0 oy
434 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir arkadaşımla konuştum o anlattı kadın galiba hem kayınvalidesiyle hem eşiyle kavga ediyor çocuklarını alıp mutfağın kapısını kilitleyip barkondan atıyor kadının bitane kaburga kemiği kırrılmış şimdi normal odaya almışlar diğer üç çocuk yoğun bakımda en büyüğü sürekli iç kanama geçiriyormuş habire ameliyata alınıyormuş diğerleri öylece yatıyormuş nasıl üzüldüm zaten bu yangınlar kahretmişti buda üstüne rabbim yardım etsin kınamıyorum ama bir anne nasıl yapabildi bunu çok üzgünüm çok 

18 Cevaplar

0 oy
(5,272 puan) tarafından
Allahım ya o kuzulara çok üzüldüm ne varsa bu kaynana iletlerinden 
tarafından
Bitmiyor ki kuzum malesef
-Reklam-
0 oy
(10,932 puan) tarafından
Nasıl bir ruh bozukluğu yasadıysa kadın ne yasattılarsa evlatlarına yapacak kadar. Olöekmistemiş bırakmak ıstmemiş evlatlarını. O adamla kadın once tutuklanmalı
tarafından
Aynen valla rabbim şifa versin o kuzulara zaten inceleme başlatılmış
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Ayy yazık kaçıncı kattan atmış oyle
tarafından
Üçüncü
(5,361 puan) tarafından
Yazık o çoçukların suçu günahı ne atyorsa kendını at nasıl kıymış çoöuklara allahım şifa versin inşallah
tarafından
Hiç sorma bilemeyiz ki ne yaşadı ama offff bilmiyorum ne diyim
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Tovbe allahım.sen koru 
0 oy
tarafından
Kaynana kına verdiler mi
tarafından
Allah ıslah etsin artık
0 oy
tarafından
O anneyi o hale sokan kocası ve kaynanasına sormalı 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Ya yaşamayan bilmez ama durum ne olurda olsun bi anne nasıl evlatlarını sırayla atar balkondan ya. Düşünsene ilkini atti diğer ikisinin korkusunu... yalvarislarini... Allahım sen akıl fikir ver bu insanlara ya ....
tarafından
Okadar düşünüyorum ama bitürlü aklım almıyor
0 oy
tarafından
Aaahhh ah ne yaşattılar kim bilir yoksa bi ana evlatlarına onu yapar mı "(( of çok üzüldüm ya
tarafından
Valla kuzum bende öle düşünüyorum
tarafından
Of o kadar üzüldüm ki anlatamam çok etkilendim gerçekten allahım sen şeytana uydurma hiç bir kulunu yarabbim
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Keşke kadın ölseymiş adi pislikk Allah'ım neden böyle insanlar var yaarabbim sen o çocukları koru deliriyorum böyle cani insanları görünce
tarafından
Çocukların ne günahı var hep olan olanlara oluyor
0 oy
(791 puan) tarafından
Demkli kadının üstüne çok gitmşler ev içinde olamk kadr zor kötü bişy yok nekdr iyi olrsalar. Ble zor şuan bnde birlikteyim çok pişmanım 
tarafından
Ayrıymış kayınvalide alt katta kalıyormuş ama yinede ister istemez muhatap
0 oy
tarafından
Bak Allah'ım büyük konusmuyotum bir hırsla yaptı olan çocuklarına oldu kendi iyileşti
0 oy
(14,079 puan) tarafından

Şu kaynanalar ne ister ki yeter ya yeter bi rahat bıraksınlar gelinleri 

ALLAH hepsine şifa versin ya çok üzücü :(

0 oy
tarafından
Allah'ım yardım etsin çok üzücü kim bilir hangi ruh haliyle yaptı o anki sinir öfke nelere sebep oldu Allahım şifa versin o çocuklara. 
0 oy
tarafından
Zavallıya neler yaşattılarsa Rabbim sorsun hesabını evladını balkondan atmak öyle kolay değil
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kim bilir ne yaptılarda kadın çocuklarını geride bırakmayıp hem onlara hem kendine kıydı yazık insanlar çok acımasız kadın cinnet geçirmiş belliki inşallah çocuklara da onada birşey olmaz Allah o kocayı kaynanayı bildiği gibi yapsın 
0 oy
tarafından

Kimbilir neler yaşadı bilmiyoruz ki ölenmi öldürenmi derler ancak bi anne çocuklarına asla kıyamaz onu hale getirenler utansın kahrolasıcalar

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Bence o eş de kadın da tutuklansın pislikler kadına Ne yaptılar acaba kendini öldürmek istedi ama sabileri de yanında götürdü inş devlet sahip çıkar iyi olurlar
0 oy
(91 puan) tarafından
Allah vijdan versinne diyelim kaç yaşlarında çocukları 
tarafından
En büyüğü 10 yaşında işte

İlgili bir soru bulunamadı

379,893 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...