+2 oy
1,181 göst.
Diğer kategorisinde (1,755 puan) tarafından

Cok kotuyum oturub agliyorum yoruldum bikdim olmuyo gitmedigim doktor hastane kalmadi asilamada yaptik olmadi yaaa olmadi artim ben yoruldum bikdim her ay ayni seyi yasamakdan gormekden yoruldum sabrim kalmadi esimin her ay bu sefer belki olurla karnimi oksamasi bebegimiz napiyo demesi bende biseyler aramasi renginmi degisdi sanki kilo aldin hamilemisin demesi canimi yakiyo olmuyo olmuyo olmuyo allahim sabrim kalmadi dayanamiyorum

image

68 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Şuan seni en iyi anlayan benim azıcık sinirim bozulsa sen kesin hamilesin falan diyor esim bana çok zor bir durum ama isyan etmemek lazım isyan etme lütfen 
(1,755 puan) tarafından
Sizin durumlar ne buso tedavi aliyormusunuz
tarafından
Yok tedavi olamiyorum maalesef ki esim işsiz
-Reklam-
0 oy
(1,552 puan) tarafından
Allah hayırlısıyla nasip eder inşallah :(
(1,755 puan) tarafından
Amin tsk ederim canim
(1,552 puan) tarafından
Amin..
0 oy
tarafından
Herşeyin bir zamanı var cnm.elbette birgün gelecek bebişin.stres yapma o da etkili çok
(1,755 puan) tarafından
Insallah canim insallah
0 oy
tarafından
Canim benim.seni cok iyi anlıyorum tam 1 sene denedik biz 1 sene sonunda hamile.kaldim sakin uzme kendini bende senin gibo hep uzuldum ama.sonra dedim Allah gününu bilir Rabbim tez zamanda kucağını doldursun
(1,755 puan) tarafından
Cok tsk ederim allah razi olsun canim
0 oy
tarafından
Sen hamilesin hayalet çizgi var. Telefonun ışığını son açıp baktım orda belli belirsiz çizgi var derhal hastaneye git 
tarafından
Bende hayalet çizgi görüyorum cnm inşallah vardır
tarafından
Bnde gordum cnm burdan bilgilndir var hamilelik
(2,692 puan) tarafından
Canım ben de gördüm inşaallah vardır.

Ama çok çok ümitlenmesin derim, önceden de pozitif görüp çok sevinip kanda çıkmamıştı bu arkadaşın yanılmıyorsam. İnşaallah bu kez Rabbim doldurur kucağını.
(1,755 puan) tarafından
Insallah olur canim zaten 3 4 gun sonra adet olcam yani adet gunum bakalim
(294 puan) tarafından
Kız daha kan vermedin mi ölcez meraktan nasl dayanıyon:) :)
0 oy
(288 puan) tarafından
Ya canım benmi yalnış görüyorum buradan lüften üzülme Allahım nasip etsin sanada bu duyguyu zamanı gelince ama testinde silik çizgimi var nolur amacım üzmek değil seni asla
tarafından
Evet bende gördüm hamile kesinlikle 6. Hissim yüksek birisi olarak eminim ve çizgide var
(288 puan) tarafından
Dimi yaa bencede var çünkü baya dikkatli baktım inceledim bu yorumu yaparken bnce hemen gidip bi kan testi yaptırmalısın canım
(1,755 puan) tarafından
Insallah 6 hissin guclu olurrrr yeterki hamile olayimmmm.
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Kaç senelik evlisin? 
tarafından
Hayalet çizgi var sanki telin ışığını açıp baksana
(3,551 puan) tarafından
Baktım evet gördüm bende ama inşallah yanılmayız... Allah annelik yapabilecek kimsenin kucagunu boş koymasın.
tarafından
Yok yanılmam çünkü benimkide aynıydı kuzum
(288 puan) tarafından
AminnYanılmamışım yaa :))
0 oy
(747 puan) tarafından
Canım çok stres yapma psikolojik çok etkiliyormus arkadaşımda senin gibi çok düşünüyordu doktor takma stres yapma ve de düşünme dedi eşiyle iki ay düşünmedi bebek lafı bile geçirme diler ikinci ayın sonunda adet gecikmesi ile test yaptığında hamile olduğunu öğrendi çok düşmek stres yapmak ve acaba hamilemiyim diye düşünceler hormonları etkiliyormus etkilediği gibi bazen de geç adet  erken adet olunuyormuş bunu gerçekten bende bizzat yaşadım ilk yeni evliyken hemen çocuğum olmasını istiyordum çok takyrdm erken adet yada geç adet olyrdum sonra bebek lafını bile aklımdan geçirmeyi bıraktım hamile  kaldım tavsiyem çok üzülme takma canım 
tarafından
Kuzum hayalet çizgiyi bir ben mi gördüm
(73 puan) tarafından
Bende grdum çizgi var
(747 puan) tarafından
Aynen canım az silik gibi belki erken yapmış diyemi belli etmyr
tarafından
Evet yada geç döllenme benim böyleydi doktorum geç döllenme demişti
(747 puan) tarafından
Aynen var gibi kan değerlerinde hemen belli eder
0 oy
(280 puan) tarafından
Benimki 6 ci yilda oldu sabr et cnm usyan etme
0 oy
tarafından
Sabirli ol canim seni çooook iyi anliyorum tam 6 sene bekledimdoktor doktor gezdim yapmadigim kalmadi olmadi. Sonunda pes etdim dedim hiç bi doktora gitmiycem vee bi bakdim hamileyim 7yil bi kizim oldu. Ìnşallah sen o kadar beklemezsin Rabbim tez bi zamanda sevindirir seni. Sana tavsiyem dusunmemeye çaliş takma kafana ne zaman olursa hayorlisi olsun Rabbim saģlam evlat versin de 

