0 oy
711 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Ne yapmak gerekiyor polisimi ariorz ne ediorz  şikayetçi olmak için? Uzak yerde olması fark etmez dimi?? Bilen varmi

20 Cevaplar

+9 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne çok abarttın be olmadi git bıçakla dayan kapilarina
(3,769 puan) tarafından
Olur yaparim ilk sana gelym taktik verrsn
(1,787 puan) tarafından
Lan hakkaten yaaa polisi arasan dalga mı geçiyorsun bacım deyip suratına kapatır. Bide bunca olay varken hatları böyle bi sebepten meşgul ettiğin için ceza yersin soyliyim
-Reklam-
+6 oy
(496 puan) tarafından
Sevseler seviyo dersiniz sevmeeler sevmiyo dersiniz başka çocukları paylaşsa seninkini paylaşmasa kıskançlık triplerine griersiniz çok kaldırıyolar sizin gibilerin bi taraflarını senin gibi görmemişlerin çocuklarına yanaşmıyorum bile bizde de var senden bitane çocuk büyüdükçe piskolejisi bozuldu kendi kendini duvarlara vuruyo annesi sayesinde üç beş ay snra büyücek sonra sevmiyolar ayrımcılık yapıyolar diye ağlama. 
tarafından
Aradıgım yorum. Eltimin çocuklarını seviyor paylaşıyorlar benim çocugumu sevmiyor paylaşmıyorlar diyenleride gördük burda. Kendi ablasi annesi babasi yapsa ne kadar mutlu olur kanatlanır havalara uçar ama söz konusu erkek tarafı oldumu bir tripler kavgalar şıkayet etmeler fln.
+4 oy
(183 puan) tarafından
Görmemişin bir çocuğu olmus ne var halası paylasirsa 
tarafından
Sanane diyeceksen millete bura niye atıyon
(3,769 puan) tarafından
Ha bklendk yorum artılar da gelir şimdi :))
(183 puan) tarafından
Çok abartıyorsuniz tek çocuk sizde varmış gibi eşinin de hatri yok galiba daha utanmadan nere şikayet ederim diye soruyor ailesiniz siz
(15,598 puan) tarafından
Niye Fatma paylaşma diye söylemiş kız oda insan olsun paylasmasin ailesi de değil gıcıklık yapan bir görümce o lütfen empati kurun yorum yapın siz olsanız belki de sizin de tepkiniz bu olur
(183 puan) tarafından
Paylaşma dediği için paylaşır zaten inada binip  sonuçta kardeşi çocuğu böyle yaparak sadece yüzden düşer eşi ile arası açılır
+1 oy
tarafından
Paylaşılmaması gerekiyor bu konu hakkında siber suclarla galiba iletisime gecmen lazim. Kizinda bir birey ve ileride fotograflarının paylaşilmasina tepki verebilir. Kaldi ki siz anne babası olarak fotoğrafini paylaşmazken başka birilerinin paylaşması doğru degil. Aslinda tepkin gayet doğal bir fotografdan ne yaygara kopariyorsun diyenler olacakti ama sanal alemde her türlu pislik var malesef
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle cancağızim ❤️
Özellikle de onları hiç bir hakkı yok 6senedir bizi 3senede torunu ne iki kuruslri nede gelip görmediler bile
tarafından
Bunun tek açıklaması var canım akrabalarına gösteriş yapıyorlar
(3,769 puan) tarafından
Abisini özlemişlr güya aynen başka ne olckki sonuçta bliorz gelip görmediler bile torunlarini

Ben artık soğudum sogutmay da clsiorm kendimi çünkü hep değer görmeden değer vermekten salaklgmdn bıktım
tarafından
Boşver hic takmaa bu güne kadar değer vermişsin artik geri cek kendini uzak dur kafan rahat olsun. Yoo kendine ***** deme sakın bak bazı seyleri yapmak aslında bizim icin cok sen değer verdin gördün gercek yüzlerini ya deger vermeseydin anlamazdin
+1 oy
(15,598 puan) tarafından
Abartma diyenler olmus niye abartmayın tiktok da bile paylaşmaya yeltenmis bir gorumcesi var ne hakla paylaşsın ! Üstelik güzellikle de söylenmiş yapma diye inat edip ufak yavruyu orda burda annesinin rızası olmadan paylaşmaz kimse akraba bile olsa herkes hududunu bilmeli 

