0 oy
559 göst.
Aile kategorisinde (120 puan) tarafından
Kızlar öncelikle meraba ben 7sene önce tacize uğradım daha sonrasında evlendim evlenmeden eşime anlatımlık sonra duyulursa rezil olmayam diye evledikten hemen sornra işe girdim ilk ayda şiddet uyguladi sustum arkamda kimse olmadı için sonrasında 2 sene sonra çocuğumuz oldu arife günü çocuk kucagimdayken kavga çıkardı boğazımı sıktı aileme anlattım bisey olmaz çocuk için katlan dediler bi süre sonra geçmişimle ilgili küfür etti taciz adamın bilmem neresini özlemişsin dedi çocuğum küçük oldu için bisey diyemedim 3 ay önce onu aldattimi idda etti sadece carsiya gidip ve gelince duş aldım için artik kızım 3 yaşında derdini anlattı için boşanmak istiyorum arkamda kimse yok ama diretiyor nolur akıl verin çok canım yanıyor fikirlerinize ihtiyacım var nasıl bi yol izlemeliyim uzun oldu hakkınızı helal edin 

16 Cevaplar

0 oy
(120 puan) tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar cevaplar icin teşekkür ederim en kisa zamanda hepinize iyi bi sekilde dönüş yapmaya caliscam
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Bugunde bu ailelere kufur edesim var ama uyari yiyorum 
(932 puan) tarafından
Bana ediomus gibi et asko ajajjaja
tarafından
Kanka bugun sı çarlar dedim uyari vermis biri nokta koyacam artik:)
(932 puan) tarafından
Bazen bi noktada cok sey anlatir bebegim ajajajaja
tarafından
Nokta ozaman ahahhaha
+1 oy
tarafından
Ailen neden kabul etmiyor sizleri ya valla deli olucam bugün üçüncü okuduğum şey 
(120 puan) tarafından
Taciz eden üvey babam çünkü o eve dönersem annemi birakcani düşünüyor
tarafından
Ve annen bunu bilmesine rağmen hala o adamla evli mi ? Yemin ederim üzülüyorum ya dava açıp oturduğunuz ev kendinizinse sana tahsis edebilirler eşine uzaklaştırma verip. Gidecek yerin olmadigi için kiraysa bile kirasını eşin karşılar
(1,298 puan) tarafından
Off ya annen nasıl onunla yaşıyor hayret bışey eşin biliyor mu üvey babanın oldugunu şok geçiriyorum şuan
(120 puan) tarafından
Hiç birine yanaşmıyor artık ne yapcami bilmiyorum kızımı hergün parka çıkarıyorum diye şizofren oldumu düşünüyorlar artık hayali arkadaşımla konuşmaya gittimi idda ediyorlar ama hic biride dönüp ben buna naptım demiyor
tarafından
Kişi kendinden bilir işi .
Suçlu pskolojisi suç bastırıyor aklınca kendisi çok duzegun ya
+1 oy
(48,704 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun canim taciz edeninde seyi kopsun
(120 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Böyle ailelere aile demiyorum malesef insan evladını neden kabul etmez ki cok uzuldum senin adına Insallah ıstediğin herşey olur kuzum
(120 puan) tarafından
Amin kuzum artık napcami şaşırdım
0 oy
(13,036 puan) tarafından
Boşver hayatına bak derim bul bir çıkar yol hatta ilk önce iş bul sonra bı bakiciyla anlaş bir ay idare etsin seni sonra parasını verirsin 
(120 puan) tarafından
Çocuğu benim almam imkansız abisi avukat çünkü ailesi arkasında
(3,052 puan) tarafından
7 yaşından küçük çocuklar anneye verilir. Yuz kızartıcı suç olmadığı sürece. Abisi değil kendisi de avukat olsa bu değişmez. Bundan sonra şiddet uyguladığında darp raporu al. Çocuğu da alırsın iyi bir avukat bulursan ayağındaki donu da alırsın.. baktın olmuyor haber kanalları esra erol Müge anlı duyur sesini. Susma. O ******** tacizciyi de anlat. Annenin o adamla evli olduğunu. Senin yüzünü kızartacak bir suçun yok. Sen bu hikâyenin en masumusun. Onlar utansın kendinden.
