0 oy
941 göst.
Diğer kategorisinde (667 puan) tarafından

Evet kızlar illa sürekli cinsellik mi olmalı bir evlilikte erkeğe hayır dediğin anda tartışma çıkıyor anlamıyor karşı taraf ne ister diye...

Sizin fikirleriniz neler bu konu hakkında 

36 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yanı daha önemli şeyler elbette var evlilikte ama evliliğin temel taşlarından biri cinsellik. 4 5 gün olmayınca özlüyoruz yapınca aradaki bağ kuvvetleniyor resmen
(667 puan) tarafından
4 5 gün olsa eyvallah ama her gün hatta günde 2 defa da olabilir diyor
-Reklam-
0 oy
(2,887 puan) tarafından
Evet önemli ama her erkek aynı değil 
(667 puan) tarafından
Her erkek aynı değil biliyorum ama ne kadar önemli onu merak ettim kuzum ya
0 oy
(1,790 puan) tarafından

Al benden de o kadar ne gerek var demi :D

(667 puan) tarafından
Demi haftada bir olsa daha iyi olur jsjsjjsjs
(1,790 puan) tarafından
Ne haftası kiz ayda 1 olsa yeter ya ahahaha :D
(667 puan) tarafından
Hahahaha kız sende baya uzattin ha
O kadar da değil :)) jsshhshshs
0 oy
(5,452 puan) tarafından
Sürekli değil yaa ben istemesemde eşim tm der
(5,452 puan) tarafından
Nye eşin nekdr istyor sürkli dedınde oyuzden soryırum
(667 puan) tarafından
Ya mesela bugün oldu akşam yaptık diyelim sabah yine ister
Araya 2 gün girince sorun yapıyor
(5,452 puan) tarafından
Demmeki çok sevyr değişyor erkeğe gore bızım hftada 1 yada 2  ancak eşim çalşyor vala çalşmasa hep ister
(667 puan) tarafından
Buda ALLAH tan sabah erken gidiyor yoksa evde beni yer :)))
(5,452 puan) tarafından
Ee yıne çalışmasına rağmen hergun istyormuş kız eşim 2 vardıya sabah 8akşam 4. Akşam 4 gece 12 de gelyrı ama çok yoruluyor vala
0 oy
(672 puan) tarafından
Senin eşin anlayışsız. 
(667 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(670 puan) tarafından
Hayır dediğinde tartışma cikiyosa sorunlu esin var 2 hafta hayır dediğimi biliyorum:))))
(667 puan) tarafından
Ben 4 5 gün hayır dedim kıyamet kopardı
(670 puan) tarafından
Çok problem sizde o şimdi uzatiyoda uzatiyodur iside
(667 puan) tarafından
Evet sorun edince bende yıpranıyorum tm diyip başka sefer olur demiyor akşam olsa sabah yine ister
0 oy
tarafından
Benim için cinsellik iyi olmazsa evlilik olmaz deneyimsiz bir erkekle de evlenmezdim bu konuda açık fikirli insanları seviyorum bir kadınım bedenime ve zevklerime önem veriyorum kocam da bana aynı hassasiyeti göstermeli
(667 puan) tarafından
Kız ben onu sormadım ki neden sürekli ister dedim tm değer veriyor bedenime ama işte alıştı daha doğrusu ben alıştırdım süslenme falan yaptim anlayacağın alıştırdım şimdi de hep istiyor ama yok bugün değil yarın diyince sorun çıkıyor
tarafından
Bence biraz bencil çünkü kadınlar yoğun tempo gün içinde yoruluyor hava sıcak oluyor falan bence gün belirle eşine söyle
(667 puan) tarafından
Dimi yorumluyoruz cnm ev iş yemek çocuk ama işte anlayana
0 oy
tarafından
Bnm esimden allah bınlerce kez razı olsun ya . Hıc bı zamn o konuda bna skntı yasatmadı. Hamıleykende ara sıra oldu doguma son 1 ay kala dogum snrası 2 ay yanı 3 ay full olmadı baya bosluk verdık ama yınede agzını acmadı. 
(667 puan) tarafından
Ne güzel kuzum
0 oy
tarafından

