0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (3,551 puan) tarafından
Arkadaşlar sosyal medya da gördüm gerçekliği hakkında bilgim yok yine de yazmak istedim.. Yakalanan teröristin biri itiraf etmiş. Söylediğine göre daha çok orman yakılacakmış canlı bomba falan patlatılacakmış ve şebeke sularına zehir katılacakmış. Acaba diyorum bu ara herkesin bebesi falan ateşlendi sulardan denildi ya bir ilgisi olabilir mi. Bence tebdirli olmakta fayda var. Şebeke suyu yerine kapalı su kullanalım. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allahin gazabi ustlerine olsun.Dikkat etmek lazım onu bnde okudum.Devletin basindakiler bse yapsin 
(3,551 puan) tarafından
Aminn. Kalabalık ortamlara falan girmemek lazım. Allah korusun ülkemizi yeter valla.
tarafından
Devleti yönetenler biraz daha dişli olck.Suriyeyi düşünüyo güzel onlar masum diye bi sürü masum ana kuzularini düşünmüyor.15 temmuz darbe oldu biz niye birakip kaçmadık ulkemizi onlar kaçar.Turk askerini yollarlar.Benim kizimin ağzı süt kokuyo daha eşim Suriye'de görevde neden kim için ne için?Baskalarini düşündükleri kadar azda kendi milletini düşünsünler.Daha iyi gunlerimiz Allah sonumuzu hayretsin
tarafından
Tayyip bey şimdi de Afganları düşünüyor bizi savaşa sokup kaçacak ama bu millete müstehak
tarafından
Kendi milletinden başkasını düşünür.
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hala burada PKK.yapmaz bilmem ne diyenler var.yani içimizde onları savunan hainler var.
(3,551 puan) tarafından
Pkk yapmaz denilmiyor aslında. Pkk lı da hangi ülkenin vatandaşı ve neden bu kadar heryerdelr diye sorgulanıyırdur. Oç olunca nereli oldugu farketmez de baksana heryerdeler. Adamlar nereyi söndürecegini şaşırmış vaziyette. Milletimize yazık oldu.
tarafından
Onlardan başka kim yapablr ki onlr yapıyor şerefsizler geberirler inşaALLAH
+1 oy
(734 puan) tarafından
Provakator de olabilir insanları korkutup birbirine düşurmek için
(3,551 puan) tarafından
Artık herşey bekliyorm canım ya. Yani tedbirli olmak lazım. Zaten olmasın inşallah da.. Baksana her yerden yakıyorlar. İl il ilçe ilçe. Çok fazlalar sanki.
0 oy
(2,285 puan) tarafından
Bende bunu duymuştum bizi ne kadar çok yakalarsaniz yakalayin daha bizde bin kisimi 1 milyon kisimi ne var demiş herhalde yakalanan terörist Türkiye'yi yok dicez demiş Allah yardımcımiz olsun gerçekten çok zor durumda yiz 
(3,551 puan) tarafından
Kız korkmamak elde değil. Kardeşim asker izne gelecekti iptal edildi ortam karışık diye. Herşey beklenir. Allah devletimize milletimize askerimize zeval vermesin.
0 oy
tarafından
Allaha havale ediyoruz ama bu cihanda da bisey yapmali cezalarini vermeli. Hicbir can guvenligimiz yok ne taraftan arkamizi koruyacagimizi sasirdik.
(3,551 puan) tarafından
Bende korkuyorum. Allah herkesi korusun.
tarafından
Amin ..
0 oy
(1,465 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun bı bıtmedıler hamileyımde psikolojim alt üst oldu her gun bı korkuyla uyanıyorum acaba bugün kızıma ıcırdıgım su zehırlımı acaba karnımdaki dıger bebegim benim ıctıgım sudan bısey olurmu acaba bu yangın nereye kadar olur korona varda var Allah'ım neler oluyor
(3,551 puan) tarafından
Allah milletimizi devletimizi askerimizi korusun..
(1,465 puan) tarafından
Amınn canım amın
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Ay su okunan ezanın yüzü suyu hurmetine rabbim yardımcımız olsun

Bende malatya nın köyünde yasıyorum ve k.marasta 5 yerde yangın cıkmıs bize yakın bolgeler korkmamak elde degil, suleyman soyluda hala sıcaktan diyip milletin aklıyla dalga geciyor rabbim esirgesin
(3,551 puan) tarafından
Amin canım. Malesef videolar var.
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Gerçekse Allah ayaklarına dolasın inşallah benşmkiler de 1 haftadır düzelmedi ler doktor kesinlikle arıtma suyu bile verme hazır su ver dedi 
(3,551 puan) tarafından
Benimde direk aklıma o geldi valla.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Rabbim tüm kötü insanlardan korusun bizi 
(3,551 puan) tarafından
Amin.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 93 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Fatma şeyhan (117 puan) tarafından soruldu
0 oy