+1 oy
1,229 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evli bir adam neden cinsellikten uzak durur ve eşinin ev içi açık giyimine karışır çok merak ediyorum kızlar kafamdaki deli sorular dinmek bilmiyor. 

18 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Açık giyimden rahatsız olması yetiştirilme tarzı ve kafasındaki tabulardan kaynaklı olabilir cinsellikten uzak durması da bı sağlık problemi vs olabilir 
tarafından
Bilmiyorum canım kafam çok karışık bu soruyu sorarrken çok utandim ama fikir almak istedim
tarafından
Utanılacak bı şey yok canm sorunda açık açık konuşmayı deneyebilirsin başka sorununuz yoksa dediğim gibi olabilr
tarafından
Yok şimdilik başka sorun yok
-Reklam-
+1 oy
(1,223 puan) tarafından
Kafan karisikmis zaten bizlerden de her kafadan bi ses cikar iyice kafan karisir en iyisi esinle konusmak cevabi badka yerde bulamazsin
+1 oy
(687 puan) tarafından
Aslında morelim yokta bişeyi anlatmak istiyorum 

Komşumuza komşuları akıl vermiş gecelik giy falan evliliğe renk gelsin bu da gidip kırmızı gecelik almış gece giymiş esinin yanına gitmiş adam kalıp iyice dövmüstü kadını kötü kadınlar gibi giyinmişsin diye üstüne götürüp babasının evine atmış kadın tövbeliydi evde açık giyinmemeye
(48,671 puan) tarafından
eslerde manyak
(2,475 puan) tarafından
Çok görmüş demekki öyle giyinen kadinlari büyük ihtimalle onlar aklına gelmiştir pisliğin

Artık ne alaka *** demek istiyorum ya bu ne kadın bir şey yapmamış mi acaba ******** adama
(687 puan) tarafından
:)))) aslında hem tuhafıma gidiyor hem gülüyorum hem aşırı sinirleniyorum napsın ki geri geldi bu saatten sonra bosanamaz da çoluk cocuk Sahibi mutlu olması gerekirken evden atmış
tarafından
Tam m a n y a k m ı ş
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Cokmu açık giyiniyorsun 
tarafından
Hayır şort ve sıfır kol tişört tarzı çok açık giyinmeyi zaten sevmem
(4,167 puan) tarafından
Daha ne kadar acık olacak cnm hayır demıssın. Bnm esımde acık gıyınmemı pek istemez cocuklarda olunca
tarafından
Bebeğim var 12 aylık başka çocuğum yok
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ya bazen insan istemiyo olabilir bnce ama acik giyinmene neden karist onu anlayamadim
0 oy
(1,749 puan) tarafından
Ev İçinde açık giyinen neden karışır anlamam ana diger sorun saglık açısından olabilirmi
tarafından
Bilmiyorum canım
0 oy
(791 puan) tarafından
Eşimde öyle aile içindyz tek kalsk bile yazmasz kızar 
0 oy
tarafından
Peki bu konuyu konuşmayı denedin mi canım benim eşimde tayt giymeme kızar ma oğlanlar büyüdüğü için kızıyo sonuçta ergen oldular çocuklar küçükken ses etmezdi hiç hatta erkeklerin hoşuna giden şeyler bunlar 
0 oy
(485 puan) tarafından
3yillik evliyim benimkide öyleydi zamanla alıştı evinde şort askılı giyemeyeceksem nereede giyincem zaten onun isteği ile kapandım ve zorlandım açıklara bakıyor yok onun göbeği açık felan diyo bende açılcam dedim bana bak diye sustu erkekler hep aynı kuzum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kuzu dün okudum aldatan erken cinsellikten uzak durur eşine karşı vs vs yazıyodu. Tepkili agrasif olurlarmş
0 oy
(421 puan) tarafından
Hic normal değil.  Bebeğinde küçükmüş.  Giyinip suslenmen acik giyinmen onu etkilemeli bu iste terslik var 
tarafından
Evet canım maalesef
0 oy
tarafından
Öyle yetişmiştir belki 
0 oy
(7,605 puan) tarafından
Erkek cinselliği reddediyorsa iki jedeni vardır ya aldatıyor yada cinsel gücünü kaybetti başka türlü onların ilişkiyi istememesi imkansız.
(2,475 puan) tarafından
Bir başka neden daha var
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Eşim karışmaz evin içinde açık giyinmeme ama balkona çıkarken dikkat et der sadece..

Cinsellik ile konuyu eşin ile açık açık konusabilirsin sonuçta eşin canm 

Neden böyle davrandığınn sebebini sorabilirsin.
0 oy
tarafından
Cinsellikten uzak duruyorsa bir erkek net seni arzulamiyordur canım ama sağlık problemi varsa orası ayrı . Giyime gelince benim eşimde karışır cama balkona çıkarken taytla askiliyla çıkarmaz açık olmama rağmen erkeklerin doğası bu  bence
0 oy
(355 puan) tarafından
herşey dış görünüş değil, cilveli değilsen o iş olmaz.
0 oy
(368 puan) tarafından
Benimki izin versem evde çıplsk gezdircek sdsfsds

Bence çok çok degişik bir durum , çünkü her erkek ister gözüne hitap eden kadın 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 1,999 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde SuDuru (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 939 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤sevgi seli❤ (667 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 567 göst.
26 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (270 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 385 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1310. (317 puan) tarafından soruldu

379,874 soru

11,371,768 cevap

34,854 kullanıcı

...