Sizin çocuklara yapılsa emin olun tepkiniz aynı olurdu bu durumlarda empati kurmak lazım şikayet et bencede et sonuçta uyardın ama seni tinlamadj bile az duracağı yeri bilsinler 
(2,375 puan) tarafından
Tiktok ta biri çocuğumu paylaşacak onun ağzını yirtarim kim olursa olsun!!
(15,598 puan) tarafından
Yani ama bunu normal karşılıyorlar
0 oy
tarafından
Noldu ki kiz
(3,769 puan) tarafından
Damarıma damarima basiolr ben paylaşma ddkcr paylaşıyorlr gorumcmlr
0 oy
tarafından
Cimer e şikayet edin. Siber zorbalık için ayrı nereye şikayet ediliyor bilmiyorum 
tarafından
Cimerinde işi gücü yok bu kaldı haledecek
(3,769 puan) tarafından
İlgnsn ilglnmsn bende dava açarım yaa bsverin siz bnlri ❤️
tarafından
Ya ilk yorum yaptığımda hala - yigen meselesi oldugunu bilmiyordum. Aşağıdaki postta sonradan öğrendim. Düşünsenize birisi sizin fotonuzu izinsiz kullansa tabiki gerekli yerlere şikayet edilir. Ayrıca anne nin gönlü olmadan paylaşmakta saygısızlık açıkça demiş kadın
tarafından
Kız bircis onu alttaku yorumda sonradan öğrendim tanımadığı kişi izinsiz kullanmış sandım postu ilk okuduğumda
(2,291 puan) tarafından
Anladim canim
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Sanırım bilişim suçlarına başvuruluyor canım.
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Bilişim suçlarına şikayet edeceksin kesinlikle bi çocuğun fotoğrafı anne baba rızası alınmadan hiç kimse tarafından paylaşılamaz 
(3,769 puan) tarafından
Bencede cancağızim özellikle onların buna hiç bir hakkı yok teşekkür ederim
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Cocugun fotosunumu paylasiyor lar cnm 
(3,769 puan) tarafından
Evet cnm
(11 puan) tarafından
E yani bunda nevar anlamadım sende hala degilmisin olmasınki insan mutlulukla paylaşamaz mi yeğeninin fotosunu  bende halayım ve paylaşıyorum
(4,698 puan) tarafından
3 yıl hiç arayıp sormamış görümcesi nasıl yiğenim dememiş 3 yıl sonra gelip çocuğu için aldığı önlemleri görmezden gelip başına buyruk rahatça paylaşım yapamaz
(11 puan) tarafından
Öylemi olmuş bunu bilmiyordum ama belki yinede kötü bir niyeti yoktur ya
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Kızını mı paylaştılar aşko 
(3,769 puan) tarafından
Evet ama hal oldy cancağızim ❤️
0 oy
(3,578 puan) tarafından
Kız sen nerelerdesin kaç zamandır
(3,769 puan) tarafından
Girmiyorum buraya cancağızim öle nadiren bakıp ckiordm
(3,578 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
(734 puan) tarafından
Kişisel verilerin korunması (KVK) kanunu var.izinsiz paylasamazlar
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim öğrendiğim iyi oldu ❤️
(734 puan) tarafından
KVKK DİYE ARAŞTIR GOOGLE DAN
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Önce delil edin fotolarını cek ve o fotolarla savcılığa suc duyurusunda bulunacaksın. Haa eşin kalıpta ben izin verdim demezse belki bir ceza alırlar 
(3,769 puan) tarafından
Çektim yinede dursun kenarda birdaha yaparsa senn ddklrni yapcm ztn cancağızım teşekkür ederim halletm resim ısıni suan
(10,784 puan) tarafından
Ama cok birsey bekleme canım. Yani yok ceza alırlar vs bekleme. Kagıt gidip te gözleri kokarsa belki. Benim arkadasımın kocası cıplak fotolarını yaydı da ceza almadı
(3,769 puan) tarafından
Almasnlar onemsz yeterki neler yapacgmi bilsinler cnm suscm snmasnlr
0 oy
(932 puan) tarafından
Gorumcenimi sikayet etcen sewdaaaa ajajaajaj
0 oy
tarafından
Dava açarsın gorumcene senin kapına dilekçe gelir  eşinden :) boşanmak için
0 oy
tarafından
Aman kusura bakma da tek bebek sende mi var ne cok abarttin ya sen duani et korkma ünlülerin vs nice güzel bebekleri var masmavi gözleri Bembeyaz tenleri var milyonlarla paylaşıyo da nazar değmiyor alt tarafı babaannesi paylaşmış abartma görmemişin bu çocuğu olmuş tutmus şeyini koparmış 
(432 puan) tarafından
Belli arkadaş çok kızmış ama bende sizin gibi düşünüyorum. Aslında umursamasa daha çok kızarlar bir insana verilen en güzel cevap tepkisiz kalmak ben görümcem in önüne öyle geçtim hiççç umurumda değil şimdi ben takmıyorum diye deliriyor. Amacı zaten eşimle aramızda huzursuzluk çıkarmak
(3,769 puan) tarafından
Evet şeyini kopardm cokda mutlym benm dsnclrm benim ccgm KİMENE SANANE
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Esinle aran bozulur 
(3,769 puan) tarafından
Ben her zaman netim kendi bilir
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Walla  hiç  bir bilgim  yok  sanırım  görümcen inadına yapıyor 
0 oy
tarafından
Kadının üstüne niye bu kadar geliniyor ister paylaşır ister paylaşmak istemez kendi çocuğu kendi bileceği guzel dille uyarmış kadın sapığı var kem gözü var, isteyeni var istemeyeni var bu ısrar niye paylasmasinlar istemiyorsa 
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle cancağızim eşim knstu en sonunda öle kldrdi oda zorla paylsrm diyor hala bide yaa
tarafından
Ay bizim buranın deyimiyle ne sirsillarmis pes doğrusu insan olana bir kere laf söylenir
(3,769 puan) tarafından
Kızımın özellikle istemiyorum ona tahammülm yok hakları kum tanesi kadar bile yok geçmedi çünkü

Eşimin paylsmslr yine:) birşey demedm ona ama pes yani daha bgn abin knsms dimi dikine dikine bunu yapmazmi lzm onuda bsver knsrken bide bnm içinde neler neler dedi bizede soylemiorz sana demişler hahshshs ne istiolr bozlcgnimi dsnuolr hal pes valla:)
tarafından
Ele gösteriş halaligi kalsın istemez. İnsana can bağı lazım
(3,769 puan) tarafından
Aynen öyle cancağızim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 502 göst.
28 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ⓐⓝⓝⓔⓨⓘⓩ ∞ (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 341 göst.
2 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy