0 oy
397 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
Kizlarr merhaba ben yaklaşık 3 ay önce kimyasal gebelik yasadim normalde günü gününe olan reglim 3 aydir olmuyor bu arada kist olusmus kistim eridi doktor hersey temiz demişti hala olmuyorum. Yaklasik 1 haftadir kassiklarimda agri var beyaz akıntım kasintim vardi bende araştırdım İcim temizlenir belki sökülürüm diye soğan kürü her derde deva diyorlar bugun 3. Gunumdu sabah aksam iciyorum bu kürü yapip etkisini gören var mii

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Soğan kürü çok iyi adet söktürür.

Tabiki kullanmadan önce test yap sonra kullan

(32 puan) tarafından
1 ay önce kana baktırdım negatif küre baslamadan önce de kaset test yaptim o da negatifti hamilelikle ilgili hicbir belirtim yok
tarafından
Eğer ki şuan kullanacaksan , yarın bir kaset test al yada kan testi yap .
Sonra iç , tabiki soğan kürünün faydası coktur
(32 puan) tarafından
Bugün 4. Günüm daha Regla alakali hicbir belirtim yok hamilelikle de yok aslinda ama yine de bir kaset test alip ondan sonra icim ben teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Gebe olmadığına eminsen iç canım olursun inşallah 
(32 puan) tarafından
Bugun 4. Günüm herhangi bir gebelik belirtileri yok ama bugün tekrar kaset test alıp denicem
0 oy
(595 puan) tarafından
Ben bu ay kullndım cnm gebelik için 12 gün bakkm işe yarayckmu ama bu kütle  hamile olan çok duydn
(32 puan) tarafından
Evet canım bazı kullananlar cok memnun bazi kullananlar da işe yaramamis bilmiyorum umarım bizde işe yarar
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Hayatimda hamilelik haricinde adetim bir kere gecikti sogan kurunu ögure ögure iki tane sigarayla ictm cok tiksindim tadindan kokusundan ama mucizevi bisey sabah patlama olmustu gebelik suphen yoksa mutlaka yap canim
(32 puan) tarafından
Teşekkür ederim canımm 4. Günüme girdim. 4 gündür de gribim tat koku gitti  yudumlayarak çok kolay içiyorum :))
0 oy
(9 puan) tarafından

Ben 2 ay düzenli bir şekilde denedim hiç etkisini görmedim şahsen benimde adetim kahverengi lekelenme şeklinde oluyor kistim var ama fayda görmedim yada benim soğan kürüne ihtiyacım yokmuş belki anlamadım :angel: ama bende adet konusunda değişiklik olmadı kısacası :(

(32 puan) tarafından
Kişiden kişiye göre değişiyor sanırım bir umutla içiyorum inşallah etkisini görürüm
(9 puan) tarafından
İnşAllah canım
0 oy
(9 puan) tarafından
Kistiniz nasık geçti acaba ilaç mı kullandınız 
(32 puan) tarafından
Evet Yasmin doğum kontrol hapi kulladim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 140 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde 1234ts (108 puan) tarafından soruldu
+5 oy
3 cevap 297 göst.
0 oy
3 cevap 207 göst.
5 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asenaninannesi1 (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 557 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Umayy (608 puan) tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,363 cevap

34,775 kullanıcı

...