0 oy
411 göst.
Diğer kategorisinde (181 puan) tarafından
ya arkadaşlar aklim almıyor neden ellerini kollarini sallaya sallaya geliyorlar gelenler kendi ulkeleri gibi surekli cogaliyorlar gecen biyerde gordum turkiyede yıllık nufus cogalimi 3.1 iken suriyelilerin 5.5 imis ki dogrudur bir kari koca goruyorum pesinde birsuru cocuk neden bu ulkenin vatandaslarinin istekleri goz onunde bulundurmuyor yetkililerden yada medyadan bir bilgi açıklama gelmiyor yazik degil bizim cocuklarimiza ulkemize bize bi kac sene sonra ne hale getircekler canim ulkemi icim aciyor yanginlar seller multeciler kotu olan insanlar 2 cocuk yetistiriyorum ve korkuyorum 

14 Cevaplar

+3 oy
(3,606 puan) tarafından
Çünkü Türklerde oy bitti sıra Suriyeli ve afkanlilari vatandaşlığa alıp oy almakta 

Linç is loading...:)
(3,606 puan) tarafından
Benim askerim Suriye'yi temizlerken şehit düşsün kazık kadar Suriyeli adamlar burda benim karıma kızıma sarksin gönderin adamları memleketlerinde savassinlar bunlar ne biçim müslüman gerçek mümin savaştan kaçmaz en azından burdada urememis olurlar
tarafından
İşte benimde en cildirdigim konu bu benim askerim neden orda şehit oluyor bu köpekler ne diye keyif yapma peşinde bak Manisa'da kundaklama yapmaya çalışırken yakalanmış iki Suriyeli kardeş bunlar mı bize teşekkür edicek simdj
(3,606 puan) tarafından
İşleri güçleri ajitasyon bizim millet bu sebepten baş kaldırmaya başlayınca malum kanal hemen başlar yaralı cocuklarin fotoğraflarini yayınlamaya ulan benim ülkemde bir günde kaç çocuk tacize tecavüze uğruyor ulan bir çocuk öldümü inşallah normal bir şekilde ölmüştür diye dua eder olduk bunları yayınlayın
(1,787 puan) tarafından
Offf Allah'ım ne çok kanayan yaramız var biz ne hallere geldik lanet olsun nasıl bi rezalet bu yaa mültecisi ayrı dert yangını ayrı dert şimdide Antep ve İzmir yanıyor ve hızla yayılıyor yangın. Her noktasını yakacaklar ülkenin
(3,606 puan) tarafından
Kendileri daha beter cehennem de yanacaklar öyle ki keşke dünyada yaktigimiz yerde yansaydik diyecekler yediği kaba pisleyen alcaklar
-Reklam-
+1 oy
(673 puan) tarafından
Kucuk bir ilçede yaşıyorum. Burada yaşayan Suriyeliler mütevazi ve kültürlü insanlar. Herhangi bi taskinliklari olmadı o yüzden onlarla ilgili hiç kötü birsey düşünemiyorum. Tabi her şehirdeki bir değil duyuyoruz 
(1,206 puan) tarafından
İşte onlarda bizler gibi bir nevi iyisi var kötüsü var ama az önce Manisa'da orman yangını için keşif yaparken yakalanan iki kişi Suriye uyrukluymus. :(
0 oy
(1,671 puan) tarafından
Bacım çocuk başına 300-400 tl yardım parası alıyorlar tabi yaparlar. Biz tc vatandasiyiz bize vermiyorlar ama Suriyelilere destek veriliyor. Bizim vergimizle resmen. Biz kıçımızı sıkalım onlar yesin içsin çocuk peydahlasın. 3.5 milyon da hep erkek Afgan geliyor. Bundan sonra insan kapıya çıkmaya korkar. Ne bileyim tecavüzcü mü hırsız mı. Ülke batıyor resmen. Başka tabir olamaz. 
(181 puan) tarafından
sonumuz hayir olsun cocuklarimizi bu saatten sonra dahada korumamiz gerekecek bence bende sonumuzu hic iyi görmüyorum
(1,671 puan) tarafından
Türkçe tabela bundan sonra da zor görürüz gibi. 2 gündür sinirden stresten uyuyamıyorum. Ülkemiz de yok sayılıyoruz. Benim gözümde şu var, eğer ben bu tc vatandasiysam ister Cumhurbaşkani ol ister başka birşey. Böyle kararlar alırken milletine sormak zorundasın. Sen ülkenin sahibi değilsin. İstediğini alamazsın. Şu saatten sonra ben evimin kapısına inmeye korkarım..gelen afganlar tecavüzcü mü hırsız mı belli değil ki.. çocuğumu bile parka bırakamam. Batıyoruz ya resmen
(3,606 puan) tarafından
Yakında bunlardan kaçıp biz mülteci durumuna düşecez bunlar bizim topraklarımızin üzerine konacaklar
(1,671 puan) tarafından
O kadar çok yurtdışına giden var ki. Ülkeyi terkeden. Adaletsizlik yüzünden, mülteci sorunu yüzünden, ekonomi yüzünden. Türk milleti ülkesinden kaçıyor resmen. Kimlerin yüzünden ama işte. Asıl sorun bu
(3,606 puan) tarafından
Belkide amaç budur bilemeyiz valla
0 oy
(3,769 puan) tarafından
2023de oy için bizden bir oy alamaycklrni türk milletinin gözünün açıldığını bildikleri için gotleri yemiyor tabi başkalarınındn medet umuyorlar pislikler
0 oy
(2,291 puan) tarafından
En az 3 çocuk dedi dedi bakti yapan yok çözümü böyle buldu sanırım ☺
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Artık Allah'a havale ediyorum hepsini ülkenin başında adam yokki iyice boka batıyoruz hayırlı olsun
0 oy
(365 puan) tarafından
2023 te bizi iç savaş bekliyor hazırlıklı olun ..Erdoğan yeteri kadar oy elde edemeyecek alt yapı çalışması hepsi bunlar 
tarafından
Aradığım yorum.
(13,202 puan) tarafından
Yazmaya korktum
0 oy
(2,736 puan) tarafından
Aç beslemiyi seviyor sevgili devlet büyüklerimiz kendi halkımız o aclari doyuracaklsr diye perperisan oldular ama görmezden geliniyor malesef he bide bunları göre göre hala oy vermeye devam eden kesim var onlara da Allah'tan akıl fikir dilemekten başka bir şey gelmiyor elden
0 oy
tarafından
Bayramın ikinci günü oğlumu avcılar lunaparka götürdük eşimle size yemin ediyorum birtane türk yok Suriyelisi,afgani,afrikalisi,ozbegi, herbirinde abartisiz söylüyorum 4 çocuk ulan ne ara sen bukadar çocuk yaptın sanki turist gibiydik sana öyle bir bakiyorlarki git der gibi çocuk başına 400tl para aliyolar hastaneye gitse para ödemiyor erzak yardımı alıyor sonra Türkiye çok güzel tabi guzel olur insanlar ek iş çalışıp evini gecindiremiyor her ay markete faturalara ayrı zam ,güzelim ülkemin ağzına sictilar köpek sürüsü gibiler bıktık demekten bıktık savaştan kaçıp çocuk yapma pesindeler adamlar benim mahallemde apartman satin aldı kendi vatandaşına bukadar ilgi alaka göstermiyor 
0 oy
(1,278 puan) tarafından

