0 oy
102 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar merhaba  5.5 aylık bi kızım var yaklaşık 2 haftadır emmiyor sadece sabah uyandığında emiyor o da şarkılar söyleyerek falan dikkatini çekmeye çalışıyorum da öyle maksimum 10 dk sürüyor o da zaten sonrasında bi daha asla emmiyor kafayı yicem çok lafaöa takılıyor bu olay çok istiyorum bebeğim emsin meme diye ağlasın işte ne bileyim zamanı gelince bebeğimi memeden nasıl ayırcam telaşları yaşamayı falan çok isterdim yaa  4 aylıkken bi meme reddi gibi bişey oldu çok şükür 4-5 güne düzeldi ama bu defa memenin yüzüne bile bakmıyor çok yıpratıyor bu olay beni kimseye de bahsedemiyorum sanki hatalıyım suçluyum gibi hissediyorum eşime bahsediyorum bi tek o da takma kafana falan diyo çok bunaldım artık ne ev işi yapmak ne başka bişey gelmiyo içimden eşim de hep iş hep iş bi pazar var onda da bişey buluyor ben dersem hadi şuraya gidelim anca tamam diyo istiyorum ki bi defa ben demeden o desin ne bileyim ya 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sütünün tadına baktın mı hiç canim
(147 puan) tarafından
Baktım canım baktım bi değişiklik yok hem bişey olsa sabah niye emiyo gün izninde memeyi ağzına bi defa alıp bıraksa bile razıyım ama yok
-Reklam-
0 oy
(244 puan) tarafından
Eğer biberon falan vermediysen geri emer atak zamanı falan diyorlar o olabilir diş çıkarıyor olabilir vs ben 4. Ayda az gram aldığı için hem meme hem mama şeklinde gittim şuan 6 aylık biberona alıştığı için bıraktı beni 1 haftadır 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Kendinizi yipratmaniza gerek yok siz bebeğinizin isteğine göre davranmak zorundasınız zaten.Her bebek iki sene emecek diye bir şey yok sonuçta bebeğiniz istemiyorsa zorlamanın bir anlamı yok çünkü bu onda travma yaratabilir
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Bosuna uzuluyosub bnce canim sen kendini de parcalasan bebegin ne istiyosa onu yapcaksiniz mecbur insaalah gerj emer ama emmesse de yipratma kendini herkes ister emzireyim tabi ama bazen olmuyor senn sucun degilki 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Ben 5.5 aylıkken ufaktan ek gıdaya geçiş yapmıştım böyle labne falan tattirdim baktım memeden uzaklaşıyor hemen kestim şuan 6 aylık oldu ek gıdaya başladık memeden yine uzaklaştı eğer ek gıda tadımı yaptirdiysaniz o sebeple uzaklaşmış olabilir

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 126 göst.
0 oy
1 cevap 137 göst.
24 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asu78 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 242 göst.
31 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...