Umutlandirmak istemem ama sanki teste silik çizgi var bana mi oyle geldi bi kac gun sonra tekrar test yap
0 oy
(15 puan) tarafından
Hayalet çizgi var canim hamilesin sanırım inşallah öyledir benimde böyleydi testim şimdi yaşına girdi  bile 
0 oy
tarafından
Canım yanlış görmüyorsam sanki hayalet bir çizgi var gidip kan ver belki hamilesindir 
0 oy
(5,538 puan) tarafından
Isyan etme canım Rabbim en hayırlı zamanı bilir stres yapma sürekli onu düşünmeyin bırakın bi zamana bi kafanızı toplayın silkelenin bi olmuyor diyerek zaten olmuyor Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Kaç senelik evlisin
0 oy
tarafından
Eşine bunu kesmesini  şöyle  .

Bunu yapmasi sana pisikolojik  baski .birecnuriyet asılıyor .

Kendini rahat  birak bebek olsun diye  strese sokma o anın duygusunu yasmaya calis .

Ikiniz imkan varsa bunu ev dışında  deneyin

Bir otel baska sehir baska atmosfer  olsun  ki sen biraz toparlaan  cunky şuan  baski altindasun ulner
0 oy
(10,459 puan) tarafından
Canım ben hayalet çizgi gördüm umutlandırmak istemem ama
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Bakın kizlar hayalet çizgi falan yok sizin çizginiz göz yanılması veya geç döllenme kaç senelik evlisin eğer denemek istersen Malatya'da gözde Hastanesi'nde zercan kali var ve kadın muhteşem sonuçlar veriyo bı konuş derim istersen insta adresini de verebilirim sana ve zaten doktorlar bile 1 senenin altında evli olan çiftlerin hamile kalamamasini normal karsiliyo bide Mersin su hastanesinde dilek Özdemir var 
tarafından
Ekran parlaklığını aç bak orda hayelrt çizgi var çok kişi görmüş
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Ah canım ah 12 sene benimde olmadı... Ama şimdi bir kızm var şükürler olsun allahıma. Sabret tedaviden vazgeçme sakın 
0 oy
(53 puan) tarafından
Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah. Allah sabır versin canm. Stres yapmakta zorlaştırıyo gebeliği. Kafana takmamaya çalış dicem ama çok zor bı durum illa takacaksin. En azından yumurtlama döneminde biraz kafanı dağıtacak seyler bulsan olur mu. Belki kafan rahat olduğunda gebeliğin gerçekleşir. Benim arkadaşımda oleydi sürekli kafaya takar ağlardı bı bebek gordugunde. Ne zamanki kafasına takmayı bİrakti rahatladı hamile kaldı. Allah'ım inşallah sizede nasip eder. Allah hiç bı kadının kucağını boş birakmasin. 
0 oy
(868 puan) tarafından

hamilesin koş hemen kan ver :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
0 oy
3 cevap 109 göst.
14 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Adamasaliii (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 173 göst.
5 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu