0 oy
471 göst.
Aile kategorisinde (116 puan) tarafından
Soru yukarıda hanımlar. 

24 Cevaplar

+3 oy
(866 puan) tarafından
Saçı kısa ama üzerinde elbise olmasına rağmen erkek mi diye sormalari:):)
tarafından
Benim kızıma da diyolardı
(48,785 puan) tarafından
minibüste kadinin biri kupeleri var kiz bebekmis demisti bizimde☺️☺️☺️
(116 puan) tarafından
Bence bazen isanları bozmak lazım. Yoksa hadlerini bilecekler yok!
(866 puan) tarafından
Bilinçsiz yaptıklarını dusunuyorum bide ben pat diye kıramam kimseyi ..hadi etrafımdaki insanları anlarım da dişçiye gittim  kontrolüm vardi kızıma bakan kimse yok diye onu da yanimda götürdüm elbiseli hatta bandanali kıza kos koca doktor  kiz mi erkek mi diye sordu en cok da bu tuaf geldi :):)
(116 puan) tarafından
Biz de sağlık ocağına aşı olmaya gittik. Aşıdan doktordan korkuyor diye hemşireye önce biraz konuşsanız filan sizi sevimli bulsa korkmasa dedim. Hemşire ellerinden öpmeye başladı.. Hemşire düşün. Sevme anlayışı bizde öpmek maalesef. Hemşireler bile böyleyse
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hangi birini sayayım ki 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Kendilerini her şeyi bilmek zorunda sanmaları bence. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Saçma sevene denk gelmedim hepsi mantıklı sever ahah:D 
0 oy
(2,792 puan) tarafından
O kadar çok ki
0 oy
tarafından
Kimsenin oğluma saçma bişey yaptigi yok pek dokunmazlar bile 

Ama annesi olarak benim var 

Isırmak sıkmak orasını burasını burnunu öpmek hırpalamak 
0 oy
tarafından
Isırması ağzına ağzına vurması bilerek aglatmasi
0 oy
tarafından
Benim annem bebekleri ısırır dayanamaz kolunu ısırır 
0 oy
(7,789 puan) tarafından

Ters çevirip gülmesini beklemeleri. Baş aşağı getiriyorlar yani :ermm:

(116 puan) tarafından
Ama bu çok tehlikeli bir şey aman yarabbim
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Bi lokma denmesi aaa telefonda iri duruyor ama normalde zayifmis denmesi  herkes ne kadar merakli dis gorunuse et yiginina yarabbim millet oyle davraninca bakamadigimi dusunuyorum yeminle daha ne bekliyorlarsa 9350 gr boy 74 cm ister zayif ister sisman olsun o benim cigerim bana olan sevgisini zekasiyla belli ediyor artik herseyi bilincli  yapiyor ya bu bana yetiyor 
tarafından
Onu kilolu olsa da diyorlar 3 aylıkken 6 buçuk kiloydu normal kiloda yani. İlk defa görenler aaa küçücükmüş telefonda kocaman duruyodu diyolardi
(1,621 puan) tarafından
Kız benimkine de telefonda daha büyük görünüyor diyorlar
(1,741 puan) tarafından
Byrc ve zmrt kardeslerim demekki iki turlu de tatmin olmuyolar napalim evlatlarimiz saglikli olsun da tek kim ne derse desin:)
(116 puan) tarafından
Terbiyesizlik! Bebeğinin kilosu gayet normal. Ne olacak yüz kilo mu olacak bu bebek? Ayrıca doktorlar hep der bebeğin kilosu sağlığı ile ilgili değil diye. Benim de oğlumun bacakları cılızdı. Ama doktor sağlıklı derdi her takip de sizin de doktorumuz var takip ediyor sonuzicta onlar doktordan iyi mi bilecek? Kendilerine ay kilo almışsın ay çökmüşsün hasta mısın filan desen yüzüne bakmazlar bOzulurlar. Bilinçli yapılıyorsa sana sen de onlara bilinçli böyle yap. Ay Az mınuyıdın gözlerin şişmiş VS. Artık bu insanlara haddini bildirmek lazım.
(1,741 puan) tarafından
Aynen cnm umursamiyorum pek
0 oy
(2,589 puan) tarafından

:blink:

Benim kaynanam zeliha diye bir kız var mış bir dizide kepçe zelihaaa kepçe diye seviyor 

(1,577 puan) tarafından
Haha arka sokaklar dizisi kız o hiç mi izlemiyorsun :)))
(2,589 puan) tarafından
Hiç izlemedim kuzum hahahahah en sevmediği dizi valla
0 oy
tarafından

Bi arkadas daha yazmis pespembe giyen çocuğa aferin delikanli diyorlar deli oluyorum:woot:

