0 oy
1,099 göst.
Aile kategorisinde (176 puan) tarafından
Eşimle uzun zamandan sonra dedikki baş başa kahvaltı yapalım boğaza gitmeye karar verdik bebek de yeni iyileşti onu hiç oraya götürmeyelim hava çarpar diye kaynanama bıraktık eltimler de gelmiş oraya ve bebeğim için mama bırakmıştım mama içmesine doymasına rağmen eltim emzirmek istemiş ve emzirmiş bana hiç sormadan ve şeyimin çocuğu öksürüyor ve o da emiyor benim çocuğum yeni çıktı hastaneden kimse anlamıyor kaynanama söyledim istemiyorum dedim o değil hiç kimse emzirsin istemiyorum benim sütüm olmasa bile yine de başka biri emziremez dedim eşim de bana destek verdi aşırı sinirliyim ya bendem habersiz nasıl öyle bir şey yaparlar bir de bana diyor artık süt kardeşler  çıldırdım resmen

33 Cevaplar

+1 oy
(22 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Yuh. Yuh. Yuh. Nolur bana eltinin agzina s… soyle. Nolur bunu duymaya cok ihtiyacim var suan. Zira bu olayi hazmedemem. 
(176 puan) tarafından
İçin rahat olsun bizzat öyle yaptım bu ne ya
(22 puan) tarafından
Ohh. ;)
-Reklam-
+1 oy
(3,729 puan) tarafından
Birakmamaliydin
(176 puan) tarafından
Yalnız yaşıyor diye bırakmıştık ama dersimizi aldık eşimle o da çok sinirlendi
(3,729 puan) tarafından
Sinirlenmeye haklisin ama geri dönüşü yok artık olan olmuş bir kere
(176 puan) tarafından
Orası öyle tabi ki
0 oy
(280 puan) tarafından
Cnm o cocuk buyuyene kadar bi yete gitmicren ben oyle yapiyorum yoksa cildiririm bi bisey yedirirse
(280 puan) tarafından
Oyledir cnm ben 7ay oldu bi yere gitmiyorum gitsem onuda goturuyorum bidaha gozunden ayirma memelernide alsinlar kafalarna vursunlar salaklar
(176 puan) tarafından
Asla eşime de söyledim bir daha çocuğumu kimseye bırakmam dedim nereye olursa olsun o da gelecek dedim
(1,284 puan) tarafından
Bebeyim.. o nasıl laf ayy cok güldüm ya memelerini de alsinlar kafalarina vursunlar  ne demek :)))))))
(280 puan) tarafından
Cnm napim sinir etmisler kizi ne kiymetli memeleri varmis)
(1,284 puan) tarafından
Allah iyiligini versin ya okudukca gülüyorum.. :)))ama arkds cok hakli ben olsan bende çıldırırdım..
0 oy
tarafından

En azindan dünür olma.ihtimali yok olmuş.oldu kuzum ..:D

Olan olmus yapacak bişey yok ama çok rahatsizsan bu nuneltine soylemelisin bı msj atabilirsin yada arayıp.soyleyebikirsim 

