0 oy
235 göst.
Aile kategorisinde (759 puan) tarafından
Kızlar ben Azerbaycanliyam 2 yaşında Sahil bebeğim var .Çok yaramaz durmuyor bir yerde .Kızlar Dr a götürdüm şimdiye kadar 100kelime heca bilmesi gerekiyormuş konuşmuyor ara sıra baba  anne diyor. çok yoruluyorum .Ama Kız çocuğu istiyorum  çok istiyorum . Sipralimi cikartali 7ay oldu olmuyor.Sipral takmam olmamasına sebepmi? Yaş farki nasıl olmalı? Annem bebeğini büyüt 4 5 yaşına kadar onun hakkına girme diyor .

12 Cevaplar

0 oy
(759 puan) tarafından

Neden kimsecikler yazmıyor küstüm:'(:ermm:

(4,101 puan) tarafından
kimsecklr yazmyr diosun cvb vermysn yoruma
(759 puan) tarafından
Sana yazmayı unutmuşum kuzu hepsine cvb vermişim bak istersen
-Reklam-
0 oy
(4,101 puan) tarafından
1.ve 2 arasında 11 ay 

2.ve 3. arasında bir bucuk yaş var

3.ve 4. arasında 14 ay var
(532 puan) tarafından
Merak ettim nasıl yapıyorsunuz ya da yaptınız yaş farkları çok az
(4,101 puan) tarafından
ewet tamamen tedbirsizlik şuan zorlanıyorum çünkü daha cok küçük hepsi umarım ilerde rahatlarım
(855 puan) tarafından
Rahatlarsıniz
(532 puan) tarafından
İnşallah.Allah kolaylık versin
(759 puan) tarafından
Ay maşallah Allah kolaylık versin baci
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Ben 5-6 yaş ara yapmayı düşünüyorum becerebilirsem:D

(759 puan) tarafından
Yaparsın inşallah kuzu:))
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Yaş farkı veya çocuk sayısı tamamen kişiseldir durumun maddi olarak iyi olur 3-5 tane yaparsın veya çocuğun sakın olur ikinciye bakacak gücün olur evdesindir calsimiyirsunduf hemen ikinciyi yaparsın yaş farkı acilmadan 
(759 puan) tarafından
Çok sağ ol canım ❤️❤️
0 oy
tarafından
Kizim 19 aylık oğlum 3 aylık .. kızım aşırı yaramaz of diyorum düz duvara tirmaniyor o derece ama ikisni yan yana görmek çok güzel 
(855 puan) tarafından
2 yaş bile yok maşallah
tarafından
Evet 15 16ay  falan
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Yaş farkının fazla olmasına karşıyım benimkilerin arasında 29 ay olacak ilk bir sene zorlanırım ama ilerde güzel olur diye düşünüyorum.. kızım 5 yaşında olsaydı bebek bakmayı bile unutmuş olurdum rahata kavuşmusum belki daha çocuk istemezdim.. vardır bir hayır 20 aylıkken gebe kaldım
(759 puan) tarafından
Allah bağışlasın kuzum Maşallah .
0 oy
tarafından

image

10 yaş var bnmkilerin arasında :)
(759 puan) tarafından
Çok şirinler Maşallah Allah qorusun canim
tarafından
Amin canım çok sağol
0 oy
(371 puan) tarafından
Üç tane evladım oldu altı yıl ara ile ortanca oğlumu kaybettim 3 yaşında büyük oğlum 13 küçüğüm 10 aylık ortanca oğlum yaşamış olsaydı 6 yasinda olacaktı şimdi ise büyük oğlum elim ayağım resmen kardeşine bakıyor o da abi siz durmuyor 
0 oy
(3,695 puan) tarafından
En az 3 yaş olmalı ki doğana kadar 4 yaşına gelsin büyüğü.. Benim kızım 29 aylık şimdi 4.5 aylık hamileyim kızım çok zor bi çocuk ve o kadar korkuyorum ki ikisine yetemem diye.. önce bu kadar değildi korkum ama son günlerde kızım çok yoruyor ileriyi düşünmeden edemiyorum..  ama 5 6 yaş da  fazla çocuklar için ıyi olabilir belki ama bu sefer de rahata alışıp sil baştan yapmak anneye zarar bence.
0 oy
tarafından
1. İle 2. Nin arasi 4 yas 2. İle 3. Nun arası 2.5 yas 3.ile 4. Nun arasi 8 yas;)))
(759 puan) tarafından
Ay maşallah Allah qorusun canim
0 oy
(793 puan) tarafından
Bebegim 18 aylik yeni hamile  oldgumu ogrendim  dgdunda 27 aylik falan olur herhalde
(759 puan) tarafından
Maşallah canım Allah korusun
0 oy
tarafından
19 ay olucak aralarında Allah ikisinede uzun ömürler versin ama ben çok zorlandım daha doğuma 1 ay var benim ama oğlum huysuz doğumdan sonra dahada zorlanırım gibi geliyor 
(759 puan) tarafından
İnşallah zorlanmasin canım .

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 340 göst.
17 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Zisan (1,143 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 185 göst.
5 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Syma (652 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 745 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kederlikader (45 puan) tarafından soruldu