0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (1,161 puan) tarafından
 kizim 15aylik olacak ne istediyinianlamiyorum. yemeyini uykusunu gep saatlice yaparim. altina  cis  bile  yapsa  hemen bezini deyisirim gezmeye cikartirim. ama   yeni eve geldik 3 gun agladi dis cikartdi dun bir az  rahatlamisdi oyun oynadik falan bu gun yine  agliyor  atesi vardi agrikesici falan verdim su an uyutdum.  cok zor  yemek bile  yemez. o kadar zorlaniyormki kendimi yetersiz  hiss ediyorum ve agliyorum bu durum yuzunden

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
17 aylik bizde oyleyiz su istemeyi bile bilmiyo hic anlamiyorum 
(1,161 puan) tarafından
benim kizda ya  hic bir sey istemiyor  bilmeyi. acikdigini bile  ifade edemez.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cocuklar sebepsiz agridan huzursuzluktanda aglayabilir bunalmissin sen kendini yetersiz goruyosun sen ilgisiz yetersiz anne gormemissin bacim kendine gel 
(1,161 puan) tarafından
isyan diyilda  canim aglamasina dayananmiyorm ben. nerde hata  yapiyorum diye  kendimi sucluylrum aglamasin diye  hep cabalaiyorum
tarafından
Bacim sen biyerde hata yapmiyon bazi bebeler cingandir sebepli sebepsiz her naneye aglar benim yegende oyle demek senin kizda oyle
(1,161 puan) tarafından
evet   oyle  inan hic kimseye  gitmez. yapisik ikiz  gibiyiz. biri  kizimi sevsin hemen bagirir  aglar.   her seye aglar. inana yemek bile  yemiyor. en cokda  onda  agliyorum
tarafından
Ay hic aglama sizinkilerin yaslarindayken biara benim oglanda öyleydi saldim ben yemegini getirirdim basinda beklerdim yedirmedim bilerek aglar benden beklerdi verincede veriyom diye aglardi bikac gun sadece koydum onude elimle yedirmedim  ama tabi acta birakmadim iki gun sonra kendi elleriyle doke saca yemeye basladi tavrini belli et simdiden her agladigin hop kaldir hop cikar dedigini yap olursa dar eder sana hayati
(1,161 puan) tarafından
agzina  aliyor  tupuruyor  yeniden ancak maama  bizded
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bnmki 9 aylik o da zor ama konusmaya basladiklarinda rahatlariz :) 

Kendini yetersiz hissetme canim bunu dusunmen bile iyi annesin demek..
(1,161 puan) tarafından
dogudugu gunden beri zor  oldu benimicin  1 yasibekledim olsun olduda  baska  huylari cikdi. bizimki anca  disarda  gezmek evde dirmaz  beni. kiz
0 oy
tarafından
Daha ne yapacaksın ki canım amuda kalkıp karşısında zıplayacak değilsin ya bu kadar da mükemmel olmaya çalışma annesin sen mutant robot değilsin ki gag gug ettiğinden her şeyini bilesin çocuk bu bir gün bakmışsın bal kaymak bir gün bakmışsın zehir zemberek ")) oylenoyle büyüyorlar işte boşuna kendine dert edinme akışına bırak hemde her şeyini bebeğin için sen yaparsan ne acıktım der ne susadım der ne de cis yaptım der biraz onada fırsat ver acıkınca en azından mutfağı falan göstersin susayınca çeşmeyi işaret edebilsin çok fazla üstüne düşme 
(1,161 puan) tarafından
ufaklar  miski Allah sana  sabr vermis. canim beni.Sag salim hepsi buysuun onemli olan o
tarafından
Inşallah büyürler canım neden büyümesinler su halleri zor evet ama büyüdükçe dertleride büyüyor emin ol büyük kızım okula başlayacak bu sene ilk göz agrım nasıl bırakıp gelecem başına bir iş mi gelir bir şey mi olur evdekiler küçük ha deyince çıkıp gidebilecekmiyim kimlerle muhattap olacak daha bunun ilk okulu var okuması yazması var peşi sıra gelenler var derken derken dert büyüyor ")) keşke hepsini ilk doğdukları halleriyle bir fanusta saklayabilsem gitsem gelsem sevsem koklayıp öpsem hep öyle kalsalar
(1,161 puan) tarafından
ay kiyamam canim benim. ay bende  buyuse  rahat etsem diyorum
tarafından
Ay hiç rahat edilmiyor valla tadını çıkar bu zamanlarının elinin altında dururkenki zamanları en güzeli bende diyordum aman bi buyuselerde kurtulsaydım diye ama iş ciddiye binince baya gözün korktu "))
(1,161 puan) tarafından
can sen tecrubeli bir annesin her seyin Altondan kalkarsin merak etme  canim benim
0 oy
(673 puan) tarafından
Ağrısı başka belki. Biximk de uykusu varken ağrısı varken kucağımdan inmez
(1,161 puan) tarafından
agrikesici verdim canim uyutdum benim kizim zor. her kes diyor. kayananam hasta  gidip gormeyirom. diyor  sen ele  isin o kiza  bakmak cok zor  bir kizim var  benim  cok inat  bir cocik
0 oy
tarafından
Kuzum nasıl anlamıyorsun ya anlaşılmaması çok zor sanki. Bir kas göz hareketinden ne istediğini anlayabiliyorum. Tek annesi anlar onu zaten. Konuş onla herseyi anlıyorlar. :)
(1,161 puan) tarafından
anlamiyorum  ben

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
7 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Semrauytery (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
0 oy
0 cevap 25 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dogem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.

379,498 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...