0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (253 puan) tarafından
Kızlar ya öyle bi iki tane değil Baya karınca çıkamaya başladı banyomda kapının altından mı geliyor yani ne tam bulamadım yerleri gördüğüm yerlere kahve döktüm bebek pudrası döktüm en son sirke döktüm ama yok süpürüp hala çıkıyorlar sıcaktan heralde ama 3 buçuk senelik evliyim çıkmazdı pek evimde bu sene bu kadar çok çıktılar oğlum var emekliyor ağzına atar diye tereddüt ediyorum sizin önerileniz var mı ne yapim

9 Cevaplar

0 oy
(530 puan) tarafından
Valla bende çok şey denedim gtmediler bebegimin oyuncaklarina bile girdiler en son ilaçladim evi
-Reklam-
0 oy
(84 puan) tarafından
Tek etkili çözüm "TARÇIN"..  Yollarına tarçın dokunce kayboluverdi hepsi. Çok şey denemiştim ben de ama tek çözüm bu oldu. Allah affetsin :(
(253 puan) tarafından
Int se bende tarçın gördüm dökün diye onu da deniycem ama kökten giderler mi ki acaba
(84 puan) tarafından
Benimkiler gitmişti tertemiz olmustu. En etkili yöntem bence. Sonuçları paylaşırsanız sevinirim;)
(253 puan) tarafından
Akşam yatmadan bi deniycem işe yararsa yazarım cajım
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Bende de var o sorun diğer evde vardı yeni taşındık burda da var ilaç kullanamıyorum kızım heryerde valla inşallah biri akıl verir 
0 oy
(607 puan) tarafından
Nane dökün birde :))
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Yaa bmm de olmadı asla

Bu yıl yenı yenı çıkmaya başladılsr

Bnmkıler sıyah bıde yaa

İlacı var kaynanamda. Alacam onu kullancm ben ama. Adını Fln bilmıom hiç cnm 
(530 puan) tarafından
Ben migrostan böcek karinca karişimi bi ilC aldim işe yaradi
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kutu şeklinde bişey var adını bilmiyorum o uzaklaştırıyo öldürmeden belki bilen çıkar
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Bende çok muzdarptm bu konudan kendiliğnden kayboldular tezgahtan resmen midem bulanıodu çamaşır suyuyla temzliodum
0 oy
tarafından

Bundan al 3 kattayim karincakardan gecilmiyordu.evim esim alip getrdi 6 tane koltugun altina falan koyduk duvar diplerine ertesi gun bir tane karinca kalmadi 6 ayda etkili

image

(253 puan) tarafından
Bi kaç günde evde olmayacağım ben yokken evde bayram ederler vallah iyice çoğalırlar hemen etki ediyor mu
tarafından
Koydum ev karinca doluyken ertesi gun bir tane bike yoktu canm  cok al. Yani  1 kutuda 2 tane var y 3 kutu al b3nce hemen etkimediyor.bundan.once heo.camasr suyuyla falan siliyordum herseyi.denedim yok gtmediler bu kesin cozum oldu ustekik zararsiz bebegimde var evde karincalar yok.artk guvenle uyuyoruz
0 oy
(24 puan) tarafından
Limonu tuzlayıp koy çıktıkları yere

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 517 göst.
0 oy
20 cevap 944 göst.
14 Mart 2024 Diğer kategorisinde Su1880 (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 169 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu