0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (579 puan) tarafından

image

Biryer bitmeden başka bı noktoda başladı rabbim yar ve yardımcımiz olsun inşallah burası Muğla Köyceğiz lütfen arkadaşlar dualarınızı eksik etmeyin ne olursunuz

14 Cevaplar

+1 oy
(70 puan) tarafından
Allah hepsinin belasını versin inşallah bol bol yağmur yağar da söner bu yangınlar Muğla köteklide oturuyoruz bizde burda da çıkarmaya kalkışmışlar bugün sonra hemen müdahale edilmiş her yerdeler korkarak uyuyorum geceleri Allah yardımcımız olsun
(579 puan) tarafından
Biz yatamiyoruz canım ne olur ne olmaz diye benim evin arkasındaki dağın tepesi yanıyor orası nasıl sönecek hiç bilmiyorum şuan uçakta yok oraya yolda yok nasıl olcak hiç bilmiyorum rabbim yardımcımız olsun bu yakanların Allah bin türlü belasını versin ambulanslar ne gece ne gündüz hiç durmuyorlar
(70 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım tek duam kendi çıkardıları yangında diri diri yanarlar inşallah
(579 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Allah yardım etsin canım 
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcımız olsun nasıl biseydi böyle Allahim zalimlere fırsat vermesinn
(579 puan) tarafından
Aminn kuzum aminn 2 gündür devam ediyor 2 köy boşaltıldı yananlar var bu sefer o söndürülmeden çektiğim noktada başladı Allah yardımcımız olsun inşallah
0 oy
(2,278 puan) tarafından
Allah yardımcın iniz olsun canım sana yakın mi yakından çekilmiş gibi 
(579 puan) tarafından
Yakın kuzum benim evim alt tarafta buda dağın en tepesinde başladı yeni
(2,278 puan) tarafından
Allah sen yardım et nolur ne olmaz canım geceleri kalk kontrol et haber ver arada geckten ben korktum burdan  Allahım inşallah kimseye birşey olmadan kazasiz belasız biter bu yangınlar
(135 puan) tarafından
Allah korusun sizi ve herkesi ne olur dikkat edin  elimizden bisey gelse keşke buradan duadan başka bişey gelmiyor
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım dua edin yeterli ben uyuyamıyorum geceleri zaten 18 günlük ikizlerim var canım fırsat buldukça yazarım inşallah çok zor gerçekten
0 oy
(2,449 puan) tarafından
Neden yanıyor anlamadım yakıyorlarmı yoksa sıcaktan mı?eğer öyleyse allah kahretsin onları
(579 puan) tarafından
Yakıyorlar canım ama en son çektiğim bu yer dağın tepesi orayı yakamazlar diye düşünüyorum yol yok orda nasıl sönecek orası bilmiyorum uçakta yok zaten 1 tane geliyor Bodrum Marmaris geziyor bı uçak zor gerçekten
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun inslh bı yagmur olurda Soner hepsı
(579 puan) tarafından
İnşallah canım benim insallah
0 oy
(135 puan) tarafından
Allah'ım sen yardım et ne olur içimiz yanıyor yaaa 

Bunu yapanlar o ateşin ortasında kalsın inşallah yeni mi başladı :((((((
(579 puan) tarafından
Burası yeni başladı canım başka yerde de dewam ediyor 2 3 gündür eşimde orda yardımda belediye anons veriyor yardım istiyor AFAD ekiplerine
(135 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun biran önce biter yangınlar inşallah çok kötü zor durum :(((((
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım rabbim bian önce yağmur yardirsada bitse bu yangınlar
0 oy
tarafından

Dualarimiz gunlerdir sizinle... Bir an once biter de tek bir canli daha zarar gormez dilerim :'(

(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
tarafından
Muğla nin her yeri yanıyor
(135 puan) tarafından
Allah yardımcıniz olsun biran önce biter yangınlar inşallah :(((
tarafından
Amin cnm, yakanların tohumları da yansın kökleri kurusun hain köpeklerin
(135 puan) tarafından
Aminnnnnnn çok çok aminnnn
(579 puan) tarafından
Aminn canım cokk aminnnn
tarafından
Ayla sen nerdesin mumcuya tasincam diyodun
Uzak mısın yakın mısın iyi mısın
Birseye ihtiyacınız varmı
0 oy
tarafından
Allah yatdimciniz olsun.
(579 puan) tarafından
Aminnn insallah canım
0 oy
(1,539 puan) tarafından
Rabbim yardımciniz olsun canım 
(579 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım
0 oy
(4,101 puan) tarafından
ya bu yangınlar nasıl çıkıyor 
(579 puan) tarafından
Yakıyorlar canım
tarafından
Bugün ki bodrum yangının dan sonra ormanlık alanda afgan grup yakalandı ve tutuklandı
Yakıyorlar
0 oy
tarafından
Canım yapabileceğim birşey varsa bana ulaş 

Bodrumdayım burası da öğleden beri yanıyor 

Rabbim yardımcınız olsun :(
(579 puan) tarafından
Allah razı olsun kuzum şuan duadan başka hiç bişey gelmiyor elimizden eşim yeni geldi eve bitmiyor ateş diyor 60 decere var diyor yanmayan yeri rabbim yardimcimiz olsun yananlar var birsuru anbulansin biri gidiyo biri geliyor bunu yapanlar yaptıklarını yaşamadan can vermesinler inşallah
tarafından
Amin canım inşallah
Rabbim yar ve yardımcısı olsun cümlemizin
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım
0 oy
(48,657 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun insallah canim
(579 puan) tarafından
Aminn inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 170 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 319 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sürpriz yumurta⚘ (1,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 143 göst.
5 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 387 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...