(176 puan) tarafından
Söyledim zaten canım içimde tutar mıyım asla
tarafından
İyi yap.issin canım
0 oy
tarafından
Bu konuda aşırı derexede hassasım bnde ne kadar saçma sapan insanlar var ya . Bn olsam saydırırdım yeminle
(176 puan) tarafından
Benden habersiz ya çocuğum yeni enfeksiyonu atlattı fazla kalabalığa hile girmemesi gerekiyordu bende kaynanam yalnız diye bırakmıştım
tarafından
Yani ne demek olıyır mbu cnm kimseye güvenipte bırakmayacaksın artık
0 oy
tarafından
Ya en nefret ettiğim şey benden habersiz çocuğuma bi şey yedirilmesi ve verilmemesi gereken şeyleri verilmesi keşke bırakmasaydın bu havada çarpmaz yani sıcak hava
(176 puan) tarafından
Yok canım çok ağır geçirdi kaynanam tek olduğu için bıraktık onların geleceğini bilseydik aşka bırakmazdık
tarafından
Kaynanama güvenip bi daha bırakmam ben olsam
(176 puan) tarafından
Bu yaşanılandan sonra ben nereye çocuğum oraya kaynanamlardan çıkmadan önce eşime dedim markete de gidecez tamam bebeği bırakalım dönüşte alırız dedi asla bırakmam benimle gelecek dedim klima var marketlerde dedi olsun bırakmam dedim bırakmadım bırakmayacam da
tarafından
En iyisini yaparsın
0 oy
(2,330 puan) tarafından
Sadece emzirdigi çocuk süt kardeş ona ve süt annesi olmuş şuan ama onların çocukları sana bişey değil .habersiz yapması iyi olmamis
(176 puan) tarafından
Canım ayrıyetten benim çocuğum enfeksiyondan bir ay hastanede yattı ve eltimin çocuğu fena üşütmüş ve o da emiyor doktor bize kalabalığa sakın sokmayın diye baya şey söylemişti
(2,330 puan) tarafından
Keşke birakmasaydin ama artık geri dönüş yok kizsanda etsende olmuş birkere
(176 puan) tarafından
Yok bundan sonra yanımdan ayırmam asla
0 oy
(294 puan) tarafından
Allah'ım bu eltiler niye böyle . ayyy ben okurkrn sinir krizi geçirdim . ben cildirdim burda burda bacim Allah snaa yardım etsin 
(176 puan) tarafından
Amin canım bir de karşımda gülerek anlatıyorlardı benden öyle bir tepki beklemiyorlardı
0 oy
tarafından
Ohaaa yaaa ohaaaaaaa
(176 puan) tarafından
Hemde ne ohaaa
0 oy
(5,932 puan) tarafından
Belki iyi niyetle yapmıştır canım evet yaptıgı dogru degil ama belki bebek durmadıysa aç kaldıgını düşünerek yapmıştır keşke sana haber verseymiş ala olan olmuş artık kendini yiyip bitirme bence
(176 puan) tarafından
Yok canım bebek doymuş doymasına rağmen emzirmiş
0 oy
tarafından
Saçmalamis gercekten
(176 puan) tarafından
Hemde çok
0 oy
(91 puan) tarafından
Ayyy ektim yok ama kızım hastanedeyken kızım erken doğduğu için benm de ilk çocuğum oldu için göğüs ucumu tutmuyordu kaynanam hep ısrarla yanımdaki kadının emzirmesini istiyordu bende tepkimi koyup şiringayla bebeğime verdim
(176 puan) tarafından
Bana da ilk zamanlar emzirsin demişti net bir şekilde tavrımı koymuştum
0 oy
(4,235 puan) tarafından
Yuh ya dengesiz, ne mantikla emzirmis, kaynana da kizmaliydin nasil izin verir boyle biseye, bidaha nasil guvenip birakabileceksin, hastaligi gectim hic dogru bisey degil , disari cikma olayini gectim dunya hali insan bazden birakmak zorunda kalabilir simdi nasil guvenebileceksin ayy dengesizler valla
(176 puan) tarafından
Yok bir daha tövbe bırakmam zaten baya şey söyledim onlara eşim de çok sinirlendi
0 oy
tarafından
Lan öyle eltinin ben var ya. Gerizekalimi ya ne hakla hangi hadle emzirir. Mecbur kalmadıgım zorda kalmadıgım sürece kimse benim çocugumu emziremez lan. Düşüncesiz ******** kadınlar ya. Çok sinirlendim şu an
(176 puan) tarafından
Aynen öyle benim çocuğum çok hassas bir de onun çocuğu bir öksürüyordu çok kötüydü ve aynı memeden emmişler şaka gibi
0 oy
(1,383 puan) tarafından
Ayy 7 kusak bilmesi lazim bide bundan aonrada cocuk yaparsan onlarda süt kardes oluyor  
(176 puan) tarafından
Ben onlara dedim benim iznim olmadan emzirdiniz benim çocuğum kimseyle süt kardeş değil diye
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Malesef benim görümcem de ben sezeryandan çıkmadan bebek ağlıyor diye beni beklemeden emzirmişti. Var böyle düşüncesizler. 
(176 puan) tarafından
Evet ya gerçekten çok düşüncesiz cahiller
0 oy
(7,098 puan) tarafından
O kadını parçalarım ne münasebet be ona mı düşmüş hadsiz
(176 puan) tarafından
Doymuş olmasına rağmen emzirmiş bir de
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Soruyu okudum ve çıldırdım saçından sürüklerim öyle bişey yapsa
(176 puan) tarafından
Bir de bizi düşün canım eşimde çok sinirlendik
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kız senin eltin burda galiba asgaga

Dun boyle bi post acılmıstı, mama yetmedi cocuk aclıktan agladı kaynanam verdi bende emzirdim eltim bi sagol bile demedi yazmıstı 
(176 puan) tarafından
Yok canım bizim bugün öğlen oldu ve kaynanam verme demiş eltime annesi gelecek demiş yine de vermiş eltim
(3,527 puan) tarafından
Hee farklı o zaman
Allah akıl fikir versin ne diyeyim, insallah cocuga bisey olmaz
(176 puan) tarafından
İnşallah yeni çıktı zaten hastaneden 1 ay kalmıştık
(3,527 puan) tarafından
Ah kıyamam cok gecmis olsun
(176 puan) tarafından
Bir de elitinin bir göğüsünde süt yok sadece bir göğüs emziriyor
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Eltinin saçını başını yolup kaynananın eline verseydin keşke. Bu nasıl bilseydim yaaa.
(176 puan) tarafından
Cevaplarını verdim canım tepkimi de koydum

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 1,838 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Dolunay selen (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 816 göst.
0 oy
11 cevap 446 göst.
8 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Prenses 67 (679 puan) tarafından soruldu
+1 oy