrle gittik hem eşimin bazı akrabalarina napayım yani kendi ailem de çok uzaklar bize beni böyle bir sebepten dolayı siliyorsa silsinler valla hiç takma bile 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Ailen de silmeye yer arıyormuş 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Çok abartmışlar kusura bakma bu yüzden de evlatlıktan red edilmez ki yanlış yapmışlar 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Tövbe tövbe =) şaka gibi hem bağırır çağırırlar hem niye gelmedin derler..sakin ol bence biraz zaman girsin araya 
0 oy
(4,685 puan) tarafından
Ohaaaaa çüş beee böyle babamı olur
(106 puan) tarafından
Bende tam olarak böyle dedim
(4,685 puan) tarafından
Yemin ederim ki şok oldum hem suçlular hem güçlü bı ne yaa
0 oy
(10,957 puan) tarafından
Bk nu cıkartmıslar ne sacmalık ya. Boswer takma kafana
0 oy
(215 puan) tarafından
Ne kadar saçma gitmedin diye evlatliktanmı rededilirmiş
0 oy
(1,672 puan) tarafından
İkisi de fazla abartmış. Hep böyle ters tepki veren insanlar mıydı. Çünkü durduk yere de bu tepkiye anlam veremedim
0 oy
(945 puan) tarafından
Ben olsam annemle konuştuktan sonra giderdim. Sonuçta evlatsın kırılmış sana beklemiş seni demekki
0 oy
tarafından
Yani biraz abartmislar ama sen neden evine döndün gtmedinki sendede suç var canm 

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 611 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde Elif2021 (1,384 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 91 göst.
0 oy
21 cevap 1,221 göst.
7 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Merve Recep (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 157 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu