0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından

Bebeğim 13 aylık çok olmasa da yemesi yerinde hasta değil şurup verdim ağrısı vardır diye ama ağrısı da yok ateşi yok ishal değil ama anlamıyorum bu çocuğun derdi ne ? :(( 

Oyun oynamaya çalışıyorum ağlıyor çizgi-film açıyorum ağlıyor yanına uzanıp oynayalım diyorum ağlıyor oyuncak veriyorum ağlıyor kızlar kafayı yicem bu çocuk ne yapsam ağlıyor. Ve çok sinirli herşeyi fırlatıyor yanına kim yaklaşsa vuruyor saldırıyor başını bilerek balkon demirlerine vuruyor elini duvarlara vuruyor. Ben ne yapayım akıl verin nolur 

3 Cevaplar

0 oy
(826 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun vAlla çok zor çoçukları anlamak. Belki arkadaş istiyo?? Çevrede falan yokmu çoçuklar onlarla oynaçma istiyodur belki. Benim oölumda beni bitirdi artık vAlla 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kulağını saçını da tutup cekistiriyor mu canım? Azı dişi çıkarıyor olabilir 
0 oy
(8,975 puan) tarafından
Başını balkon duvarına vuruyo kısmına kadar aynı benim oğlum zor anacim şimdiki bebekler... Bende bı şekilde oyalamaya çalışıyorum yüksek sesle şarkı söylüyorum sar sar makarayi falan yada selim beni yakalayamaz deyip kosusturiyom bı şekilde ilgisini değiştirmeye calisiyom

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 872 göst.
10 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 551 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Yusuf 427 (672 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 955 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Narenpolat (3 puan) tarafından soruldu

378,267 soru

11,321,698 cevap

34,767 kullanıcı

...