+1 oy
872 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Esim gecen gün okeyden kıza msj atmisti slm diye bahanesine biraz inanmıştım  ama yedek face hesap açmıştım eşimin teline  son gönderilere bakayım dedim aramada eskortlar çıktı karşıma en son pis kızların çıplak fotolarına bakmış şok oldum sonra düşündüm öyle ne yapsam diye sonuç gidecek yerim yok oturuyorum yerimde keşke benimde arkamda dağ gibi babam olsaydı gitseydim dedim kendime ama yok malesef aldatıldığımi gördüm ve hala bu adamla aynı evde kalıyorum ve ona bakınca midem  bulanıyor artık nefret bile hissetmiyorum esime  önce uyandırdım hesap sordum cvp bile vermedi gerçi cvp verip ne diyecek ki gördüm göreceğimi aslında rüyamda sürekli beni aldattığını görünce eşime anlatırdım  saçmalama derdi ben öyle erkeklerden değilim diyordu ama sonuç ortada aldatildim acaba sadece fotoya mı baktı yoksa ordan tel no alıp gitmiş mı para karşılığı bunu nasıl öğrenicem şuan varya  onu uyandırıp parcalamak istiyorum o kdr sinirliyim  beni ayakta uyuttu resmen yalanlarıyla 

8 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Hiçbirsey yapma canım sakinliğini koru bundan sonra ona ne kadınlık yap nede yüzüne bak, evde iki arkadaş gibi ol, gerçek bi eşse zaten eşşe.k gibi pişman olacak
tarafından
Daha 2 gün önce kuzeninden bahsetti karısıyla boşanıyor dedi kuzenim karısını  aldatmış dedi bana diyor ben oyle bi şey yapmam allah korusun diyordu  kurana el bastığı zmn bile bana karşı hata yapmadığını söylemişti
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Erkek bu herşey beklerim saçmalama dedikleri herşeyin basrolundeler
tarafından
Bu kdr ileri gideceğini  düşünmemiştim
+1 oy
(97 puan) tarafından
Esin birileriyle konusmak istiyor flortlesmek istiyor 

Cinsellik yaşamak istiyor. Cunku bunların hicbirini yapmiyorsunuz. Neden sen yapmiyorsun sen yapmak yerine, ona es olmak yerine ya anac tsvir tskiniyorsun ya ev arkadasi oluyorsun yada dedektif oluyorsun ama asla es olmuyorsun. 

Senin karakterin namusun bi orduya girdiginde ayni sekde cikacak olman sana karsi guvenilmesi hep bize iyi biseymis gibi anlatildi, aslinda bu dişilligini nekadar geri plana attigini gosterir . Bununla övünme kadinligini sev kadinligini kullan kadinliginla gurur duy. Bu seni namussuz yapmaz. Kendini bilen kadin zaten o haberlerde gordugun gibi ondns ona kacmaz . Sen kendini bunlarla kiyaslamak yerine, disil enerjimi nasil arttirabilirim neden bastiriyorum benimde cinsellikten zevk almaya bedenimi tanimaya hakkim yok mu diye sormalisin. Guzelim gencligine yazik ediyorsun
(1,251 puan) tarafından
İlk tanidigi kadın değilim ama bunu benim yüzüme bakarak söyleyemez her dogru her yerde soylenmez  ama bakış açısı tabi farkliliklar oluyor işte
(97 puan) tarafından
Siz bilirsiniz. Bilmemek mutluluktur diyorsunuz saygi duyarım
tarafından
Ara sira yapinca bana diyor  sende bu sey varken başkasına gitmem diyor ama erkek milleti işte her kadına aynı şeyi söylüyorlar zevke gelmek için ben pek erkeklerin söylediği yalanlara inanmam eminim senin kocanda isini iyi biliyordur sen olmasan başkası da olsa yıne aynı şeyi söyler  çünkü erkekler yalancı
(1,251 puan) tarafından
Bncede oyle malesef ki
tarafından
Peki kizlar cinsel isteksizligi olan erkeklere ne diyosunuz.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Devir öyle bir devir ki inan para verip eskorta gitmesi çok hafif kalır. Ya akrabanın yada kendi akrabasının evli olan karısına göz dikseydi.. Valla beterin beteri var. Düşünsene bacına göz diktiğini... Neler görüyoruz her gün. Allah hidayet versin. Eskorta falan da gittiyse ve sonra barışır ederseniz ki aynı evin içinde kaçınılmaz son. Asla unutma prezervatif olmadan eşinle birlikte olma asla. 
tarafından
Eskorta giden her kadina ayni gözle  bakar bu bi gercek çünkü ***** bi insan asla oyle şeyleri takmaz   ztn eve akrabaları kabul etmedim eşime güvenmemekte haklıymışım
(3,551 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun bacım. Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Vay adi pislik yapmam diyenden korkacaksın esas muhattap bile olma tavrını koy
tarafından
Ztn  okeyden sonra aramızda baya soğukluk olmuştu az öncede eşime dedim merak etme seni onlara göndericem kafasını eğdi utandı  en konuşurken cvp vermiyordu utaniyordu
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Eşiniz kaç yaşında
tarafından
33 yaşında bende  24
(1,850 puan) tarafından
Yuh bu yaşta nasıl bı doyumsuzluk ve sen çok gençsin Allah yardımcınız olsun
tarafından
Olgunlardan hoşlanıyor bi siteye giriş yapmıştı  esim googleden geçenlerde gördüm gençken üye olmuş ama dullardan da hoşlanıyor
0 oy
(247 puan) tarafından

Ya ben anlamıyorum helal varken neden haram bu kadar tatlı geliyor ya delircem. Tamam ben hiç böyle bisey yakalamadim ama başıma gelmicek değil mesela o yüzden gerçekten diken üstünde oturuyor insan benimde eşim  seni aldattığım gün  Rabbım iki gözümü kör  etsin canımı alsın diyor ama gel gör  bazen inanmıyorsun  bile ettikleri yemine 

tarafından
Erkek milleti evde farklı dışarda farklıdır bunu anladim mesel erkek arkadaslari ile  sohbetleri her zmn  kızlardan  konuşurlar  şahit oldum bunlara
(247 puan) tarafından
Yuh ya bu kadar da olmaz ya canim sen gene dikkat  et ipleri onun eline verme sessiz kalma haddini bildir biraz korkması lazım yoksa  biz susarsak bunun devamı kesinlikle gelir
tarafından
Kendimi ezdirmem asla ama ***** birini asla durdurmak mümkün  değil
(247 puan) tarafından
Aynen öyle canım Rabbım yardımcın olsun inşallah
tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından
Ogrrnsen ne değişecek gidemiyorsunm hesap soramiyorsun cezasını kesemiyorsun . Napacak sin
tarafından
Evde uzak durucm bana diyor üçüncü çocuğu yapalım ztn  yeni doğum yaptım  eğer beni aldattıysa çocuk dogurmak  felan artık istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 130 göst.
0 oy
11 cevap 473 göst.
20 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 429 göst.
0 oy
6 cevap 393 göst.
5 Nisan 2024 Aile kategorisinde ikiiprensesinannesi (138 puan) tarafından soruldu

378,305 soru

11,323,064 cevap

34,773 kullanıcı

...