0 oy
241 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar doğumdan beridir kocamda bı haller var anlam veremiyorum.4 aylık oldu bebisimiz De kaç kere ben istediğim halde hala birlikte olmadık psikolojim bozuk odaklanamiyorum diyo.anlayis gösterdim ama artık ne sorun bilmek istiyorum.aldattigiini bile düşündüm karıştırdım telefonu ama evden işe bir tip yani aklıma her şey geliyor 

14 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
İlk defa duydum    piskolojik belki de korkuyor  dur sana yaklasmaya
(20 puan) tarafından
Araştırdım böyle bişey varmış kadını anne olarak gördüğü için cinsel yaklasamiomius ama nereye kadar:)
(6,919 puan) tarafından
Olabilir  ilaç tedavi yokmu acaba
-Reklam-
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Adı tam olarak babalık bunalımı bilemem ama benim eşimde tekrar hamile kalırım diye çok korkuyor yanaşmıyor istiyorum ama çok korkuyorum diyor belki oda ondandır 
(20 puan) tarafından
Çok sever çocuğu o istedi zaten ben hiç hazır değildim istiyor 2 olsun diye konuşurdu hep
(1,334 puan) tarafından
Valla ne bilim benim eşimde çok sever ama 13 ay arayla iki kere dogurunca ödü patlıyor
0 oy
(531 puan) tarafından
Sorumluluklar onu bunalıma sokmuş olabilir baba oldum artık hersey daha da arttı diye düşünüyor olabilir 
(20 puan) tarafından
Olabilir lohusalıkta çok bunalıma girmiştim çok tartıştık
(531 puan) tarafından
İnşallah en yakın zamanda çözersiniz bunu
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Olabilir aslında erkekler bizim gibi değil. Çok üstüne gitmeyin. Benimki de hamileyim diye pek yanaşmıyor. Hamile kalmadan önce ay ben dayanamam yok doktor yasak derse lohusalık falan diyordu, şimdi dürtüyorum, arada bozuluyorm da beni istemiyor, beğenmiyor mu artık diye. Korkuyorum diyor bir şey olacak diye. Doğumdan sonra devam eder mi bilmiyorum ama inşallah etmez. Eşiniz de büyük ihtimal bebek doğana kadar anlamadı sonradan dank etti kafasına ve alışmaya çalışıyordur. 
(20 puan) tarafından
Hamilelikte de son 3 aydan beridir böyle zaten anlayamadım
(5,837 puan) tarafından
Biz yine anlatıyoruz bu erkekler anlatmıyor da kolay kolay. Keşke oturup size içini dökebilse. İkiniz bir olup bir çıkar yol bulursunuz. Bebeğiniz de küçük, küçük olmasa bir gün birine bırakın baş başa kalın diyeceğim. Belki o zaman dökülür. Bebeğe karşı nasıl tavırları iyi mi peki?
(20 puan) tarafından
Bebekle iyi ilgileniyor o konuda sıkıntı yok ama ilişkimiz ciddi anlamda bozuldu
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Emri vaki yap belki o duyguyu kendi içinde aşamıyordur sen ortamını hazırla illa ki tepkisiz kalamayacaktır 
0 oy
(4,624 puan) tarafından
seninki yine iyi benimki evlendigimizden beri her ay regl var sanki hep afrali dpresyonli.d.d
0 oy
(12,565 puan) tarafından
biz geçirıyoruz hamileliği doğumu biz çekiyoruz bi zahmet girmeyiversin
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Benimkide oyleydi normal dogum yaptim ya bisey olursa ya dikislerin acilirsa  baya korkuyordu dedim bitti iyilesti  2 bucuk ay yaklasmadi ben dile getirdim sonra  oldu belki senin esinde oyle korkuyordur
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Vay arkadaş karnında taşıyan biz onca acıyla doğuran biz pskolejisi bozulan onlar 
0 oy
tarafından
Çocuğunuzun annesi onun karısı olduğunuzu hissettirin insanların bı çok görevi sorumluluğu vasfı olabilir ama bunları birbirine karıştırmamak gerektiğini anlatın olabildigincede yanında emzirmeyin eşinizin anneliği kutsal gördükleri için oluyor bu durum 
(20 puan) tarafından
Evet ona benzer bişey söyledi zaten kutsal görüyor bence de
0 oy
(809 puan) tarafından
Normal doğum mu yaptın belki canın acır vs diye yaklaşmak istemiyordur. 
(20 puan) tarafından
4 ay oldu bacim :)
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Evet canm çok Samimi arkadaşımın eside aynı senin eşin gibi olmuştu hala senin hamilelik psikolojiden kurtulamıyorum diye konusa konusa kadınından desteğiyle halletti ler 
(20 puan) tarafından
Yaa bizimki pek bu konuyu konuşmak istemio kaçıyor anlayamadim
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Erkek yanaşmaması da garip farklı bir sebebi mi var acaba 
(20 puan) tarafından
Bilmiyorum ki zamanla anlicqm artık
0 oy
(703 puan) tarafından
şöyle düşün tatlım bebek nerden çıkıyor malum normal dogumsa tabı... bebek nerden emıyor oda malum ee bır kadının cınsellıkle alakalı olan bölumler kocadan bebege geçiyor komık ama böyle bu mantıken sen eşinin gözun de o bir anne konumundasın eşi olmaktan cok anne olarak göruyor senı ve bu alısma sureci sadece emınım geçecektir sadece esınde bıraz uzun surmus galıba karsına alıp konusmayı denedın mı cıddı bır sekılde hıslerını belırttın mı 
(20 puan) tarafından
Konuştum ve bı sure kendi haline bıraktım.maalesef şuanda ailemin yanına geldim biraz kalmak için ins daha da soğukluk olmaz
(703 puan) tarafından
Neden aılene gıttın kı tatlım
(20 puan) tarafından
Tatil için
(703 puan) tarafından
ay bebek buyumus maşallah ben uyku sersemi yenı dogan sandım olayı anlamadım gıt tabı ıyı olmus duzelırsınız zamanla uzme kendını tatlım

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 347 göst.
2 Mart 2024 Aile kategorisinde Prens efe (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin. Alyus (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yalandunya34 (490 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 843 göst.