0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (108 puan) tarafından

Kızlar ben 1 yıllık evliyim  

Evlendim ve 4 ay sonra gebe kaldım soğan kuru yapmıştım 1 ay sonra gebe kalmıştım kimyasal gebelik oldu  şimdi gene deniyorum   ama akintim geliyor hem sarı  hemde yapışkan bu doğal mi  soğan kuru deneyen varmı 

1 cevap

0 oy
(63 puan) tarafından
Evet ben denedim bende de olmuştu akıntı fakat ben tam tarifini yapmadığım halde oldu 
(63 puan) tarafından
Evet çok şükür şuan gebeyim
(108 puan) tarafından
Oh şükürler olsun peki 1 ay boyunca degerlendırdinizmi
(63 puan) tarafından
Yok canm ama adet bitince gün aşırı oldu bir iki kez sonrada yumurtlama günü oldu diye düşünüyorum o gün oldu sonrada ne zaman müsait olursak o ay aslında bayrama denk geliyor diye düşünmüyordum ben ama eşim istiyordu biraz beklenmedik oldu bir düşüğüm  vardı sonra ben çok istedim ama o aylar hiç olmadı
(108 puan) tarafından
Benimde kimyasal oldu yumurtlama dan 1 gün sonra eşim gidiyor bu ay benimde olmaz zaten şans
(63 puan) tarafından
Kısmet canm hayırlısı olsun inşallah rabbim ümidin bittiği anda ben burdayım deyip çıkıyor emin ol bazen hiç beklemediğin anda oluyor çok stres yapma ben hep kafama taktım stres yaptım olmuyor inan ki hiç olmaz dediğin anda oluyor
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 398 göst.
5 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Gizemmmm (32 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
4 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnnt_xxcvgn (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 112 göst.
25 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde PrensininAnnesiii (386 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 110 göst.

378,338 soru

11,324,250 cevap

34,775 kullanıcı

...