0 oy
485 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Çok kötüyüm kızlar öyle böyle değil amasyaya gitmiştik dönüyorduk samsun cakalliya girdik öndeki araba birden bariyerlerin bitisiine girdi eşim corna basmasına rağmen duymadı uyuyormuş bir takla attı hendegee ters şekilde yuvarlandı arabadan indik eşim arabanın yanına koştu ben yola çıktım yardım edin diye bağırıyorum ambulasi aradım geçen polis arabasını durdurdum yoldan tumsege indim nabizlarina baktım adam konuşuyordu uyumasin diye sürekli soru sorduk ama kadında çit yoktu ve nabzı da yoktu hissedemedim eşim yangın tüpünü aldı arabadan araba yanar diye sıktı herkes geldi Allah razı olsun sonra ambulansta geldi el ele verdi erkekler sedyeye koyup sağlıkçılar la birlikte cikardiklar ama kadın yaşıyor mi hala bilmiyoruz ambulans aldı gitti öyle kötüyüm ki eve geldik baş agrisindan duramıyorum sesim kısıldı bagirmaktan yolda sadece tek anladım birşey insanlarımız yardım etti vicdanını kaybetmemiş insan gecrekten cokmus bunu anladım bir kez 

14 Cevaplar

0 oy
(2,139 puan) tarafından
Ay çok kötü ya inşallah hepsi yaşıyordur. Sizden de Allah razı olsun canım hemen yardıma koşmuşsunuz.
tarafından
Duyarsız kalmak imkansız canım gözümüzün önünde gittiler bacaklarım hep yırtıldı herşeyi geçtimtek dileğim yaşasınlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun inşalalh ikiside yaşıyordur =/ 
tarafından
İnsalah canım inşallah haberlere çıkar da kadın da yaşıyor denir aklım hala kadında çok kötüyfu cok
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ayy geçmiş olsun canım çok üzüldüm 
tarafından
Bittim yemin ederim elim ayağım hissetmiyorum kadın yaşıyor olsun ne olur dua et canım sesi hiç çıkmadı
0 oy
(6,806 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
tarafından
Sağol canım
0 oy
(14,003 puan) tarafından
Ahh o trafik kazası ne kadar kötü bir olay bizde yasadik malesef şarampolden devrildik bomboş iki dağın arasında bir yoldu kuş uçmaz kervan geçmez derler ya öyle bir yoldu gozumu açtığımda bir sürü insan vardı bu insanlar nerden geldiler diye hala düşünüyorum Allah kimseye yaşatmasın ölümden beter diyebilirim 
tarafından
Geçmiş olsun cidden çok zor herkes geldi sonradan ama inşallah yaşıyordur kadında canım çünkü nabzı yoktu baktim
0 oy
(1,459 puan) tarafından
Offf cok gecmıs olsun keske hastaneye gıtseydın canım esınle kadın ıyı ınslhh 

Allah razı olsun senden  cekıp gıtmemıssınız
tarafından
Aklım hala kadında canım adam yaşıyordu konuştuk uyutmasina izin vermedik ama kadının nabzı yoktu baktim inşallah varfir da ben hissedememismdir herkes geldi sonra dan Allah razı olsun ama o an napcamizi şaşırdık asla çekip gitmek aklımdan geçmedi eşim direk indi Allah razı olsun
(1,459 puan) tarafından
Allah bınkere razı olsun en ıyısını yaptınız mutlaka yaptıgınız ıyılıgın karsılıgını alıcaksınız  Allah'ın izniyle
tarafından
Karşılık da beklemedim canım insanlik görevimiz can söz konusu Allah ailelerine bağışlasın onları yeter
0 oy
tarafından
Ay yazık inşallah yasyirdur
tarafından
İnşallah tek istediğim kadına birşey olmasın adam yaşıyordu
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Ayyy içim giti ya inşallah kadın da iyidir
tarafından
Tek dileğim bu sürekli aklım kadında
(4,647 puan) tarafından
Peki öğrenme şansın varmı durumunu
tarafından
Haberlere çıkmasını bekliyorum canım birisi çekiyordu inşallah çıkar da ikisinin de yaşadığını söylerler
(4,647 puan) tarafından
Ay inşallah cnm bnm ya
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Rabbim sizden razı olsun busem bende oyle şeylerden cok etkileniyorum ya allah yardımcıları olsun
tarafından
O kadar korkak birisi olmama rağmen çok soğuk kanlı davtandim canım ben bile kendimi tanıyamadım yeter ki yaşasınlar kadın iyi olsin
(7,098 puan) tarafından
Amin kuzum inşallah ya helal olsun sana da esine de
tarafından
Sağol canım kim olsa yapar can konusu ortadaki
0 oy
(428 puan) tarafından
Geçmiş olsun
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Geçmiş olsun. O çakallı amasya yolunda insanlar bi garip araba kullanıyo zaten. E
tarafından
Son sürat gidiyorlar canım ama uyuyakalmisim dedi adam sordum
0 oy
tarafından
Ayyy benim de çok korktuğum şey kazadır okudukça gözünde canlandı çok zor bir durum Rabbim yardımcıları olsun 
tarafından
Amin canım amin
0 oy
(118 puan) tarafından
(7,654 puan) tarafından
:((unutmayacagin bir travma Allah mekanlarını cennet etsin
tarafından
Ben maf oldum şuan göz yaşlarım sel oldu resmen iki can gozumuzin önünde gitti resmen
(7,654 puan) tarafından
Allah ailelerine sabır versin
tarafından
Amin amin canim
(118 puan) tarafından
Canım uzulmen için atmamistim çok özür dilerim.
Uzduysem.hakkini helal et. Mekanları cennet olsun sen elinden geleni yapmışsın rabbim böyle yazmış
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Sen yazdın benim başıma bile ağrı girdi rabbim hepimizi kazadan beladan korusun bende cok kez şahit oldum yardima koştum soğukkanlı olmak gerekiyor

Insallah kazazedeler de iyidirler
tarafından
Yukarıya bak ölmüşler şuan çok kotuyum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 258 göst.
13 Aralık 2022 Aile kategorisinde Alectemovik (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 789 göst.
1 Ekim 2022 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
5 Mart 2022 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 204 göst.
21 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu

377,077 soru

11,284,477 cevap

34,686 kullanıcı

...