0 oy
304 göst.
Aile kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Kızlar ben çocuk istemeyen birisiydim ama eşim inanılmaz istiyordu baba olmayı baya sene erteledim ben de  baktım yaş geçiyor eşim de baba olmak istiyor. E adamı da deli gibi seviyorum. Bu da boşanma sebebi. Dedim ben de anne olayım neticede anne olunca alışırım. Alıştım ha linç etmeyin şimdi. Sonuçta oğlumun gözünün içine bakıyorum asıl sorun şu arada bocalıyorum bu konuyla alakalı. Kerem doğduğundan beri emmedi. Asla sarılmaz sıcak kanlı ama benden çok anneme delirir aşık gibi. Keza babasına da öyle onlara da sarılmaz ama daha bir sevecen yaklaşıyor. Dün düştü aldım kucağıma bırakmıyorlar ki çocuğu teselli edeyim patır kütür alıyorlar hemen elimden e böyle olunca üzülüyorum ne Kerem bana geliyor ne ben ona gidebiliyorum gibi oluyor. Gündüz ikimiz yalnızız elbette kaliteli vakit geçiriyoruz ama olmuyor galiba beceremiyorum :( 

10 Cevaplar

+1 oy
(5,272 puan) tarafından
Sen değil başkalari beceremiyor anne oglu rahat birakmayi
(13,202 puan) tarafından
Ben çok kızdım onlara yetişemiyorum eve gelince siz bakacaksınız diye onlar da ondan yapıyor ama yine de o sırada bana bırakmaları lazım değil mi?
(5,272 puan) tarafından
Tamam da o an cocugun anneye ihtiyaci var bi tek
(7,791 puan) tarafından
Kiz onlar sen kızınca kosmuskar tatli dille uyar sende onlarda da suç yok ki...
Düşer ağlarsa bana birakin de yani.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kerem dustugunde panter gibi atildinmi icin yandimi o aglarken bogazin dugunlendimi
(13,202 puan) tarafından
Tabiki canım canımdan can gitti
tarafından
Ozaman o yanindakikerede panterligini yap bisi oldugunda sakinlestirme gorevini elinden alamasinlar sen anneligi beceriyosun ama iste yanindakiler engel oluyo resmen piskolojik siddet gibi dusun
(13,202 puan) tarafından
Öyle işte bir daha olursa anında müdahale edeceğim
+1 oy
tarafından
Onu ayıla bayıla anne olanada  yapıyorlar cnaim merak etme birde bebeğin yapısından karakterinden kaynaklı sağlanması opturmemesi falan emmekle alakası yok bebim oğlumda emmiyor mesela ama boğa burcu ilgiye opulup oksanmaya dil dökülmesine bayılıyor işi gücü bırak sabahtan akşama kadar onu kucakla op sev oksa "D oğlanın bir büyüğü kızım da öptüğüm yeri siler ")) onuda emzirdim mesela hiç mama biberon yüzü görmedi 
(13,202 puan) tarafından
Bayıla bayıla yapıyorum öpmeyi koklamaya ihtiyacını gidermeyi de belli soğuk karakterli olacak çocuk da
tarafından
Yapacak bir şey yok canım bide erkek bebekler genellikle öyle olur pek cilve oynaş sevmezler kızlar daha işveli cilveli oluyor zorla kendilerini sevdiriyorlar birde büyüdükçe de değişir daha çok minnak
0 oy
(13,006 puan) tarafından
Sen değil yanındakiler beceremiyor. Canım kendini sıkma benim annem de kaynanam da kızımı annem annecim gibi sözcüklerle sever ilk zamanlar çok takıyordum sonra zaten annesi benim benim dışımda kimse ona birşey yapamaz mesajını verdim kafam rahatladı 
(13,202 puan) tarafından
Ya biraz da ben bunalınca onlara eve gelince siz bakacaksınız dedim sinirle ama iste bu durumda ne olursa olsun bana bırakmaları gerekir.
(13,006 puan) tarafından
O sırada verme canım bende dursun şimdi de onları uyar. Annenle ve eşinle ayrı ayrı konuş ikisinin de hevesini kırmadan bakın benim de heveslerim var çocuğa birşey olduğunda annesi olarwk bana gelmesini istiyorum benim elimden almayın de. Sen desen de onların düşünmesi gerekirdi
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi yapmak lazım konuşmak lazım. Bana bırakmaları lazım.
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Cabim beraber pasta kek yapin sohbet edin bu sekilde duygusal bag kurun sürekli ona seni çok seviyorum sen benim her şeyimsin heo yanindayim vs de uyurkrn bike 

Ve alnından op çocuğu nu aradaki bağı guclendiri ve bu bir sunnet peygamber efendimiz buyurmuslar çocukları alindan öpmeyi :)
(13,202 puan) tarafından
Kız öpüp koklamaz mıyım daha 10.5 aylık oyuncaklarla oyun Kuramıyoruz oyuncak sevmiyor pastaya daha aylar var. Yalnızken sürekli tepemde ama öyle sarılıp anne gibi davranmıyor bana da
(7,791 puan) tarafından
Hee soguk kanli olcaktir belki bosver benim kız da sevmez oyle ben sarılırım o da bana sarilir ama başkasıyla öyle sıkı bagi yok çünkü biz hep ikimiziz ha benle de sürekli öyle degil :D cani nasıl isterse
(13,202 puan) tarafından
Öyle galiba soğuk yapılı sevecen aslında ama yüzü sürekli güler de gelip sarılmaz.
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Çocuğunu kimseye verme yani sen annesinin kimseden izin alacak değilsin, her çocuğun yapısı farklı tabi ama annene daha çok alışmış olabilir böyle herşeye önce atlıyorlarsa
(13,202 puan) tarafından
Çalışıyor da birlik duruyoruz akşam gelince babasını özler gibi annemi de özlüyor.
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Anlamam neden düşen bebeğe anneden çok onlar koşuyor

Tamma eminim onlarında içi yanıo daa ama bi bırakın anask alsın teselli etsin kii çocuk bilsin annesı her zmn yanında 
(13,202 puan) tarafından
Yani inan emmeyince ben de çok zorlandım çok tartıştık herkesle. Kimse bırakmıyor ki ben annesiyim ben ilgileneyim
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Kız benim kayınvalidemgil de öyle bebek ağlar gelip kucağından alır, altını temizlerim gelip alıp kendi temizler... Ama biz 15 gündür beraberiz kayınvalidrmle geçici bir durum o yüzden bişey demiyorum. Sonuçta yılan eğilir büğülür çıktığı deliği bilir derdi babannem:)
(7,791 puan) tarafından
Yaptirma canim ozellikle bez konusunda
Annem dahil hic kimse ben bez degistirirken odada duramaz su an 9 aylik kizim 5-6 aydir boyle yapiyorum.
Ha en fazla zordaysam vs babasi degisir bezini yani oda nadir..

Ve aglarken sen teselli edersen sana baglanir başkasi ederse ona...
(13,202 puan) tarafından
Biz de birlik yaşıyoruz annemle annem de çalışıyor babası gibi onu da özlüyor herhalde.
0 oy
(48,667 puan) tarafından
etrafta büyükler olunca zor oluyo canim
(13,202 puan) tarafından
Kız baktım en küçükken yanlız evime de yettim başka sebeplerle geldik mecburen. Hayırlısı olsun bakalım olur bu sefer de evden çıkmaz biliyorum ama en azından ayrı olur.
(48,667 puan) tarafından
kapin ayri olur bende anneme gidiyorum iki atisiyoruz topluyorum elayi eve geliyorum erttesi günü yine gidiyorum bazen o kiziyo oyle boyle geciyo☺️☺️
(13,202 puan) tarafından
Öyle tabi kuzum hala tarlayı bekliyoruz ona ev alalım da biz de ona yakın yere çıkalım diye işte. Ondan bekliyoruz iki kez eşya taşımayalım çorludan gelecek benim eşyam ya ;)
(48,667 puan) tarafından
he ben esyanida getirdin saniyorum
(13,202 puan) tarafından
Yok kız giyim getirdik mama sandalyesi bile kaldı burada kuzeninkini kullanıyoruz kullanmadan kaldı öyle yetmediği yerde giyim bile aldık inan eve de gidip eşya almak nasip olmadı koca yazdır. Yazlık battaniye vs tekrar düzdük hep Kereme
0 oy
tarafından
Aslıs ablam bütün gün bizi görüyorlar kurban da olsak 7/24 oyun da oynasak biri eve gelince inan ki eymem de öyle oluyor hanım annem burda çok sevdiğim halde ilk kez sinir oldum Eymen evde kaydırağa takıldı düştü oy oy gel annem dedim bana doğru gelirken kayınvalidemi gördü gidip ona sarılıp ağladı kız kardeşimi görünce kucağından inmiyor birde üstüne üstlük ben kucağıma almak isteyince asla vurmayan çocuk teyzeeeeeeğ diye benim yüzüme vuruyor gören de dicek annesini istemiyor annesinden kaçmaya çalışıyor o derece. Sen çok çok çok iyi bir annesin ablam her zaman söylerim örnek aldığım bir insansın. Sabır ından olgunluğuna olaylarda yılmak yerine nasıl baş edio nasıl atlatabilirim? Düşüncene sabrına inan ki hayranım ama gerçekten Eymen de biri gelşncr beni asla istemiyor. Hele babası varken bizim becerememizden değil ki bu onları gündüz görmedikleri için. Bu arada keremim nasıl oldu ablam hwr şey yolunda mı bütün akşam aklımdaydı inan
(13,202 puan) tarafından
Oyy kurban olurum sana ben nasıl tatlı dilli konuşuyorsun sen öyle. Ben almalarına kızdım daha çok hep öyle düşmesinde falan aynı şeyi yapıyorlar. Allah razı olsun canım kuzum. Eve biri gelsin çıldırıyor zaten

İlgili sorular

+2 oy
45 cevap 613 göst.
0 oy
61 cevap 1,530 göst.
0 oy
27 cevap 1,329 göst.
21 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Asena'nın annesi∞ (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 581 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...