0 oy
256 göst.
Diğer kategorisinde (220 puan) tarafından

Öncellikle Allah yardımcılarının olsunn Rabbim bizleri korusun 2 gündür kalp çarpıntısı başladı bende haberleri gördükten sonra çok korkuyorum kızıma bakıp dualar ediyorum etkilenenler varmı benim gibi

9 Cevaplar

+1 oy
(1,335 puan) tarafından
Haberleri acmak istemiyorum uzuntuden hele o vefat eden delikanli Allahim butün canlilari yesilliklerimizi hayvanlarimizi insanlarimizi cocuklarimizi korusun 

Aminnn bunu yapanlarda ters dönsün insallah
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun canım. Bunlara sebeb olanlara Allah gün yüzü göstermesin...Azərbaycandan da takip ediyoruz haberleri çok üzülüyorum. Ne kadar acımasız kötü insanlar var böyle
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Allah hepsini kahretsin! 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Bende panik atak var iki gündür çok kötüyüm çok korkuyorum. Rabbim yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(7,441 puan) tarafından
İnanki videoları izleyemiyirum içim parçalanıyor Allah belalarını versin bunalrin Türkiye'ye girmesine izin verenlerin daha çok versin 
0 oy
tarafından
Ben kufur kotama yenilerini ekledim bicok görüntü dustu internete belli bolgeleri takip baska bolgeleri yakmaya giderlerken gorunuyolar hala sicak havadan diyolar 
0 oy
(371 puan) tarafından
İki gecedir uyuyamıyorum her an birşey olacakmış gibi uyursam ya bişey olduğunda duymazsam çocuklarıma birşey olursa diye Allah kahretsin Rabbimin adaleti şaşmaz hiç bi haber izleyemiyorum dayanamıyorum psikolojim bozuldu büyük oğlum anne neden böylesin diyor cevap veremiyorum 
0 oy
(3,763 puan) tarafından
Allah'ım kahretsin caniler başka ne denirki vicdan yok okdar canlı helak oldu ..
0 oy
(1,522 puan) tarafından
HAberlere bakmiyorum artik baktıkça insan daha da kotu oluyor ALLAH yardımcımız olsun cigerlerimizi yakani bildiği gibi yapsın 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 728 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 357 göst.
22 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 233 göst.
25 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 445 göst.