0 oy
186 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından

Ayın 29 u gece tansiyon yüksekliği ile 33+3 haftalık doğum yapmıştım bebeğim hala kuvezde bnde beyin kanaması oluşmuş çok şükür ufak bi kanama ama artada blir beyin onu iyileştirede bilir dedi doktor

Geçmeyen baş ağrım vardı herkes sezeryandan diyodu ama üstüne sag ayak kol his kaybı oluştu yarim saat sürüyor aynı felç gibi çok korkuyorum o an ne olur dua edin geçsin büyümesin iyilesim bebeğim iyileşsin bebeğime bakamamaktan bise olmasından korkuyorum adım Özlem kızımın adı Erva ama daha kulağına isim okuyamadık küvezde olduğundan 

14 Cevaplar

0 oy
(2,323 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşaAllah ikinizede Rabbim evladını sana senide evladına bağışlasın inşaAllah. 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Allah im şafi ismiyle şifa versin canım en yakın zamanda sağlıkla kucağına al inş
(60 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(788 puan) tarafından
Allah'ım şifa versin hiç bir evladı annesiz hiç bir anneyi evlatsiz bırakmasın size acil şifalar versin inşallah
(60 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(368 puan) tarafından
Rabbim tez zamanda şifa versin ikimizde inşallah 
(60 puan) tarafından
İnşallah amin
0 oy
(775 puan) tarafından
Canım bende ikizlerime 33 haftalık doğum yaptim 31 temmuzda doğdular kuvezden biri 22 ağustos diyeri 12 eylülde geldi sağlıkla kucağına almak nasip olsun inşallah Rabbım sanada evladının yüzü suyu hürmetine şifa versin 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(374 puan) tarafından
Rabbim yardimciniz olsun canim Rabbim hakkinizda hayorlisini vesin insallah 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
tarafından

Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşaallah

(60 puan) tarafından
İnşallah amin
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar nasip etsin umarım bir an önce eskisinden daha sağlıklı olur bebeğinizle birlikte hayırlı uzun ömürler geçirirsiniz 
(60 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim amin inşallah
0 oy
tarafından
Rabbim sana sifa versin kuzum.Hala var mi his kaybin ? Allahim seninde evladina kavustursun
(60 puan) tarafından
Var arada vuruyor sonra geçiyor sanırım ordaki kan çekilene kadar olacak yada artarsa felç dedi ameliyat defi korkuyorum bebeğime bakamamaktan bir ay sonra tekrar mr cekilcek inşallah Rabbim in izniyle geçer
tarafından
Allahin izniyle artmayacak kuzum korkma sakin .Gececek inslllah.Bol bol dua et .Gece namazi kil .Ayakta kilamiyorsan bile oturarak kil.sana yazacagim yunus peygamberin duasini et surekli
tarafından
Lâ ilâhe illâ ente subhâneke innî kuntu minez zâlimîn .bu duayi et surekli kuzum .Hem de hep.La ilahe illalah de .Allahu ekber de .
0 oy
(1,020 puan) tarafından
İnşallah rabbim ikinize de şifa versin. Oksijensiz kaldığı için kanama olmuştur sanırım. Benim oğlumda da kılcal damarlarda kanama olmuş demişlerdi
(60 puan) tarafından
Kanama bnde tansiyondan olmus
0 oy
(4,716 puan) tarafından

Rabbim ikinizede şifa versin inşallah cnm bnm 

(60 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
(108 puan) tarafından
Rabbim ikimize de sağlık versin şifa versin tez vakitte inşallah sağlıklı uzun ömürleriniz olsun birlikte canım
(60 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ederim
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Bende aynı hafta aynı gün doğum yaptım... On gün kuvezde kaldı oğlum... Geçmiş olsun canım inşallah tez zamanda kavuştursun Rabbim.. gerçekten çok zor pramature bı bebek büyütmek ben tek başımaydim kimsem yoktu.. önemli olan sağlıkları tabiki.. 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah bnde tekim ikimizde iyi olalım büyütürum yavrumu yeterki sağlık olsun
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Allah'ım yardım etsin canım çok üzüldüm :( insalalh sağ salim kavuşursunuz bebeğinize. Nasıl gelişti durum bende o haftadayim da merak ettim
(60 puan) tarafından
Amin inşallah Tansiyon yüksekliği ile olmuş hersey korkmayın üzülmeyin kendinizi Allah in izniyle siz vakti zamanında sağ salim alırsınız kucağıniza

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 222 göst.
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
10 cevap 235 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ozlemm5561 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 981 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu

381,423 soru

11,419,172 cevap

34,975 kullanıcı

...