0 oy
836 göst.
Diğer kategorisinde (410 puan) tarafından

olayı şöyle anlatayım ben vatsap durumumda birşeyler paylaşmıştım sonuçta benim değil mişte biri var kardeşimin arkadaşı bende ekliydi durumlarımı görmüş siyasi bir paylaşımdı neyse herkes herşeyi paylaşıyor daha kimseye demedim bu ne banane herkesin görüşü farklı baktım bana mesaj attı işte senin gibi cahiller yüzünden böyleyiz VS vs VS sonrada geldi bana diyor analık yapmayı bilmiyorsun önce onu öğren niye diyor ilk bebeğim annem yanımda kaldı 3 ay eşimde asker diye kaldı buda onu diyor kendi tek bakmış ta falan filan kardeşim de ona güzel cevap vermiş kendisi her gün paylaşım yapıyor kızı var içki masasında kocası o içki içerken falan yanlarında da kızı çakma anne yazmış bana benim gibi birine valla üstüne titriyorum ilk bebeğim tamam bilgili değilim ama araştırıuorum bazen buradan tarif soruyorum yapıyorum elimden geleni 

image

image

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Vay oruspuuu bunu diyen kim anlamadım ama kimse lafı alsın soksun bı yerine en sinir olduğum anneliğe laf edilmesi 
(410 puan) tarafından
onun da kızı var benden önce doğum yaptı işte bana dedi ben yardım ederim bilmediğin şey olursa sor ben ne bileyim başıma kalkacak ben de saf gibi soruyodum gazı var ne iyi gelir vs VS gibi şimdi onu başıma kalkıyor çakma anne diye
tarafından
Kendini bı halt sanmış sen sordukca herşeyi bilen anne olmuş .
(3,560 puan) tarafından
Rabbime söz verdim küfür yok günah yok diye ama böyle kahpelerede başka ne denebilir ki!!!
(410 puan) tarafından
bende ***** yazdım zaten :)) yazmış seni şikayet edecem
tarafından
Hahaha Ecem linam çok güldüm valla affet :))))
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hiççç çeneni ve parmaklarını yorma bırak ne derse desin saygı duymayı bilmiyorsa kimseyle arkadaş olmasın 
(410 puan) tarafından
aynen ben görüyorum arkadaşlarım var benimle zıt görüşte ama kimseye daha mesaj atmadım herkes aynı şeyi savunacak değil ya
+1 oy
(1,766 puan) tarafından
Konu nerden nereye gelmiş herkes annelik yapar, ama vicdanlı bir anne olamaz 
(410 puan) tarafından
vallahi konu nerden nereye geldi Allah aşkına kendimi aklamak için deniyorum ama annem bana yardım etti diye ben kötü anne miyim sanki gezmeye tpzmaya gittim evladımı bıraktım erken doğdu yıkamaya bile korkuyordum annem yıkadı hep ben de baktım öğrendim sonradan bunu başıma kalkıyor kimseye içini açmamak lazımmış
(1,766 puan) tarafından
Boş ver cnm takma
0 oy
tarafından
Boyle gereksiz insanla laf yarisina girmek bile hata o devam etsin bebesini icki masasinda meze etmeye karisma bence salla gitsin
(410 puan) tarafından
ya olayı nerden aldı nereye getirdi ayıp birşey mi hiç mi kimse yok benim gibi herkes ilk bebeğine yardım olmadan mı baktı bu kötü annelik mi oluyor sağda solda tarif alıyorum ee ne var kötü mü annem baktı yardım etti tek yıkayamazdım küçük korkuyordum işte hep bunlardan haberi var demek kimseye içini dökmeyecen
tarafından
Muhattap olmassin olur biter siktiret
0 oy
(32 puan) tarafından
What?canim vallahi anlamadim hemde kaç kere okumama rağmen annelikle ulkedeki yanginlarin ne alakasi var:/
(410 puan) tarafından
ya açıkça yazmak istemedim belki burada da yasak siyasi bir paylaşım hani o olayı oradan aldı buraya getirdi bana diyor yani sen devlet yanlısısın cahilsin senin gibiler analık bile edemez falan
0 oy
tarafından

Şu kelimeyi deseydin yeterdi emi ol edebimiz el vermez edepsizlik edene susmak en güzel cevap edebi elden gidene diyip basardım engeli 

(410 puan) tarafından
kendimş tutamadım küfür ettim engelledim işte kardeşime demiş benim elim kolum uzun şikayet edecem ablanı yanına kalmaz oda bana anneliğime laf etti kendimi tutmadım birde benim eşim çatışmada vuruldu gazi oldu iki de bir diyor oturduğunuz yerden devlet size para veriyor evde kı ç büyütüp devleti burada savybma vs bende deidm bakma o zaman paylaşımlarma hemen cahilsin dedi
tarafından
Şerefsizzz yaa saygısız insan Birdaha konuşma o zavallılarla onlara ne
(410 puan) tarafından
yok daha asla konuşmam bitti

İlgili sorular

+2 oy
20 cevap 1,251 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 381 göst.
0 oy
13 cevap 650 göst.