0 oy
328 göst.
Aile kategorisinde (597 puan) tarafından
Arkadaslar tek benmi oyleyim? 

Esim beni uzdugu zaman yada moralimi. Bozdugu zaman hic oglumla ilgilenemiom. Bu beni cok uzuyo kendimi kotu bir anne gibi hiss ediyorum ama elimde degil... Mesela sabah uzgundum esim gece yanima gelmedi uyumaya zaten bi turku tatile gidemedik diye kafayi yiyom 1ay turkyiddeyim hqni naptim gorumcemle oturdum gunde 3 4kez bulasik yikadim. Kafaiy yemeyimde naoiyim. Evet buyutuyo olabilirim ama ben calistim, benim sayemde eve gelir girdi eee biraz sefasini sureyim ama yokkkkkkkk. 

Sabah oglumu yanima yataga aldim gozum kapanmis fsrkinda olmadan ve oglum bagirdi bi baktim kafayi yatakdan asaga sarkio ayaklarin yatagin ustunde hemen tuttum ama canimdan can gitti

6 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ben senin gibi değilim dediğin şeylerden kafayı yemem daha önemli konulara üzülürüm ama çocuğumun ilgisini kesmem ayrıca uyuyakalman la moral bozukluğun arasındaki ilişkiyi çözemedim
(597 puan) tarafından
Moralim bozuk olunca ben sadece uyumak istiom yada yemek yemek bu sekil susuyorum diger turku sinirlenince biseler kirip dokmek gelio icimden ee bunlar olmason doyede yemek ve uykuya vuruyom kendimi. Coksacma cok sagliksiz biliyorum farkindayim. Evet basit onemsiz konu ama ztn esimle skrunlarim var tek geliri ben getiriom eve eee bi basbasa tatil yapalim belki iyi gelir evliligimize... Hep azar hep terslenmek artik yiprandim olursa olur olmazsa olmaz artik bu evlilik diyorum ama duzelsin istiom
tarafından
Tamam şimdi daha iyi açıkladın kendini yukarda tam anlayamamıştım seni. Çocuğunla ilgini kesme ne olursa olsun bunu hissediyor ayrıca onun ne suçu var yazık.
(597 puan) tarafından
Tabiki hic bir sucu yok ve oglum icin cekiyorum biryerlerden tutunmaya calisiom cunki oglum babaya cok duskun... Evethic ayrilma taraftari degildim zaten hep zorla yurutmeye calisiodum bu evkiligi ama artik benimde icimden gelmio tek nedeni oglum oldu. Ha bakamazmiyim ogluma tek basima? Aslanlargibi bakarim zaten simdide bu aileyi ben gecindiriom yani ne fark olcak maddi yonden hem bari istedim gibi harcarim hesap vermem ama oglum biraz buyusun kendini kurtarsin en azindan anasi babasi bir buyusun diye cabaliom. Annebabam nerde demesin vs.
-Reklam-
+1 oy
(1,718 puan) tarafından
Çocuğun dan önemli olmasın bence hiç bir şey dikkat et canm buna
(597 puan) tarafından
Etmeye calisiom uzuluyomda ogluma onun ne sucu varki diye :(
0 oy
(22 puan) tarafından
Belkide bilinc altinda esine inadindan oglunla ilgilenmiyorsundur. O Beni mutsuz ediyor bende cocuga bakamiyorum gibisinden. Olabilirmi?
(597 puan) tarafından
Bilmiom cnm inanki ama kendi kendime diom napsam ztn begenmio. Ne bebege bakmami, ne yemeklerimi, ne suruyusuku, ne cocugu sevisimi herseyr ama herseye  bir kusur
0 oy
(561 puan) tarafından
Millet cocuguna yedircek bi lokma bisey bulamazken. Evi gecindirmekte zorlanirken bana bu laflar cok simarikca geliyo. Allah baska dert vermesin bacim ne diyim. Ama boyle seyleri abartırsan evliligini tehlikeye sokarsn
(597 puan) tarafından
Evliligim ztn tehlikede. Bir suru kari kiz davaso  eoti gorumce davasi vs vs vs. Ve esim evi hic bir aekilde gecindiio gecindiren benim ben calostim, ben kagit kureklerle ugrastim  ben 3aylik oglum varken anaokulunda tipis tipis baska cocuklara ders verdim, ben evimizi dosedim o dolaplari ben kurdum. Ama. Bir tsk alamadim. Hamilelik lohuzalik hepsi berbat gecti ve halada berbat gecio ebliligim, tma iyoz diom biseler cikio. Oglumu kocami alip 1hafta kafa dinlemek istiom. Imkanimizvarken nedenyapmioz hado yaron imkan olmazsa ama tabiki haklisin dutumumuz olmasa gevimimiz zor olsa amenna simariklik ama suan 3bin euroyu ben evde oturup sabah aksam ogle bulasik yikaiyp ev iso gormeyemi verdim? Bunun adoda izin oylemi... Otururdum aanyada evimde oglumla 3bin degil tas catlasin 400 euro giderim olurdu biraz gezmek icin
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Bacim elinde imkaninda var sen hala bu adamı niye cekiyosun
(597 puan) tarafından
Inanki cekmek ostemiom ama anamon babamin eline dusmek daha zor yeminle. O laglari, kurgulari, basa kakmalari inanki esimi cekmek bile daha kolay gelio...
(7,098 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun kuzum
(597 puan) tarafından
Bir hafta tek basima almanyada isim vardi inan kopek. gibi pisman oldum kosa kosa esime ogluma geldim. Annemin babamin kafalarinda kurup kurduklarina inanmasi vs ama. Buolayid aesim basima kakio. Ailemin yaptiklarini herseyi. Evet ailem tepkilerinde davranislarinda hatali ama ya kendisi?? Iste kendinde hata gormuyp ailemde kendinde hata gormuyp bense heraeyon farkindayim yemon ederim kör degilim ama ayrilip anamin babamin eline kalamam. Kalmak zorunda degilsin diceksin. Evet degilim ama inan kapima dayanirlar birakmazlar bunaltirlar
0 oy
(36 puan) tarafından
Benim de bazen moralim bozulur eşimden dolayı ama oğlumu hep ayrı tutuyorum. Tartıştığımızda bile eşim de ben de oğlumla ilgilenirken hiç bişi olmamış gibi ilgileniriz. Birbirimizle muhattap olmayız ama o hep ayrıdır. Aksine onunla ilgilendikçe eskiden canımı daha çok sıkan şeylere şimdi o kadar takılmıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 298 göst.
10 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Habis57 (2,350 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,194 göst.
9 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 120 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu

379,735 soru

11,367,484 cevap

34,850 kullanıcı

...