0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hayatımda birçok şey yolunda gitmiyorken buraya sevindigim mutlu olduğum şeyleri atarak sizlerle konuşarak kendimi iyi hissediyordum. Ama son birkaç postumda (benden kaynaklı olsa gerek ) hep bir aksine şeyler görmeye , okumaya başladım. Yine de burada konuştuğum çokta sevdiğim insanlar için sessizce çıkıp gitmek istemedim. Hakkım varsa helali hoş olsun , sizler de hakkınızı helal edin kızlar ❤️ 5 aydır bu uygulamada bir çoğunuzla abla kardeş , iki kız kardeş , hatta kanka olduk. Yeri geldi güldük yeri geldi beraber sinir olduk yeri de geldi beraber sessizce ağladık. Tanıdığım taniyabildigim herkes , hepiniz iyi ki varsınız. İyi ki de tanımışım sizi..❤️

Herkesin birbirinin farklılığına , düşünce yapısına saygı duyacağı , daha güzel günlere uyanmak dileğiyle..❤️ 

Hoşçakalın :kissing:

10 Cevaplar

+2 oy
(6,919 puan) tarafından
 Güle güle git en fazla ertesi gün dönersin 
(1,335 puan) tarafından
....... :D
-Reklam-
+1 oy
(14,081 puan) tarafından
Dayanamaz gelirsin bunuda buraya yazdım:))
+1 oy
(428 puan) tarafından

Cok iyi bir karar vermişsiniz zaten postlarinizda genelde eleştiri tarzi kimse birsey kaybetmemis olcak sizin gidisiinizle güle güleyin:D

0 oy
tarafından
Gitme be deli kubra çılgın kiz
0 oy
(3,770 puan) tarafından

Gitmek de değmiyor kimse için ama kalmak için de sebbler ytmior maalesef aman bsver gitme kız:))

0 oy
(13,764 puan) tarafından
Nereye be. Dogurda oyle git bari. Biz simdi merak ederiz seni ve bebişini. 
0 oy
(215 puan) tarafından
Kız kopamıyor insan burdan gitsede aklı kalıyor:)bağımlılık yaptı resmen eltiden komşudan yakın geliyor burası:)
0 oy
tarafından

Rahatsızlık duyan varsa o gitsin sen niye gidiyosun ki. Anlamadım benden rahatsız olan benden uzaklaşan ben niye mekanımi terk edim ki:P hiç kimseyi kale alma üç beş kendini bilmez insan için canını sıkmaya değmez:D

0 oy
tarafından
Güle güle canım inşallah tez zamanda gelirsin
0 oy
tarafından
Niye gidiyorsun canım herkes ayrı bir dünya işte her fikri kabullen boşver 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 456 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 435 göst.