0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar görümcem covid olmuş ama eşi ve çocukları negatif eşimin kuzeni var geçen aynı arabada yolculuk ettiler oda korona olmuş eşim ben negatifim diyor eşimin kuzeninin eside negatifmis testimi yanlış yaptılar yoksa ya o kadar temaslı ve yakınlar bulasmamasi mucize Allah korumuş bide dibimde var bitane eşimin kuzeninin eşi ama onlarda bişey yokmus kusum ben konuşmuyorum ama çocuğumu buraya göndermeyen insan kaç gündür gönderiyor inatla ister istemez korkuyorum cunki onlar gorumcemle falan çok yakinlardi bı kaç gün önce küs olmam bişey değiştirmez hani çocuk sonuçta gelsin bı cocugada kin tutmam ama korkuyorum kizlar benimde bı evladım var..

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu isin kacari yok hepimiz olacaz iyi veya kotu evden cikmayana bile bulastiysa diye dusun yani
(3,099 puan) tarafından
Onlar sürekli disardalar bu ara köyde nerdeyse hergun düğün oluyor hepsinede gidiyorlar bıkmadan ben çok kalabalığa girdikleri için korkuyorum
tarafından
Hayirlisi insallah busi olmaz
(3,099 puan) tarafından
İnşallah canim
-Reklam-
0 oy
(224 puan) tarafından
Çocuklar tasiyici olabiliyor sende öyle söyle cnm gelmesin benim çocuğuma bulaşır
(3,099 puan) tarafından
Oyuncaklar için geliyordu oyuncak kiskandigimdan değil ama sırf bı kaç gündür bu korona olanları duydum duyali oyuncak çıkarmıyorum oyuncak görmeyince hemen gidiyor zaten
(224 puan) tarafından
Hım iyi cnm valla insan artık küçük çocuklardan da korkuyor ablamın ogluda hastayken bize geldi sonra oğlum hasta oldu sonrada ben test yaptım pozitif çıktı cnm çok üzgünüm inan ki herkesten kaçan korunan biriydim yinede nerden geldi bilmiyorum ama Allah şifa versin ne diyeyim hem küçük bebeğim var hemde 4 yaşında oğlum var
(3,099 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbim şifa versin artık dediğin gibi nerden bulasacagi belli olmuyor esen ruzgardan bile bulaşıyor ya covidi geçtim tek covid olsa ortalık hep salgın hastalık
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Kuzum herkes olacak yakındır insan ne kadar korksa o kadar bulaşır 
(3,099 puan) tarafından
Canım ben Allah korusun çocuğum için korkuyorum zaten şu köye taşındık çocuğun bağışıklık yerlerde hastalıktan kurtulamadik

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 803 göst.
10 Ekim 2022 Kültür-Sanat kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 387 göst.
21 Nisan 2022 Kültür-Sanat kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 546 göst.
8 Şubat 2022 Aile kategorisinde Cancazmihram (3,391 puan) tarafından soruldu
+2 oy
15 cevap 478 göst.
30 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Gencanne456 (312 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,805 cevap

34,890 kullanıcı

...