Sehirlere bombalar yağardı her gece biz durmadan sevişirdik ... Kısaca özet hiç durmadan Faso çocuk üretimi 

image

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Siyasi post olur bu. Devlet tuttuğu kadar mülteci için ab den abd den para alıyor bakım parası. Başka şeyler de duydum da onu diyemem. 
0 oy
(45 puan) tarafından
Onlar savaşmıyor  ancak sevişiyor  :)  ahmet kaya ne demis şehirlere  bombalar yağardı  her gece biz durmadan sevişirdik  Alah rahmet etsin :)
0 oy
tarafından
Bende yabancıyım mülteci olarak değil normal yasal yollarla geliyoruz ve biz oturma iznini o kadar zorlukla alıyoruzki kolay kolay vermiyor yani türkiyede kalabilmek kimlik alabilmek için belli bir karar şartlar var. Suriyelilere gözleri kapalı oturma izni veriyorlar hiçbir şart koymadan. Başının üstüne çıkarıyorlar onlarda rahat rahat s.ıçıyorlar
0 oy
(670 puan) tarafından
Sorun mültecilerin gelmesinde değil gelirler İran acıyyo kapıları geliyo da biz niye açmıyoruz zaten adamlar Avrupa'ya gitmek için geliy beğenmiyo burayı çoğu sıkıntı bizim kapıları kapalı olması Avrupa'ya gitcek yol kapalı neden çünkü para veriyo avrupa

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 480 göst.
19 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 12345ebe (779 puan) tarafından soruldu
+3 oy
14 cevap 506 göst.
6 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 290 göst.
19 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 34513451 (99 puan) tarafından soruldu
+2 oy
10 cevap 397 göst.