0 oy
1,100 göst.
Aile kategorisinde (176 puan) tarafından
Eşimle uzun zamandan sonra dedikki baş başa kahvaltı yapalım boğaza gitmeye karar verdik bebek de yeni iyileşti onu hiç oraya götürmeyelim hava çarpar diye kaynanama bıraktık eltimler de gelmiş oraya ve bebeğim için mama bırakmıştım mama içmesine doymasına rağmen eltim emzirmek istemiş ve emzirmiş bana hiç sormadan ve şeyimin çocuğu öksürüyor ve o da emiyor benim çocuğum yeni çıktı hastaneden kimse anlamıyor kaynanama söyledim istemiyorum dedim o değil hiç kimse emzirsin istemiyorum benim sütüm olmasa bile yine de başka biri emziremez dedim eşim de bana destek verdi aşırı sinirliyim ya bendem habersiz nasıl öyle bir şey yaparlar bir de bana diyor artık süt kardeşler  çıldırdım resmen

33 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ay yok artık yani
(176 puan) tarafından
Maalesef var artık
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Haklısın kımse anneden habersiz süt vermemeli
(176 puan) tarafından
Bir de arayıp söyledim kaynanama mama yapacaksan yapma 5 dakikaya oradayım diye onu söyledikten sonra emzirmiş
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Çocuğunun sütu yoksa emzirilmesine neden karşısın peygamberimizin bile süt annesi varmış yani bu nasıl bir düşünce çok yanlış çok ayıp katın sütünü vermiş çocuğunun riskini paylaşmış 
(1,298 puan) tarafından
Vallahi sen şakasın 30 tane yorum yapılmış kımse senın gıbı cevap vermemiş yok yok inandım artık sen gıcıklığına bilerek zıt yorumlar yapıyosun
(1,856 puan) tarafından
Peygamberimizin hayatından örnek verdim ben
(1,298 puan) tarafından
Tam da bizde biliyoruz peygamberimizin hayatını. Kadının haberı yok rızası yok eşinin aynı şekilde yanı bunun neresinde din var Allah aşkına. O eltisinin de eşine sorması gerekiyor dinen ama eminim düşünmemiştir bile
(176 puan) tarafından
Sen okumadın herhalde mama içmesine rağmen aç olmamasına rağmen emzirmiş çocuk memeyi tutmamış 6 7 kere zorla tutturmaya çalışmış ve benim iznim olmadan eşimin izni ve haberi olmadan normal mi banane onun çocuğunun rızkı çocuğuna olsun benim çocuğum 1 aydık enfeksiyon yüzünden hastanedeydi yeni eve geçtik bu sıcak hava da sırf hava çarpmasın diye kendimizle götürmedik onun çocuğu gripken aynı memeden emzirmiş
0 oy
tarafından
Bu insanlarda emzirme meraki nedir yahu üstelik istemiyorsunuz. Laftan sözden de anlamıyorlar pes diyorum okudukça cidden 
(176 puan) tarafından
Bende ama bana da ders oldu bir daha kim olursa olsun bir yere bırakmam
tarafından
İşte buyuklerde hep şey var kendi annemiz olsun kayinvalide olsun. Söylenenleri dünkü cocuk diyip mehele almıyorlar. Biz biliriz kafasındalar ne kadar uyarsan da bildiklerini yapıyolar
0 oy
tarafından
Ne hakla senin bebeğini emziriyor ne ***** insanlar var ya birde günaha girmiş habersiz emzirdiği için
(176 puan) tarafından
Cahil ***** işte
0 oy
tarafından
Ben o eltiyi büyük konuşmak gibi olmasın dörde holer ikiye carparim
(176 puan) tarafından
Saatler oldu hala sinirim geçmedi
0 oy
(48,854 puan) tarafından
ne meraklilar memelerini baska bebege vermeye eltini terslemedin mi
(176 puan) tarafından
Tersledim ama nafile o aptallığı yapmış bir kere
0 oy
tarafından
Sende onu. Çocuğunu emzir görsün ozaman
(176 puan) tarafından
Asla birinin çocuğunu emzirmem mamasını yapar içiririm ama emzirmem
0 oy
(1,493 puan) tarafından
O bebek senin hata sende var bebek bırakılmaz başkasına herşeyi yaparlar şahsen ben güvenip bırakmam kimseye 
(176 puan) tarafından
İşte bize de ders oldu maalesef
(1,493 puan) tarafından
Bir daha bırakma canım o daha küçük sana ihtiyacı var gücü yetmez her şey yaparlar
0 oy
(1,298 puan) tarafından
Pes ya bu kadar düşüncesiz bır davranış olabılır mi terbiyesiz kadın. Kardeşimin bebegı 3 aylıktı yengem bebegı anneme bıraktı hastaneye gıttı abla acıkırsa emzır dedi annem de öyle dedı ama ben çocugu öyle böyle oyaladım annesi 4 saat gelmedi o bebegı ayağımdan indirmedım sırf uyanmasın da acıkmış olmasın dıye emzirmek istemedim ne gerek var dünyanın bim türlü hali var ilerde nolur bilinmez yanı ne s.alak insanlar ya
(176 puan) tarafından
Aynen öyle bir kere daha bıraktığım da diğer eltim oradaydı çocuk huzursuzlarında mamasını içirmiş ama emzirmemiş
0 oy
(116 puan) tarafından
Peki kaynananan uyarmamış mı istemiyor filan diye? Valla çok haklısın tepkide. Bizim insanımız ne bebek sevmeyi biliyor ne incelik valla bebeğim olduğundan beri bu gibi saçma sapan şeyler öyle çok başıma geldi ki dışarı bile çıkasım gelmiyor bebekle insanlar çok anlayışsız! Ben de bebeğimi anneme bırakıp gitmeye korkuyorum bu yüzden 
(176 puan) tarafından
Uyarmamış bir de gülerek anlatıyorlardı
0 oy
(167 puan) tarafından
Allah'ım böyle insanları evire çevire döveceksin haddini bilmiyorlar nerede durması gerektiğini bilmiyorlar. Napıcaz bu kadar cahil insanla yaaaaa.

Ağzının üstüne iki tane çakacaksın böyle insanların. Sen kimsin benim çocuğumu emziriyorsun çok sinirlendim seni düşünemiyorum bile
(176 puan) tarafından
Aradan saatler geçti sinirim bir gram geçmedi
0 oy
tarafından
Yaa ne cahil insanlar var, sut kardesi olacak onlar bu hic sormadan yapilabilecek bisey mi cocuk oyuncagi mi sanki
(176 puan) tarafından
Bir de diyor kız olsa emzirmem ***** bütün çocuklarımız artık süt kardeş

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,861 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 817 göst.
0 oy
11 cevap 446 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
+1 oy