0 oy
591 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bana eltimden daha iyi davranıyor gibi görünüyor ama eltim bişey istese koşa koşa gidip yapıyor kaynanam bana onu sürekli kötülüyor ama eltime olan korkusundan onun her istediğini yapıyor bize geldiğinde de az oturup gidiyor hep bi olayları olur eltimlerin hep tartışmalı bi hayatları vardır kaynanamın aklı hep onlarda oluyor bi kavga etseler hemen bizden kalkıp gidiyor aklı gitmiş gibi sinir oluyorum ya sen torununu sevmeye geliyorsun onlar çağırınca apar topar gidiyo artık bu durum çok canımı sıkıyor mesafeli olmaya karar verdim hem eltimle de konuşmuyorum artık kaynanama da eskisi gibi samimi davranasım gelmiyor 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kotuluyorsa sende buna izin verme o zaman. Kadinin oglu ve gelini elbette akli onlarda kalir neyi dusunecek baska. Sana da iyi davraniyormus daha ne istiyorsun. 
tarafından
Eskisi gibi konuşturmuyorum zaten eşim kızdı annesine artık onun hakkında konuşma diye neymiş eltimle aramızın iyi olmasını istiyormuş ben niye aramızı düzelteyim mesafeliyim böyle iyi. Yani iyi davranıyor gibi ama sözkonusu eltimler oldu mu herşeyi bırakıp koşa koşa gidiyo sürekli tartışıyorlar kavgasız günleri yok ama sonra bir bakıyorsun hiçbir şey olmamış gibi canım cicimli oluyorlar kaynanam da üzüldüğü ile kalıyor ben buna sinir oluyorum illa bi aksiyon çıkarmadan rahat edemiyo elti bozuntusu
-Reklam-
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çok takıyorsunuz ya 
tarafından
Takma da göreyim düşündükçe sinirleniyom
0 oy
(2,464 puan) tarafından
Öyle düşünüyorsan öyleyse 

O zaman mesafeli davran
tarafından
Aynen bugün geldi zaten mesafeli davrandım anladı heralde
0 oy
tarafından
Ayy ayni eski kaynanam bana kötüler kotulerdi eltime kosardi nie korkuyorlar bu kadar gelinden anlamam hayir sanki senimi öldürecek pisiriklar yaa bosver sende mesafeyi koy
tarafından
Eltim çok kötü biri yani nasıl söyleyim çok art niyetli ve çok kıskanç bi insan bana kaynanam bişey alsa bişey yapsa çok pis kıskanıyo. O yüzden kaynanam bana geldiğini benle gezdiğini çocuğuma bişey aldığını hep saklar yoksa çıngar çıkarır eltim o kadar kötü biri
tarafından
Benim eltimde oyleydi neyine korkuyorlar ki diyebilir kizim sana yaptim buna yapiyorum diye kiskanma hepinizi esit tutuyorum diyebilir ama olurmu boyle kaynanalar yuzunden surekli kavga oluyor
tarafından
Ona söylese zaten böyle soğukluk çıkmazdı aramızda onlara daha fazlasını yapıyor zaten hak geçiyor oğulları arasında da en çok diğer oğlunu seviyor
tarafından
Benimkilerde oyleudi 2 oglune ev alip benim esime borcla aldrdilar nefret etmistim onlardsn simdi hepsi yesin basini
tarafından
Hepsinin acısı bir bir çıkar merak etme
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Konudan bağımsız bir şey sormak istiyorum Eskişehir li misin :))
tarafından
Evet canım
(1,718 puan) tarafından
Merkezdemisin canm bende Eskişehir'deyim
tarafından
Tepebaşı canım sen
(1,718 puan) tarafından
Emek bendee

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 516 göst.
0 oy