+2 oy
651 göst.
Aile kategorisinde (494 puan) tarafından
Suan hic bisy yok beklemedyim kimseyede bisy demedim sabir diyip susuyorum simdilik cok uzucu bi oly ama merak edilmek guzelmis hic ne oldu neyin var vs diye soran olmadi kotu ve uzucu bisey ama bkliyorum hergun sabh bi tartisma cikarip kahvaltiyi burnumdan getryor eve gelmiyor nerdeyse sordugumdada surekli isi oldugu soluyor o gunden sonrada hic konusma yok kayitlarda

15 Cevaplar

+1 oy
(607 puan) tarafından
Belli degilmi zaten bunu sana yapan mahlugun o kadına ilgisi olduğu ??? Ben olsam delil beklemez önce elti denen yılanın ağzını yirtardim sen kimsin de benim kocamı arıyorsun or.os.pu diye 
(1,787 puan) tarafından
Böyle yaparsa haklıyken haksız duruma düşer bekleyip delil toplaması daha iyi. İnşallah yoktur öyle bişey
(494 puan) tarafından
Canim ole degil iste o cok kiymetli bi gelin o bilir o yapmaz simdi ole desem olay cok degisik yerlere varacak delil oldumu kimse ses edemicek
(607 puan) tarafından
Doğru yolda ilerliyorsun bebek ++++
-Reklam-
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eltin ile konuşsan açan anlar mi seni 
(494 puan) tarafından
Anlamaz oly buyur suclu ben olurum delil kanit toplayip sonra 2 gundurde hic konusma olmadi
(12,856 puan) tarafından
Acaba sen yanlış anlamış olabilir misin ki
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Watsaptan kontrol etsene onun watsabini kendi telefonuna bağla belki orda vardır bişey
(494 puan) tarafından
Bagladim hepsini ses kaydedici whatsap google baglj
0 oy
(4,584 puan) tarafından
En iyisi biraz bekleyip delil toplamak...
(494 puan) tarafından
Ole ypcam oly onlarkn bana donmedin delil oldumuda donmex
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Canım şöyle biseyde var belki abi kardeş olarak dertlesiyolardir ne biliyim kötü düşünmek istemiyorum ama insan böyle biseyi nasıl yapar yaa ben inanmak istemiyorum
(4,698 puan) tarafından
Düşünsene kocan eltinle gizli gizli konuşuyor eltin kocana gel yanıma otur diyor insanların içinde abi diyor siz sizeyken ismiyle sesleniyor konuşmalar siliniyor bana hiç normal gelmiyor
(494 puan) tarafından
Dertlesmek tamm ama neden siliyor arama kaydini yada  ne bilim eskiden abi abi diyen hanjm mesafeli olan bey simdi neden bole
(1,787 puan) tarafından
Detayları bilmiyodum Allah yardımcın olsun canım herşey karşına çıkar inşallah en kısa sürede
(494 puan) tarafından
Ins canim beklemedeyim
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Emin olmadan aman ima etme.normal karsila ama  tetikte ol.eger bi durum varsa ortaya ciksin.sen ustune gidince daha dikkatli olurlar.insallah yoktur umdugun gibi birsey.
(494 puan) tarafından
Ole ypiyorum zten cnim hic bisy yok gibi
0 oy
(2,055 puan) tarafından
Sen bence sıkma canını eden onlar canım kim ne yapıyorsa elbet ortaya çıkar sen ikisinde takipte kal hatta burada birileri takip programı paylaşmıştı öyle birşey koy eşine ses kaydedici filan eşinin telefonuna
(494 puan) tarafından
Takip programida olqbilir bak
(2,055 puan) tarafından
Aynen burada paylaşmalardi kimlenr konuşuyorsa dinleyebiliyorsun
0 oy
tarafından
Eltin le aran iyiyse  şey de ona. . Eşimin hayatında biri var galiba kimse eğer  bulursam dava açacam belki korkar 
tarafından
Doğru diyosn cnm
(4,698 puan) tarafından
Sen öv o kudursun işte kötü olsada iyi de zaten eşine yetiştirir o eşin sana yumuşar
(494 puan) tarafından
Isde daha once sirdas arkadas bildim dertlesiyordum o zmn ole diyordu bana simdi olayi cakinca hic bisy konusmuyorum onun yaninda falnda daha samimi guzl davraniyorum da dusundukce eskileri taslar oturuyor
(612 puan) tarafından
Şu çok mantıklı. Elini öv dur. Kudursun eltin. Şöyle iyi böyle ilgili anlat dur. Ben de merak etmiştim seni de bulup soramadım nasılsın diye. Yine de inşallah biz kötü düşünüyoruzdur.
(4,698 puan) tarafından
Açardım eşim geçen sarıldı iyiki varsın dedi canım dondurma istedi koşup aldı bir düşüyor üstüme çok şükür tenin ne güzel kokuyor aşkım diyor aşkım derken ağzından bir aşkım daha çıkıyor sanki böyle konuş
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Onların konuşmalarından bi tek sen mi rahatsız oluyorsun kimsenin hbri yok mu ?

Eğer sen susarsan eşin kabullendiğini sanıp devam eder kanıt toplamak yerine her şeyi ortaya çıkar ekran görüntüsü vs al eşin ve eltin neden bu kadar samimi ki 
(494 puan) tarafından
Neden samimi bilmiyorum canim esimde bildigimi bilmiyor kimsenin yaninda ole degillerki bnm yanimda rahatlar beni tetiklemeye calisiyorlar gibi sanki
0 oy
(1,060 puan) tarafından
İnşallah düşündüğün gibi bir şey değildir canım konuşmaları silmiş olabilir mi eşin emin misin konuşmadıklarına? 
(494 puan) tarafından
Eminim canim arama kayitlarina baska programdan bakiyorum silse bile gorunuyor onceki konusmasini silmis uzun konusuklarini ordan gordum zatn
0 oy
(12 puan) tarafından
Bence de bekleyerek en doğru şeyi yapıyorsun çok iyi bir gözlemci ol ama hicbisey belli etmeden devam et. Onlara bişey belli etme saklamasinlar
(494 puan) tarafından
Ole yapacam canim saf ayagina yatacam
0 oy
(215 puan) tarafından
Canım o eltin denen tövbe yarebbi ağzımı bozmayım yanına gelince eşinle çok mutluymuş gibi görün esini onun yanında öv sürekli şöyle mutluyuz böyle mutluyuz de bakalım ne yapacak
(494 puan) tarafından
Artik ole yapacam canim once sirdas dedik dertlestim kadin resmen bana benm kocami ovmus de ben farkinda degilmisim simdi dusundukce anliyorum
(215 puan) tarafından
Bu dünyada babana bile güvenmeyeceksin kadına bak kayanına göz dikmiş canım sen evliliğine sahip çik onun gibilere fırsat verme
(494 puan) tarafından
Ole yapacam ama durum neyi gostrir baklim da ben tartisip annem lere gitmistim ara yapmak icin ugrasiyorlardi ablami arsdiginda demisli esimden icin pamuk gibi adam ne var gecinmesinde diye denilebilrmi denilemez kaynina ole diye
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Kesinlikle delil olmadan hareket etme bence 
0 oy
(826 puan) tarafından
Canım benim çok geçmiş olsun. Eşinin gmail adresini biliyosan yerini izle tabii eşinin telefonunda bildirimi kapat önce.  Nereye gittiğine bi bak bakalım  belki bi yerlerü eve falan gider sende suç üstü yakalarsım
(826 puan) tarafından
Cihazımı bul uygulaması var kendi teline indir bi kendi gmailine giriş yapıyosun sonra eşinin gmailini yerini bildiriyo haritada ama ilk defa denendiğinde eşine bidirim gidiyo onuda kapat
(891 puan) tarafından
Eşe de o uygulama indiriliyor mu ppeki
(826 puan) tarafından
Hayır canım sadece kendi teline bi tek gmailine giriş yapıypsun uygulamada
(891 puan) tarafından
Sağol canım teşekkürler belki bigun işime yarar bilmekte fayda var :)
(494 puan) tarafından
Gmail girili bende bn ordan gecmisine faln bakiyordum ama bu duydugum iyo oldu
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Gecen postunu da gormstm deli olmstm bak simdi yine dellendım bu kaldırılır bise degl ya Allah gostermesın ikisi de elimde kalır hıc umrum olmaz yani ve buyuk ihtimalle bısey var bence neden buyuklerın yanında abı bazen isim.. Benim esımın abisi bekar esım isteyken bı ıkı kere beni hastaneye gotrdu onda bile kayınvalıdeme anne sende gel dedim hayatta tek arabasına binmem aynı odada tek kalmam hatta esım ise girecek onun calıstıgı yere evrak sorcaktm 3 senedır evliyim bı kez aramdm kaynanamı aradım abini versene dedim.. abımmıs gibi kız arıyorum ona suan bide everek de kurtulsak diye anama rahat giderim evde pardesu ile pısıyom kaynanama gidince 
(494 puan) tarafından
Ya canim bende onun kocasina karsi oleyim yas olarak buyuk ama samimi olsam olurum ama olmiyorum kizim dogdugunda bir iki kere hastaneye goturdu esim calisiyordu oda hastane calistigi icin yardimci oldu en fazla 5 senede 5kere aramisimdir ondada dukkanlarina yemek yaptysam hazir diye aramisimdir yada esime ulasamamisimdir uzun sure ondan aramisimdir keyfi aramadim hic

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 399 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 516 göst.
0 oy
4 cevap 291 göst.
0 oy
5 cevap 371 göst.

379,917 soru

11,372,990 cevap