0 oy
650 göst.
Diğer kategorisinde (546 puan) tarafından
Kizlar okuyorum burdaki sorunlari.hep aldatma,dayak,kufur hakaret..benim de esimle olan problemim hep ailesi.ama burayi okudukca diyorumki yarabbi bu kadarina sukur.yani allah korusun buyuk konusmayim ama cocuklarinin onunde dayak yiyecegine siginma evine git ise gir duzen kur vs diye dusunuyorum.elbette cok zordur.ama aldatilip onurunun kirilmasi daha mi kolay?kocasi iyi olanlar da azicik yazsa da umutlansak evlilige dair...

41 Cevaplar

+10 oy
tarafından
Olurda nazar deger diye anlatmiyoz bacım 
tarafından
Ahahahahajaj aynen öyle bende anlatmam  mazallah nazar deger  SONRA kim ugrascak sorunlarla ♥╣[-_-]╠♥
(2,884 puan) tarafından
Aynn nazar diye anltmyrz yoksa hepmizinkide kötü değil
tarafından
Bide bazen okadar üzülen kadın varken bek iyi şeyleri paylaşmıyor çoğu mesela ben paylaşmam
tarafından
Bende oyle ya gerek yok iyi kotu paylasmam ben hic
tarafından
Benim 2019 daki postlaea baksaniz ay neler neler yaşamışım varya çok şükür geçiyor zamanla herşey yerine oturuyir  ondan paylasmamak en iyisi sonra duzelsende  burdaki posar yüzünden yine moreler sıfır oluyir o bana bunu yaptı diye hatirliyir insan ahahah  ben öyleyim de
-Reklam-
+3 oy
(1,238 puan) tarafından
Her evde tartışma vs oluyo illaki dört dörtlük kimse yok ama bazı kadınlar en ufak şeyi büyütüyor aldatma şiddet hariç tabi yok kocam söyle dedi yok boule dedi ona kırldim buna darildim eee vallahi bende burda daraldimmm 
(546 puan) tarafından
Evet bak cok dogru.bazi kaynana gorumce sorunlarina geliyorum.of deseler alinan gelinler var.onlara da diyorumki benim yasadiklarimi yasasalardi katil olurlardi galiba :)
(1,238 puan) tarafından
Benim annem neller çekti kaynanasindan bir gun of demedi ya tamam kendini ezdirmesinler ama her lafa da alınmaz herşeye bi gucenmw bi tavir
+3 oy
tarafından
Burada mutluluk paylaşılınca onca üzülen kadın var nispet mı yapıyon diyorlar bu seferde 
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Ben ondan razıyım Rabbimde razı olsun inşâellah. Eşim benim için dönüm noktam anlayışlı kibar arada ki saygıyı asla bozmaz elhamdülillah
0 oy
tarafından
Kız kimse dört dörtlük değil . İllaki herkesin bı kötü huyu olucaktir
tarafından
He valla oyle diyen yalan der
tarafından
Öyle yani :)
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Benimkisi her dediğimi alır yapar yalan yok iyi biri ben de iyi biriyim şiddet yok bazen rahatlık batıyor ikimize tartisiyoruz :-):-):-)
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Ben kocamı çok seviyorum çok aşığız maşallah eşimin arkadaşlarıyla yalnız görüşme benim girmeyeceğim ortamlarda bulunmaz doğumum doğumdan sonra da hep ilgilendi kimse olmadı eşimden başka yanımda çok şükür bir aile bir bütünüz eşim arkadaşları arasa karıma sorun o ne derse odur der eşim çok sert biridir arkadaşları bile bu adam sana deli gibi aşık büyümü yaptın yenge dağ gibi adam sana kuzu oldu diyor 
0 oy
tarafından
Benim annemin bir sözü var bir yerde iki iyilik olmaz der. Her şey dört dörtlük değil tabii ki. Ama yok şöyle oldu yok şu böyle dedi anlatacak olsan onların kendisi başlı başına bir dert zaten:) 
0 oy
(2,146 puan) tarafından
Eşimden çok memnunum, Rabbım başımdan eksik etmesin. Bizimde ailesi sıkıntılı ama şimdi biraz torun olacak diye düzeldik gibi. 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Allah merhametli insanlarla karşılaştırsın canım acılar anlattıkça bi nebze azalıyor ama mutluklar anlattıkça artmiyor maalesef 
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kimse dört dörtlük değil maalesef benimde hatalarım var eşime karşı onunda var vaktinde oldu yaşandı gitti önemli olan sürekli eskileri açmamak.. eskilerden ders çıkarmak diye düşünüyorum ben cnm. Şimdi eskisinden çok daha iyi aramız ve Hamileyim de doğumuma az kaldı mutluyuz Allah kimsenin evinin huzurunu bozmasin 
0 oy
(1,161 puan) tarafından
vallah esimden raziyim cok sukir. es  problemi hic  olmadi burda
0 oy
(1,335 puan) tarafından

Sorun şu ki ; burdakiler mutluluk postu paylaşılsada kötü yorum yapar. Herkes dahil degil tabi

Benim kocişim bir tanee yerim onu yerr :D

(1,335 puan) tarafından
O neydi gız :)
tarafından
Kotu yorum buyuk harfle hic almadiysan didim :)
(1,335 puan) tarafından
Evet almamistm sagol ahaha :)) cok sirinsin resminede bayildim :*
tarafından
Yaaa  hep bayilirlar profilime :)❤️
(1,335 puan) tarafından
❤❤❤❤❤
0 oy
(8,958 puan) tarafından
Çok şükür Bin şükür bir dediğimi 2 etmez oğluma ve bana çok değer verir evin işlerinde yardımcı olur bir yere gidelim desem hiç kirmaz bizi zorlayan biraz geçim sıkıntısı oda hayatın artık tuzu biberi diyeyim burdakileri okuyunca yatıp kalkıp şükrediyorum halimize eşime
0 oy
(3,101 puan) tarafından

Insanlar okadar dertliyken kendininki övmek olmuyor bacım.allahim herkesin evine huxur agzina bal tatlar versin<3

0 oy
(2,126 puan) tarafından
Malesef öyle canım ya kendileri çektirir ya ailesi
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Allahima çok şükür bana böyle bi es nasip ettiği için. Ben çok memnunum esimden
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Kız buraya iyi bişey yazmaya gelmiyo ki nispetmi yapıyosun. Burda kadınlar mutsuz sen mutluluğunu paylaşıyosun diye linç yiyo geneli.

Çok şükür eşim mükemmel bi insandır ben ondan razıyım Allah'ta ondan razı olsun. Ama dediğim gibi insanlar yanlış yorumlar yapıyo diye yazmak gelmiyo içimden açıkçası
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Aman nazar demesin de benim kocam bir melek resmen ☺️hayatımda ki tek şansım kocadan yana tek şansım güldü Allah'ıma bin şükür L
0 oy
tarafından
Canim burda biri dese işte esim bana şu güzel sözü dedi ya da bunu şunu aldı gezmeye götürdü yorumlara bakıyorum herkes linçliyor diyor nispet yapıyorsun falan o yüzden insan çekiniyor 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 815 göst.
27 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 617 göst.
0 oy
14 cevap 240 göst.
7 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ftmmm (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 313 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris (827 puan) tarafından soruldu