0 oy
316 göst.
Diğer kategorisinde (1,615 puan) tarafından

Yangın termik santrallerin oraya gitmiş ve elektrik kesintisi oluyormuş hâlâ heryer cehennem gibi sntrelden mi kaynaklı bilmiyorum ama az önce yaşadığım yerde de elektrik kesintisi oldu şimdi geldi elektrikler ve birde pat pat patlama sesi duydum bilmiyorum ne olduğunu yaşadığım yer teröristlerin yangın çıkarırken yakalandığı yer rabbim yangın bölgesinde bu adilerin yaşattıklarını yaşayanlara yardım etsin öyle bir yağmur yağdırsın ki bitsin şu yangınlar inşallah ☹️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Nerdesin sen canim
(1,615 puan) tarafından
Bende yanılmış olabilirim canım işte şu yaşananlardan insanın aklına her şey geliyor
tarafından
Ciddn mi sosyal medyam hiç yok sonradan duyuyorim herşeyi nasıl ya amaclari ne ki bilee bile duranalrin yangına izin verenlerin ocağı sönsün
(1,615 puan) tarafından
Haberler de yayınlanması RTÜK'ten yasaklandığı için bende tiktoktan öğreniyorum yangına halkta müdahale ediyor onlar paylaşıyor işte
(131 puan) tarafından
Bende Alaşehirdeyim bunda turgutluda yangınları çıkaran iki terörist yakalandı dediler sonra da yangınlara ilgisi yok dediler peşinden valilik açıklama yaptı yangınlara ilgisi yok diye turgutluda da yangın çıkarmış pislikler öyle duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum
(1,615 puan) tarafından
Aynen öyle bir duyumu bende aldım ama gözümle görmedim Soma da çıkartmışlar zaten hep yalan haber
-Reklam-
0 oy
(285 puan) tarafından
Aminn insaALLAH CANİM 
(1,615 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(2,796 puan) tarafından
İnşallah canım Allah yardımcınız olsun elden bişey gelmemesi çok zor
(1,615 puan) tarafından
Allah hepimizin yardımcısı olsun canım bizler evimizde rahat o insanlar orada öğle sıcağı nasıl yakıyor insanı yangın alevi yakar kül eder Allah'ım bitirsin bu yangınları yapanlar da huzur bulamasın
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Evet güç yeterince karşılayamıyor su anda hatlar trafolar patlamaya baslamis. Dua et inşallah stok sahasına ulasmasin
(1,615 puan) tarafından
İnşallah rabbim yağmurunu esirgemesin öyle bir yağmur yağsın ki sönsün bitsin şu azap
(1,206 puan) tarafından
Amin inşallah.  İçeride çok fazla******n kaldı tahliye edilemedi hayvanlar en çok o canlar için  biran önce bu kabus bitsin. Hayvanlar zaten dumandan zehirlendiler.  Biran önce bitsin artık
(1,615 puan) tarafından
Yaaa hamile bir koyunun karnı yanmış o kadar çok üzüldüm kiii bende hamileyim kızıma hamileyken hiç bir sorun yoktu oğluma hamile kaldım virüs yayıldı her yere karantinalar sokağa çıkma yasakları bilmem ne şimdi yangınlar ben yine bebeğime hamileyim içim daralıyor nefes alamıyorum bu sıcaklar ne böyle diyorum yangınlardan dolayımı diyorum kafayı yicem artık
(1,206 puan) tarafından
Sakin ol kötü düşünme eğer kötü oluyorsan kendini biraz uzak tut telefondan en azından bebeğin için hani bak okusanda görsen de zaten duadan başka birşey gelmiyor şuanda elinden o yüzden üzülme dua et inşallah bol bol
(1,615 puan) tarafından
Tez zamanda kurtulsak şu yaşananlardan herşey peş peşe geldi virüs karantina oldu depremler yer yerinden oynadı evde duramadı kimse ev mi tehlike sokak mı tehlike ikiside tehlikeydi şimdi yangınlar rabbimin gücüne ne gitti  dicem ama dünyanın çivisi çıktı
0 oy
(1,627 puan) tarafından
Gördükçe yüreğim kaldırmıyor artık Allah çalışanların hayvanların yardımcısı olsun gerçekten çok korkunç. Sebep olanlar kalsın o ateşlerin içinde
(1,615 puan) tarafından
AMİİNNN inşallah şaka gibi sinirlerim bozuluyor her yer sıra sıra yandı hala pet şişelerden sıcaktan diyolardı bak bugün kaçıncı gün öldü bitti o insanlar orda ahhhh ahhh
(1,627 puan) tarafından
Ne pet şişesi Allah aşkına aynı andamı yanası tuttu şişelerin
(1,615 puan) tarafından
Evet işte bende onu diyorum kundaklama değilmiş iş birliği değilmiş gibi yüksek sıcaklıktan dolayı pet şişe ve atılan cam şişelerden kaynaklı yangın demişlerdi
(1,627 puan) tarafından
Öyle bişey  yok daha yeni yangın düzeneği ile yakalandılar. O.ç pkk nın işi.
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Santraldeki patlayıcı maddeleri çıkarmışlar patlama riski yok demişler daha yeni okudum haberlerde
(1,615 puan) tarafından
Bende gördüm ama elektrik tellerinden kıvilcimlar atıyordu
(1,206 puan) tarafından
Bu yanan yerde herhangi patlayıcı filan yok zaten kömür de yok çok fazla miktarda. Asıl stok yeri 15 km ilerisinde ki termikte asıl kömür orada dua edin yangın oraya ulasmasin. Şu an yanan yerde sadece trafolar filan var patlayan.
(3,099 puan) tarafından
İnşallah tez zamanda bu günleride atlatırız canım zor gerçekten eşimle bile her telefon görüşmesinde kapatana kadar bu konuyu konuşuyoruz aklımızdan cikmiyorki
(1,615 puan) tarafından
Asıl onun içinde olanlar burun buruna her gün ölümle ağız dolusu sövsem de bağırsanda geçemez insanın öfkesi

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 170 göst.
7 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 316 göst.
31 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Evinsu (579 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 152 göst.
23 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Glcnm (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 211 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Miss.Berna (4,134 puan) tarafından soruldu

378,212 soru

11,319,808 cevap

34,765 kullanıcı