0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından
Eşimin dayisi sürekli arar ne yemek yaptin diye bazen saat 9 olur gelir bize yemek hazırla 6 aylık evliler yeni evlendiği sıralar sürekli yemeğe gelirlerdi ben hamileyim yetişemiyorum diyodum şimdi doğurdum bi kızım var hala arıyolar ne yemek yaptin ben arıyım size gelicem biz evi temizliyoz ben gitmiyorum ki çok gelmesinler onlarda canları yemek yapmak istemiyo soluğu bizde alıyorlar 

Dün ben eşimin kuzenini davet ettim sadece 4 kişilik yemek yaptım sonra bi baktık dayisigil kapıda tabi tekrar yemek yaptım yani bunlarki gerçekten insanı enayi yerine koyuyorlar eşime yeter artık bu ne biz gidince bahane onlar gelince Tm sende bisey deme artık ararlarsa evde yokum diyecem gerçekten çok saçma yemek yapamiyosaniz dürüm alın ya hadi adam istiyo kız da hiç demiyoki ayıp olur hep ordayız 

Bide kızlar ben doğum yaptım hep bizdelerdi evimiz yakın diye eşimin yengesi dedi az yemek yapında biz yiyek dedi sonra eşimin dayiisida arkanızdan biz aş evimiyiz yemeği onların evine gorunuyoz demiş gerçekten çok zoruma gitti o kadar yiyorlar laf etmiyoz onlar bi şey yaptı herkese lafımı etmis

5 Cevaplar

+1 oy
(50 puan) tarafından
Evet onlar baya bir b*kunu çıkarmışlar enayi yerine koyuluyorsunuz 
(111 puan) tarafından
Öyle valla Artık soylicem eşim işte yok bisey olmaz diyo dedim git sen yap yemeği bu ne uğraşamam
(50 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın bir kerede onlar davet etsin
(147 puan) tarafından
İyi demişsin bu insanları anlamak bana o kadar zor geliyo ki biri de benim eşim ya çocuğumu anca uyumuşum daha o uyurken kahvaltı hazırlayıp yapıp bi an önce toplama derdindeyim hadi dedim kahvaltı hazır ekmek al gel gitti gelirken eltimin çocukları çıkardı geldi yuları aile apartmanı bizimki eltim alt katta benim kızı uyandırcaklar büyük 9 küçük 1.5 yaşında delirdim sabah sabah
-Reklam-
+1 oy
(6,039 puan) tarafından
Zıkkımın taa kökünü yesinler

Her zaman her zaman da olur mu öyle emrivaki babasının uşagı mı var onların. Kız sende hiç yüz verme evde yokum de yemek yok de anlasınlar artık istemediklerini yüzsüzler
(111 puan) tarafından
Yani adam değişik kız da hiç yok demiyo ben inanki çok yemeğe giden bi insan degilim eşimin kuzeni sen evdesin ya biliyolar ondan geliyolar diyo haklı yani
0 oy
tarafından
Iyi sabırlısın ben olsam ooo eşimin başının etini yer kaynanami arar kardeşine sahip çık derdim olay olaylar çıkartırdım. Aradıginda yemeğim yok evde degilizz gibi laflar de baktin anlamiyorsa ben aş evi degilim gidip kendi evinizde yemek yapin. Hic ayip degil onun yaptigi baya yüzsüzlük canim sizi kullaniyor sömürüyor sende ses etmeyince daha rahat davranıyor
(111 puan) tarafından
Inanki eşim yüzünden artık istemiyorum biz gidicez iki gündür tlfona bakmıyor bile sonra biz geliyoz artık dedik gidnce direk gidicem hiç aramicam bile
tarafından
Uyanıklar canım sadece sömürmek istiyorlar sen kendin konuş laf söyle hiç eşinden medet umaa
(111 puan) tarafından
Eşim sürekli dayım bisey deme diyo ama soylicem artik
tarafından
Aman sanki kendi hazırlıyorr bütün hizmeti sen yapıyorsun kendisi yapsın madem dayısına hizmeti. Boşver söyle yarın hastalansan onlar mı bakacak sana hic umursamazlar.
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Dayının yaş kaç ergen flan mı ilk defa böyle bişey duyuyorum 
(111 puan) tarafından
30 yaşında ama geç evlendi enayi yerine koyuyo artık dedik biz diyemiyiz aile büyükleri söylesin daha bide yemek beğenmez beyfendi
(1,524 puan) tarafından
Deli mi ne :/
(111 puan) tarafından
Öyle valla bi bize bi eşimin kuzeni gile ikimizde bezmişiz
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Daha demin eşimin abisi ne yemek var diye eşimi aradı. Yok yemek durum yedik dedinkapatti.este bitiyor sanırım bu durumlar
(111 puan) tarafından
Zaten öyle benim eşimde sus ben ne dersem o
(9,247 puan) tarafından
Ozaman kendi kalksın yapsın oh ne ala ya... Valla

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 103 göst.
26 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 137 göst.
24 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asu78 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 361 göst.
12 Ekim 2021 Diğer kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

381,494 soru

11,421,714 cevap

34,978 kullanıcı

...