Valla ben kocaya hiç hayır demedim ama o bana hayır dediğinde ben kavga çıkarıyorum asdfagsgagd o yüzden bence haklılar asdfahdjbabd :D:D

(667 puan) tarafından
Vayy seni gidi seni tam bende isterim olsun ama hani bazen istememezlik oluyor ama surat yapıyor
0 oy
(5,375 puan) tarafından
Ya bilmiom biz mi tuhafız hani herkes diyo evliliğin yüzde 90 ı cinsellik fln hiç öyle düşünmüyorum ben eşimle arkadaş gibiyim ne biliyim dedikodu yaparız sohbet ederiz bilmemne hayat arkadaşım yani niye herşeyi buna bağlıyolar eşim de hiç öyle biri değildir kendiliğinden gelişir iki taraf da isterse olur bilmiom biz ikimiz de düşkün değiliz yani hayatta daha anlamlı şeyler var bence :/
(667 puan) tarafından
Hah bende bunu diyorum işte ☺
Herkes cinsellik öncelik diyor ama sohbet muhabbet olmadiktan sonra yap kalk ne işe yarar ki
(5,375 puan) tarafından
Aynen kuzum :)
0 oy
tarafından
evlilikte önemlidir cinsellik çünkü herkesin ihtiyacı olan bişey. ben hiç esimi reddetmedim. eşimde benden olur olmadık zamanda istemedi. o yüzden sorun yaşamadık 
(667 puan) tarafından
Ay ne güzel kuzum ya
0 oy
(428 puan) tarafından
Genel cevabın isteksizlik oldugundan anlamıyor demişsin isteksizlik derken ne kadar ara verdiriyorsun yada sık sık bu kelimeyimi kullanıyorsun 
(667 puan) tarafından
Hayır sık sık kullanmam hatta hiç kullanmam bazen evi temizlerim öyle yorgunum ki ayak altlarım agirir eşime bunu diyince bisey olmaz gel der yada çok çok isteksizlik olunca yine olmaz derim 2 günü aşmaz asla ilişkimiz
(428 puan) tarafından
Ne istiyor o kuduruk o zaman ;))
(667 puan) tarafından
Adı üstünde kuduruk jsjsjsjsj
Gözü dışarda desem değil yani ben öyle biliyorum hahahaha ama eskiden oldu biseyler oda hata onun bende değil şimdi de sürekli olsun istiyor bide korkuyorum hamile kalırsam diye
0 oy
(65 puan) tarafından
Bn iki yıllık evliyim bu konuda şanslıyım mi diyim yoksa normali mi budur bilmiyorum eşim o kadar saygılı ki çok çok şükür hamileyken hele bnden daha çok korkup yaklaşması yanıma sarilirken bile temkinli idi hep 
(667 puan) tarafından
Biz 9 ay yanaşmadık oda korktu çünkü tehlikem vardı ama bazen çok zorluyor
(65 puan) tarafından
Bizim tehlikede yoktu ama işte ondan önce de saygılı biriydi bu konuda doğumdan sonra da öyle olur insallah
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Cinsellik evlilik de onemli ama olmayinca surat yapan birisi ise sadece kendini düşünen bi esin var demekki o isin zamani yok simdi yapalim sonra yapalimdiye iki taraf biribirini isteyecek ve yapilacak 
(667 puan) tarafından
Karşılıklı olur bazen bazende ben istemesem bile eşim illa olacak diyor yoksa surat yapıyor
(1,569 puan) tarafından
Iste surat yapmasi kötü
(667 puan) tarafından
Aynn orası beni sıkıyor
0 oy
(368 puan) tarafından
Bir nevi toplum cinsel hayatını onaylansın diye yapılıyor zaten evlilikler....
(667 puan) tarafından
Tm olsun zaten cinsellik olmadan evlilik yürümez ama hepte olmaz ki
0 oy
(27,564 puan) tarafından

O iş olmadi diye kavga çıkaracak erkek. Zaten sala.gin tekidir.

(667 puan) tarafından
Sanki bu biraz ağır oldu kız hahahahahaha
Erkek işte istiyor önünü nasıl keseyim :))
(27,564 puan) tarafından
Yok valla erkek işte diye birşey yok.
İnsanız hepimiz erkekte insan..
Nefsine dur diyecek.

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 2,011 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 1,235 göst.
12 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy