0 oy
1,004 göst.
Diğer kategorisinde (1,219 puan) tarafından

Hayvanlar bile ölen yavrularının basında ağlıyor bu nasil bi şey ya bi kadın nasıl evladını poşete koyar da suya atar onu veren sana allah korkunda mi yoktu nasıl kıydın masuma !!! Lanet okuyorum artık bunları gördükçe!! Allah belanızı versin o bebeğe nasıl kiydasaniz allah yanınıza bırakmasın inşallah onun o canı verirken çektiği acının bin katinio bebeğe yasatana yaşatsın biz canı yansa içimiz çiz ederken bu pislikler bunu nasıl yapıyor!!!!

image

22 Cevaplar

+1 oy
(2,768 puan) tarafından
Tüylerim ürperdi okurken...
-Reklam-
+1 oy
(1,310 puan) tarafından

Allahindan bulsun vicdansizlar:angry:

+1 oy
(1,310 puan) tarafından

Allahindan bulsun vicdansizlar:angry:

+1 oy
tarafından
Diyecek kelime bulamıyoruö..... Alahım belası 
+1 oy
(1,151 puan) tarafından
Allahm ya bu nasil bi vicdan yarabbi biz bi aglasa elimiz ayagmza dolaniyo boyleleri evlat sahibi olurda 4 5 sene ugrasip sahip olamayanlar var kıymetini bilmeyen cok evladn 
+1 oy
(2,130 puan) tarafından
Aynen gordum haberlerde icim sizladi yazik bebegin ne sucu var kimisi bulamaz kimiside boyle yapar iste :((
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Gördüm canım ya Allah belasını versin onların yazık günah ya yaparken yaparlar ama bakmaya geldi mi çöp gibi atarlar
(1,219 puan) tarafından
Çöp kenarına koysa ağlama sesine duyrulur cnm onuda geçtim artık nasıl poşete koyupta ölü kedi yavrusu gibi suya atarsin aklım almıyor tek suçu doğmak mi hayır asıl suç onu nefsi için yapanda lanet olsun böyle dünyaya!!
(2,529 puan) tarafından
Bunlara insan bile denmez bunlar da vicdan yok evlilik dışı diye düşünüyorum öyle olsa bile ver yurda canına nasıl kıymışlar millet çocuk için yıllarca tedavi görüyor böylesi değer bilmiyor Allah onların da belasını verecek elbet
(1,219 puan) tarafından
Inşallah inşallah!!
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ay Allahım Rabbim ıslah etsin onları sırf bu ve bunun gibi se ref siz lwr yüzünden haberleri izlemiyorum çünkü durmadan haber bitene kadar agliyorum

Madem bakamayacaktin canına neden kastediyorsun o canı senmi verdin ona ah boyleleri bi elime geçecek parça parça ederim onu nasıl kıyarlar vicdansizlar 
(1,219 puan) tarafından
Al bendende okadar için parçalandı ya resmen acimdan cannkoptu lanet olsun artık böylelerine!!
0 oy
tarafından
Allah belasını versin benim oğlum birgün kuvezde kaldı ağlıyordu öyle içim nasıl parçalandı zorla dışarı çıkardılar kapının önünde ağlaya ağlaya bir ettim ya gerçekten Allah'ın bütün laneti onun üstüne olsun 
(1,219 puan) tarafından
Aminnnn için eridi resmen haberi görünce!!!
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Ya inanmiyorum oglum 2 gundur gaz sancisi cekiyor gece gunduz demeden sirtina bmasajlar bacaklarima masajlar banyolar gaz damlalar felan o osurdukca ben rahatliyom o derece oturup hadi oglum basarabilirsin diyorum ninniler soyluyorum parmagimi eline veriyorum yaninda oldugumu hissetsin diye onu kucagima alip sacini sevdikce goguslerim sizliyor sutum akiyor resmen nasil insan atabilir cocugunu ya okurken gozum doldu
(1,219 puan) tarafından
Içim yandı resmen görünce benimde kızım var ama bu çok fazla yani bir bebegin canını almak nedir onamı düştü allah varken !!
0 oy
tarafından
ALLAH ONU VEONUNGIBILERINI CEHENNEMIN EN DIBINDE YAKSIN INŞ O. C SER..SIZ PEZ...LER NALETLENMIS YOLUNU KAYBETMIS IBLIS OLMUS INSAN GÖRÜNÜMLU ŞEYTAN 
(1,219 puan) tarafından
Denecek çok şey var ama bi masuma bebeğe bu ölüm çok ağır
tarafından
Hemde cooooooooooooooooooook ağır hemde cook:(((
(1,219 puan) tarafından
Offf allahım sen insanlara vicdan ver böylelerine cezasını ağır ödet
0 oy
(295 puan) tarafından
O kadar çocuk yolu gözleyen var bakamıyorsan ver ne olur yani bunun vebalinden nasıl kurtulacaksın ...Allah bir daha sana anneliği nasip etmesin ...Gayrı meşru çocuk olsa bile anandan babandan korktun Allahtan korkmadınmı....Rabbim sen böylelerini kahreyle inşaallah..
(1,219 puan) tarafından
Aminnnn
Artık allah korkusu kalmamış böylelerinde!!!
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Bi sürü bebeği olmayan insan varken.. bir sürü tedavi görüp her yolu deneyen insan varken... bunlar.. birşey söyleyemiyorum...
(1,219 puan) tarafından
Denecek bisey kalmıyordu allah yanına bırakmaz inşallah
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahszlar  nasıl bi vicdan bu... O melegin  ne scu wardi pislikler
0 oy
(461 puan) tarafından
Alalh bildiği gibi yapsın başka bisi demiyorum caniler..
0 oy
(273 puan) tarafından
Allah kahretsin dilerim öyle bir ölümle ölür ki aleme ibret olsun diyecek bisey bulamıyorum gercekten 
(1,219 puan) tarafından
Amin inşallah o masuma yasattiginin bin katini yaşar
(273 puan) tarafından
düşündükçe kafayi yiyecek oluyorum o küçücük can :(
(1,219 puan) tarafından
Küçücük bi beden ya bu büyük insana bile yapılmaz!!
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Pislikler yaa. Biz çocuk için neler yapıyoruz günlerce ağlıyoruz. Böyleleri atiyor... madem bakamicaktin hamile kalmasaydin. Madem doguramicaksin atacaksin aldirsaydin o çocuk da bi ömür üzülmeseydi. Bebek yaşıyor mu canim ?
(1,219 puan) tarafından
Hayir cnm yani doğmuş göbek bağı bile kesilmeden poşete koyup suya atmışlar kıyıda bulmuşlar cesetini
(2,189 puan) tarafından
Yazik yaa ahh yavrum :(( kendi başına doğurmuştur hastaneye bile gitmemiştir. Katil degil de ne bu kadin ...
(1,219 puan) tarafından
Cinayet cnm cinayet allahın belası
0 oy
tarafından
Allah kahretsin :-@ allah belanızı versin nasıl kıydınız be evlatlık verin bari yurda verin camii avlusuna bırakın elbet sahip çıkanı olur poşete koyup suya atmak ne demek ya allahiiiimmmmm allahım 
(1,219 puan) tarafından
Senin demen gibi git birine ver yurda bırak cami avlusuna bırak ama öldürmek ne resmen cinayet!!
tarafından
Kizim daha az önce ağla ağla ici  çıktı derdide uyuyamamak ama onun o aglamasina her birimiz bi yerde perişan olduk ağladık o yavrum ne kadar ağladı ne kadar cirpindi kim bilir oofff allahım yakında aklımı çıldırıcam
(1,219 puan) tarafından
Al bendende okadar yani kızım ağlıyor bende ağlıyorum tamam kızıyorum ama sonra içim çiz ediyor keşke kızmasaydım diyip özür diliyorum  oda galba anlıyor sarılıyor rabbim böyle vicdansizlara vermesin!
tarafından
Amiiin amin rabbim vardır bir bildiğin diyorum ama hak etmeyene vermesin yarabbim ya valla vermesin çocuk falan
(1,219 puan) tarafından
Inşallah bu son olur gerçekten çok acı ya kalbime bisey saplaniyor düşündükçe
0 oy
tarafından
Bende gördüm haberi Rabbim sadece hakkıyla bakabilcek olan kişilere nasip etsin anneligi henüz doğurmadım ama bi kaç saat hareketlerini hisseymiyeyim ödüm kopuyo bunlar iki dakikalık zevk yasayan insanlar ne olursa olsun bakamicaksin ve doğurdun git yurda camiye vs bırak en azından ölümüne terk etme 
(1,219 puan) tarafından
Biz diyoruz ama bunlar bu halti yemeğe devam ediyor bakamiycaksan yapma arkadaşım
tarafından
Hamile kalmadan önce de çok sinirlenirdim böyle şeylere ama şimdi annelik hissiyati düştüğünden beridir hiç tahammülüm yok küfrü de belayı da salıyorum böylelerini görünce içim gidiyo resmen
(1,219 puan) tarafından
Aynen gecen yolda yürürken önüme bi çocuk geldi bana mendil alırmısın abla dedi bende döndüm etrafıma baktım köşede apartmanın önünde bi adam izliyor allah belanızı versin dedim napcami şaşırdım mendil almadım belli biri yaptırıyor *** mu varda zevk için bu çocuklara bunları yapıyorlar aklım almıyor
0 oy
(3,149 puan) tarafından
Şaşırmıyorum bu haberlere 

Allahtan korkmaz merhametsiz kalplere!!!!!
(1,219 puan) tarafından
Şaşmak değil anlam veremiyoruz artık bu olanlara gerçekten yazık onu veren sana emanet ediyor sen gidip at çok kolay gibi allah belasını versin !
(3,149 puan) tarafından
Zaten onun emanet olduğunun farkında olsa yapmaz ki canım
(1,219 puan) tarafından
O bence farkında bile bile yaptı tek derdi kurtulmakti ne zararı olduysa o masumun tabi 9 ay taşıyoruz cnm hadi 6 aylık olana kadar neyse hissetmiyorsun ya peki o tekmeleri hissetmedimi içinde bi can olduğunu ve onun bi parçası hicmi bebek videosu izlemedi izlerken gözünden bir damla yaş akmadimi hiç sanmıyorum akmadigini cnm ne olursa olsun annelik duygusu hormonlar ona bu hisleri hissettirmiştir

İlgili bir soru bulunamadı

379,826 soru

11,369,857 cevap

34,853 kullanıcı

...