(120 puan) tarafından
Buna sevindim kızımdan ayrılmak zoruma gidiyordu
0 oy
tarafından
Eşinin bu huyunu düzeleceğini düşünüyorum kafana kalkması hiç hoş bir şey değil burada mağdur olan sensin annenin yanına gidemiyorsan git sığınma evine yerleş eşinin yaptıpıda psikolojik baskı
(120 puan) tarafından
Çocuğumu kaçırır diye korkuyorum bi yandanda arkası kuvvetli çünkü
0 oy
(14 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kardeşim. Herkesin bir imtihani var bolca dua et. Hicbirseye katlanmak zorunda değilsin. Sen tek ve biriciksin bunu unutma. Ailene de akıl ve vicdan diliyorum....
(120 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım durumun baya sıkıntılı ama bu adamla bır ömür biraz zor gıder. Anladığım kadarıyla senı bırakacak gıbı de durmuyor. Bu tipler benı cok korkutuyor valla dıkkat et 
(120 puan) tarafından
Maalesef bende korkuyorum suanlik elden bir şey gelmiyor
0 oy
(945 puan) tarafından
Hiç anlatmayacaktın canım yaa annen falan bilmiyor muydu nasıl ******** kaynıyo ortalık
(120 puan) tarafından
Kendini haklı çıkarmak için benim şizofren oldumu düşünüyorlar kendim uyduruyormuş onun kocası yapmazmış
0 oy
(2,589 puan) tarafından
Taciz eden üvey babammış ben öyle annenin de öyle babanında.... Zaten o koca Rabbim yardımcın olsun kuzum çaresizlik çok zorrrrr çok Rabbim sana bir kapı açsın 
(120 puan) tarafından
Amin canım inşallah rabbime sığınıyorum tek gerçeği bilrn odur çünkü
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Ayy içim bir tuhaf oldu.. Kıyamam sana ben canım... Kız cocugu olan annelerin Baska br adamla evlenmesine tamda bu yüzden karşıyım. Kızlarını bir yola koymadıkca evlenmemeleri gerekiyor.. Kimsee güven yok. Sana akıl veremem.. Çünkü şuan ben akıl versem bile sen yapamazsın... Biraz cesaretin olsa keşke birazcık. Şimdi burda sormaz hem o kocana hem o üvey babana dünyayı dar ederdin.. Gece otur bir kahve yap kendine. Ve düşün.. Enine boyuna iyice bir düşün.. O adamla evli kalma... Bak resmen ruh hastası iftira atıyor. Yarın birgün canına kastedecek. Allah ım yar ve yardımcın olsun. 
(120 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(433 puan) tarafından
Keske gecmisini anlatmasaydin canim  ailene tekrardan konuyu ac eger yine aynisini derlerse devlete sığın boyle adamla hayat geçmez cocugunuda oyle adamla buyutme 
0 oy
(15,823 puan) tarafından

Rabbim yardımcin olsunnn annen nasıl sessiz kalır ya bu durumda:'(

0 oy
tarafından
Yok artık ya rabbim yardımcın olsun kardeşim 
0 oy
tarafından

O adamın gotune bacağım girsin şerefsi.z adı

Kocanda tam şerefsi.z.z
(120 puan) tarafından
Yağmurdan kaçarken doluya tutumdum malesef

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 218 göst.
19 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 934 göst.
5 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 279 göst.
0 oy
28 cevap 726 göst.
26 Aralık 2021 Aile kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

380,344 soru

11,388,358 cevap

34,893 kullanıcı

...