0 oy
296 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Arkadaşlar lütfen yardımcı olun hamile kalmak için soğan kürü uygulayan oldu mu ve tabiki olumlu sonuç alan lütfen cevap verin

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Burda çok okudum faydasını gören olmuş 
tarafından
İnşallah cnm ya saol cevabın için
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kullanip sonuc alanlari duymustum ama dikkatli kullanin midenizide delmeyin bazi mideler hassas 
tarafından
Tamam teşekkürler
0 oy
tarafından
Canım benim görümcem bi çay vermişti bana bunu içersen çok çabuk hamile kalırsın diye hemde kilo verdiriyormus bende çocuktan ziyadr kilo vermek için aldım kullandım 1 ay kullanmadan hamile kalmışım bitkisel şeyler yani soğan da bitkisel denemen lazim
tarafından
Teşekkürler cnm
0 oy
tarafından
Benim midem rahatsız olduğu için içemedim hayt tohumu tavsiye etmişti aktar bana onu içtim kudret narlı balli  bir karışım aldık eşimle onu kullandık ben birde incir havuç kuru yaptım erimese doktor bir hap vermişti bu sınır uçlarını falan uyaran bir seydi bir de ben yumurtlama gününde belime yaki  vurdum oylelikle hamile kaldım 
tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Soğan suyu kullan 

Folik asit iç 
tarafından
Tamam deniycem
0 oy
(428 puan) tarafından
Evet tavsiye çok edildi ben deneyeceğim malesef midem.almadi ama denemenizde ne zararı olurki. Birde ovilasyon testi ile takip etseniz yumurtlama günlerini görürsünüz hem 
tarafından
Tamam teşekkürler
0 oy
(299 puan) tarafından
Ben sonuç alamadım onermemde genede siz bilirsnz
tarafından
Nasıl kullandınız ki siz
(299 puan) tarafından
2 hafta sabah akşam aç karnina hayıt tohumu da denedim ondan sonraki ay ama olmadi
0 oy
(32 puan) tarafından
Ben kullandim ve hiç faydasi olmadi aylar sonrq tedavi alarak hamile kaldim kizim var şimdi ve yine hamileyim şimdi
tarafından
Allah bağışlasın teşekkür ederim
(32 puan) tarafından
Sagol canim ama sakın doktora soylemeden kullanma derim ben cunku adet duzensizliyi falan yapiyor
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Soğan değil ama Bebeğe karar verdiğimiz ay doktora gittim rutin kontrole ve bana provoman folik asit verdi gebe kalmayı kolaylaştırıcı ve yumurta geliştirici özelliği var. 15 gün kullanıp hamile oldugumu öğrendim. Aynı zamanda en faydalı folik asittir. Tavsiye ederim 
tarafından
Ya folactive diye bitane var evde şuan görümcemindi düşük yaptıktan sonra kullanmadı görüntüyü yükleyemiyorm şuan o olur mu
(25,224 puan) tarafından
Bilmiyorum hiç duymadım canım onu
0 oy
tarafından
Teyzem ve halam elma yağı buğusu yapmıştı oda ondan sonuç aldı 
tarafından
O neki cnm bilmiyom vala
0 oy
(15 puan) tarafından
Ben uyguladim faydasını gördüm tabi ilk önce rabbim den gelen 
tarafından
İnşallah bende görürürm
0 oy
(597 puan) tarafından
Vallaha ben ödem atmak icin ve zayiflamak icin kullanmistim gecen yil subatta. Ve nisanda hamile oldugumu ogrendim ama ondnami degilmi bilemem cunki covuk yoktu planda tamamen bir seferlik korunmasiz iliskiden oldu oglum
tarafından
Anladım cnm Allah bağışlasın
0 oy
(734 puan) tarafından
Biz 1yil korunmadik hamile kalamadım.Sogan kürü yaptım şimdi kızım var 6aylik.Kardesim de yaptı hamile oda.Bunlar vesile Allah'a tevekkül et
tarafından
Allah bağışlasın saol cnm
(734 puan) tarafından
Saraçoğlu nün YouTube dan kür videosunu izle ona göre yap
0 oy
(644 puan) tarafından
Ben kullandim ve ilk aydan hamile kaldim hatta post acmistim bunla ilgili
tarafından
Saol cnm
0 oy
(299 puan) tarafından
Polikistik over sendromu musun
tarafından
Yok cnm
(299 puan) tarafından
İnofolic combi vermişti doktorum bana sana uyarmi bilemem vitamin sadece bide folik asit sen ne yap biliyonmi folik asit ile beraber vitamin takviyesi al bnce yumurtaliklarin kalitesi için bikac ay bence soğanla ugrsma
tarafından
Vitamin takviyesi derken?
(299 puan) tarafından
Gebe kalmak için takviyeler var arastr istersen doktora gidince soyle yazsın belki faydası olur
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Normld soğan kürü adet söktürücü olarak içiyor çoğu bayan ben pek ona güvenemiyorum ama tabi senin kararin kalanlar varmış ama havuç ve incir kürünü denemeni öneririm şeker hastalığın yoksa ben onu kullandıktan sonra kaldım 
tarafından
Şeker var cnm ya
(1,539 puan) tarafından
Anladım canım o zaman soğan kürünü dene  ama dikkatli olman gerek çünkü soğan kürü adet sokturuyor bizim akrabamız hasta olmayınca onu yapardı banada çok derdi düzensiz olduğum için bekarken kullan diye
tarafından
Tamam canım
0 oy
(565 puan) tarafından
Ewet canım benim kullandım 3 4 ay sonra hamile kaldım 
tarafından
İnşallah ya
0 oy
(25 puan) tarafından
Klomen hapi denediniz mi hiç çoğu kişi olumlu sonuçlar alıyor iki üç sene olmayıp onla olanlar var
tarafından
Ypk denemedm
(25 puan) tarafından
Onu bi dene bence âdetin üçüncü günü başlıyon beş gün kullaniyon sadece Sabah akşam aynı saatlerde. Sadece beş gün kullanılıyor yumurta büyütüyor hemen hamile kalınıyor bende denedigim ilk ay oldu
tarafından
Tamam canım onuda deniycem inşallah

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 204 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 573 göst.
29 Eylül 2022 Aile kategorisinde Emelinannesi94 (13 puan) tarafından soruldu
+1 oy
23 cevap 376 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifgaye (61 puan) tarafından soruldu

379,762 soru

11,368,476 cevap

34,850 kullanıcı

...