0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (33 puan) tarafından
Kızlar babannem 85 yaşında ama böyle demezsin 85 bebegim olunca esime demiski esin sana yemek yapiyor mu eşimde demiski yok yapamiyo oda boşa gitsin öyle.karimi olur demis eşimde yok seviyorum demiş bugün aramış babannem hakkına hella.et diyo dedim öyle diyo bisey diyemedim

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amann aklı başında değildi belki de derken eşinde dinlememiş zaten boşver kız 
-Reklam-
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Kız yaşlı kadının aklı gelip gidiyordur bak şimdi de aklına gelmiş hakkını helal et diyor 
0 oy
tarafından
Yaşlı başlı kadın takma cnm ya 
0 oy
tarafından
Bunda birşey yokki .. kaileye almazsınız ya benim babaanne gibi olsa napacaktiniz yalancılık hırsızlık büyücülük kendini acindirma onu döverim buna soverimler cingenden pok parası olmasına rağmen dilencilik onda mal gözlüluk para gözlülük onda anaum gel babaanneleri degiselim beterin beteri var :-D
(3,605 puan) tarafından
Of of o ne kız öyle
(33 puan) tarafından
Annemi öldürdü o daha beter olabilir mi
tarafından
Kız senin anne ölmüş benimkini süründüruyor çocuklarını falan düşürtuyor at arabalarinla calistiracagim diye parada vermiyor daha babamın kazancını elinden alıyor anneannem bakıyor eve dibinde amcamın inek damı var onun su parasında odetiyorlar ama bir bardak süt veremiyorlar üstüne dövmeye eve geliyorlar .. yani cok zor bekarlar kaynanası iyi olacak birine gitsinler valla kaynana çok önemli kilit noktası evliliğin Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun benim annemde yılların hastalığını çekiyor hala kadın iki adım bile yürüyemez oldu hastaliktan arabayla getirip götürüyoruz her yere
(3,605 puan) tarafından
Nasıl anneni öldürmüş ya
0 oy
(276 puan) tarafından
Yasli kadin bos ver kalbini kirma
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Yaşlı ztn aklı başında değildir cnm

Gidip gelmiş :)

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 305 göst.