0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Bebeğimin 2 gündür ateşi var düsmedi 38 39 a kadar çıkıyor hali yok sürekli mız mız huysuz hiçbişey yemiyor  sadece emiyor uykusu geliyor uykuya dalamıyor 10 dakka yatıp uyanıyor bundan yaklaşık 1 ay önce yine ateşlemişti doktora gittik boğaz enfeksiyonu dedi diş çıkartıyordu ondandır heralde dedik ilaç verdi kullandık ama disleride çıkardi şuan diş falanda çıkarmıyor neyi olabilir 12 aylık 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hastaneye götürün bence burda kimse doktor değil kesin bilgi veremez 
-Reklam-
0 oy
(299 puan) tarafından
Fitil vermedilerr  mi ateşi için şurup faalan ılık duş aldrin arada
(467 puan) tarafından
Dunden beri boyle hastaneye gitmedik önceden gittimizde ates ilacı antibiyotik vermişti ama ben şuan sadece ates düşürücü veriyorum banyoda ettirdim
(299 puan) tarafından
İyi ettiniz havvalarda sıcak geçmiş olsun doktora gösterin belki CRP yukselmistir
0 oy
(55 puan) tarafından
Gülüm benimde oğlum ateşlendi yeni acilden geliom enfeksiyon var dedi ateşi 39 du soğuk uygulama yapıldı iyi su an çok şükür ilaç verdiler bu gün halı yoktu grcmis olsun inşallah canım ❤️
(467 puan) tarafından
Ne enfeksiyonuymus canım biz geçen devlete gittik idrar istedi röntgen çekti idrar yapmadı oğlum sadece röntgenle boğaz dedi pek anlamadım
(55 puan) tarafından
Canim as ağzına baktı enfeksiyon dedi  3 çeşit şurup yazdı acildede verdiler çok şükür toparlandi şimdi    benimkininde boğaz dedi

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 40 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevde Meva (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 105 göst.
11 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 39 göst.
5 Ekim 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 85 göst.
20 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bsrst (278 puan) tarafından soruldu

380,157 soru

11,380,570 cevap

34,871 kullanıcı

...