0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Ne kadar uyuyo gunduz ve  yuruyor mu soyledigi kelimeler var mi me activité  yapatryosunhz ve öğün  olarak  ne kadar yiyo

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
kuzu yeni 15aylik oldu kızım yürüyor. yemek sevdiklerini yiyor.  baba. dede (su buvva )( havhav kopek ) (kedi)  ( halaya yaya)  ( nennenne  anane)  mama diyor aklıma gelenler bunlar 
tarafından
Ya çok tesekkur ederim  daha noce guzel günleri olsun insallah
tarafından
aminn senin evladının  da inşallah
-Reklam-
0 oy
(1,161 puan) tarafından
biz  6 gun sora 15 qylik olacagaz. veve  dede   mama  nene  diyor. baska  bir sey demez. yuruyor  ama  poposu uste dusmeyi bilmiyor.  yuzuste  duser gep
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Şuan 14 aylık oğlum 9 aylıkken yürüdü sabah 8.30 da uyanır 11 de tekrar uyur birde saat 16.00 da uyur sonra kalkar yemesi normal sıcaklardan etkilendi birde şuan hasta daha çok gezintiye çıkıyoruz araba oynuyoruz oh be ve baba diyor başka birşey demiyor 
0 oy
tarafından
13. Ayını hatırlıyorum yürümüyordu canı isterse emekliyordu  mama yiyordu o ay iştahı biraz gitmişti seçici olmuştu yemeklerde domatesi fazla tüketiyordu çorba ağrılıklı yiyordu meyvelerden muz yiyordu sadece anne baba dede anneanne annanesinin adını gel git al ver gidiyoz toplamda 20den fazla kelime söylüyordu 15. Ayına girdi birden bire sessizleşti konuşmayı bıraktı şimdi sadece dede baba annane diyor 
0 oy
(13,111 puan) tarafından
Öğün olarak 3 saatte bir sabah uyaninca mama sonra kahvaltı sonra çorba sonra ana yemek ne varsa ıspanak işte dolms vs en son uyurken yine mama aralarda yoğurt meyve yiyor su içiyor. Günde 2 uyku yapmasına rağmen gece sayamiyorum uyanıyor emmeyi 7 ayda bıraktı zaten. Şuan yürümüyor tutunup kalkıyor ama emekliyor aynı zamanda. 
0 oy
(1,217 puan) tarafından
Günde üç öğün ek gıda bi çorba kasesi kadar aralarda emziriyorum uykusu gündüz bi kere 2 3 saat uyur sonraları saatlik uyku gecede bi defa uyanır süt veya su veririm uyur sabah 7 de ayakta daha da uyumaz meme dede nene anne baba der altına yapınca elini özek bölgesine vurur acıkınca meme uykusu gelince kafasını yere koyar yürüyor ama kendi ayağa kalkamıyor daha ben kaldırırsam 5 6 adım gidiyor 12 aylığız canım 
0 oy
(4,716 puan) tarafından
12 aylığız yeme sıfır yürümek yok uyku yok 6,800 gr 
0 oy
(2,975 puan) tarafından
14 aylik benimki 13 ayin sonunda gunduz uykusu teke düştü. Oglen yatiyor sadece aksamda 10da uyuyor. Yemesi sabah kahvakti oglen yatmadan muhallebi uyaninca corba sonra ki ogun yemek yiyiyor.arada meyve falan veriyorum elinde yiyerek geziyor. Gece yatmadan mama icip yatiyor. Anne baba mama diyor baskada birsey demiyor.agzinda biseyler diyor ama anlamsiz. Disleri 12 tane var baskada aklima gelen birsey yok :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
8 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 178 göst.
0 oy
9 cevap 349 göst.
26 Şubat 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 345 göst.
18 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,310 soru

11,415,163 cevap

34,966 kullanıcı

...