Bir de disardayken kim gorse ya kafasina dokunuyor ya elini tutuyor bu viruste gicik oluyorum

(342 puan) tarafından
Ay benim kizim 5 aylik annem bakiyo calistigim icin kiza dokunani gorsun valla direk kiziyo neden dokunuyosun virus var diye
(116 puan) tarafından
Aynen aynı şeyleri herkese yapılıyor sanırım ellerinde para mı vardı enson temiz miydi bilinmez bebeğe ellerler elleyünce ne oluyorsa
0 oy
(13,939 puan) tarafından
Güya hassas davrandiklarini sanarak yanaktan degilde elini öpmeleri. Cocuk zaten elini emiyor. Mikrobu dogrudan bulaştiriyorlar. 
tarafından
Şunu anlatamadık aylardır, yüzünü op bari diyorum yok kıyamam ben diyolar:)
(116 puan) tarafından
Aynen aynı sorunu herkes yaşıyor sanırın
(116 puan) tarafından
Ben de yüzlerini öpünce uyardım. Bu kez eller öpülmeye başlandı. Elleri de hep ağzında filan diyorum anladıkları da yok. En sonunda yengesi elini öptüktwn sonra kalktım ellerini yıkadım. Annem yüzü Bi düştü çok bozuldu filan dedi. İyi oldu. Ama aradan 2 hafta filan geçti yine başladı artık kalp mi kırmak lazım anlamıyorum arkadaş
(13,939 puan) tarafından
Ya bizde aynisi yaptik eşimin kardeşleri hep küstüler. Ha elini öpmüşsun ha ağzını , yine ayni şekilde mikrop geliyor diyoruz anlayan yok.  Hatta bebegi seven diğer çocuklara da diyorlar aman sadece elini tut elini öp diye. Yanlişı doğru gibi görüyorlar.
0 oy
(119,561 puan) tarafından

Babam baby boyumun hep ayaginin altini opuyo sonrada ooh mis yaa diyo :ermm: ama bunu hergun yapiyo

0 oy
tarafından
Enselerinen öpmesi poposunu öpmesi opmeyin hassas dedikce öpmeye devam ediliyor hadi tahmin edin bunların hepsini kim yapıyor:)))
tarafından
Açıpta opmuyor kız elbise üstünden 10 aylik kizim yasakladım öpmeyi kimse opmiycek dedim oda oralardan nasipleniyor ama hiç opulmemesi lazım enfesiyon geçirmemek için rahatsız biraz ondan
(1,577 puan) tarafından
Hee tamam kız bende şaşırdım bi an sjsjsj
tarafından
Asla oyle bi şeye izin vermem zaten samimiyetlerine bile pek inanmıyorum ama işte kocam için hersey
(116 puan) tarafından
İlla Bi yerine o pis ağızları değecek zaten. Yüzünü öpmeyin derim elini öperler selleri ağzında derim ensesini ayağını öperler! Mesela öpüşen yer değil tükürük teması ile o bebeğe tüm hastalıklarınızı bulaştırabilirainşz! Bi anlasalar ama böyle deyince abartılı oluruz.
tarafından
Aynen oyle
0 oy
tarafından
Kendi çocuklarına bakmaz da benim çocuğuma laf ediyolar ya **** oluyorum
0 oy
tarafından
Oğluma sürekli kız diyorlar usanmadan güzel kızım diyorlar
tarafından
Kız güzeli demekki
0 oy
(530 puan) tarafından
ÖPMELERI

ELINDEKI YIYECEKTEN BI KEZ İSIRIP TEKRAR BEBEGIME VERMELERI

BEBEGIM HAKKINDA BANA AKIL VERMELERI
(116 puan) tarafından
Hiçbiri tahammül edilemez... Bizim insanımız niye böyle ya.
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Bu çocuk neden zayıf demeleri hi. Kilo almıyor demeleri 
(116 puan) tarafından
Kendileri çok mu fit acaba sağlıklı onlara kilo almışsın ay çok zayıfsın desen yüzüne bakmazlar. Ayrıca kilonun sağlıkla hiçbir ilgisi yook. Doktorların söylediği bu.
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Mama yedirdiğimde bebekken ağzının etrafndaki mamayı yalamak. Çığlık atmştm en son. Kayınbabam gilin tarafı işte yamyam gibi
(116 puan) tarafından
Nasıl yani doğru mu anladım, bebeğin mi ağzını yalıorlar?
(1,151 puan) tarafından
Aynen vallaha. Güya seviyor  35 yaşındaki adam. Ama iğrenç. Birincide şok oldm ikincide yapmayın artk dedm

İlgili sorular

+1 oy
28 cevap 656 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde Dilinniii (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 157 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 313 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 923 göst.