+1 oy
341 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Gaz yapio  mu sutten bebege?

Aman kuru ekmek yesemde  bebegin gazi hep var :(  bi de post aciom  ozeniom:D

5 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından
Aklıma şey geldi. Seni çok iyi anlıyorum. Bunu sadece oldlar bilir 
(44,696 puan) tarafından
Yine ayni dedim 150 mb yazdim farkli ne yazdim
(8,081 puan) tarafından
Tuğbasu da kendi halindeydi ☺
(44,696 puan) tarafından
Evet gunde 15 tane postla rekor ondaydi:))
tarafından
Iyide internet cok hizli ya da benim oyle 5 dk  50 mbps  gdyo. Hem sen nie kizyon  dur sana sana sifre  bulcaz:)
(44,696 puan) tarafından
Haa yok yokm benim su gibi akip.gitmiyo ole video izliyosan i dirme felan yapinca cok gidiyo

Sifre zor bacim adama dedim 1 hafta sonra yapcak paket bana ozamana  kdar giremem:(
-Reklam-
0 oy
(3,739 puan) tarafından
En.sevdigim.seyler bebeğe en çok gaz yapan şeyler :( 
tarafından
Ac kalalmmm sogan  sut yaparmis ama agzima bi dfa  surdum  2 gun bebek agladi
(3,739 puan) tarafından
Bir şey yediğinde humananin rezene kimyon çayı var doktor bir cay kaşığı verebilirsin dedi sende ver valla bı rahatliyor ki
tarafından
Ya emzirme cayini mi icryon  . Ben kimyon verdim  sanrm  etki etmedi
0 oy
(460 puan) tarafından

Valla canım ben her şeyi yedim sütten bebeğe gaz geçmez diyen doktorların tarafındayım :) ve 2 buçuk aylıkken oğlumun az sıkıntısı azaldı 3 aylıkken tamamen bitti Allaha şükür 8 aylık ve hee gün turşu suyu içiyorum su zamanda en güzel vitamin koronanin ilacı turşu suyu <3

tarafından
Aynen ama benim 3.5 aylim oldu gaz daha da bebegi rahatsz eder oldi
(460 puan) tarafından
Bnce eğer azaldıysa etmez
tarafından
Azalmadi ki daha da artti . Gaz belasi bitmiyo yaa  bilmiom sezeryan  ile dogdu ondan mi
(460 puan) tarafından
Bende sezeryanla doğum yaptım alakası yok birakmiyosubuz ki çocuk da alışsın salıverin su çocukları rahat rahat çıkarsınlar gazlarını:) ye canım ye yiyen biru olarak söylüyorum 2 buçuk aylıkken biseycigi kalmamıştı yavrumun
tarafından
Haklisiinda gazdan kvraninca insan yedigine  yiyecegine pisman oluo
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Valla benimki kolikti halada gazi var su icsem bile  gaz oluodu heral s8mdi biraz hafifledi cok sukur

tarafından
Ya benimki bir de gozleri  kapali aglio . Uykusu 5 dk  sora bitiyo  ve aglio . Inan  gece gunduz Boyle ay git gide daha  sakin olur sandim . Simdi dah da artti
(5,913 puan) tarafından
Aynen bir ara zirve yapiolar benimki 8-9gibi baslardi gece 2ye 3e kdr aglardi elimizde gezdirirdik uyuyana kdr sabhta uykuda inlerdi ikinir mosmor olurdu ustume yatirirdim ikinmazdi dururdu oyle uyurdu ay aglamak geldi simdi icimden cok zordu o gunleri hatirlamak bile istemiorum cok sukur gazi var ama hergun olan krizlerii yok idare edilebilecek duzeydeyiz simdi koliklerin gazi gec bitiomus ama normal gazi olan bebeklerin 3yada 4te kesin bitiomus
(5,913 puan) tarafından
Seninki suan kac aylik
tarafından
3.5 aylik oldu
tarafından
Gercekten heleki ilk bebek olunca oyke zor ki
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Oğlum gazsız bir bebekti sadece kuru fasulye için doktora sordum her şeyi kararınca ye hiç bir şey olmaz demişti canım
tarafından
Ah ablaaa bilmiyorum ki sut mu gazli acaba su icsem dahi gaz oluo

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 474 göst.
29 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 97 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 50 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Azracan11 (880 puan) tarafından soruldu