0 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (12 puan) tarafından
Anneler çocuklarınız da korona belirtisi neler oldu emzirirken parol dışaında ilaç kullandınız mı

9 Cevaplar

0 oy
(928 puan) tarafından
İlac kullanmadım kekik kaynattim içtim çorba içtim bol su özellikle bide meyve bol bol emzirmeye de devam ettim ben 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kizim 2 aylikken olmuştuk yanında cift maske ile dolastim kucagima almadim fZl bi emzirirken aliordum o kadar yatarken bile maske ile yattim surekli ihlamur gibi bitkicaylari falan ictim surekli temizlik yaptim hijyene dikkat ettim oyle oyle atlatim ve cok sukur bebegime gecmedi bide parol dışında bisu icemiyosun
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Günde dört tane parol atıyordum balkonda güneşe oturuyord bol bol meyve ıhlamur öyle öyle zor olsa gitti
0 oy
(12,939 puan) tarafından
Parol dışında kullanmadım korona da olmadım ama eşim pozitifti sonra bizde hasta olduk karantinada. Sürekli çorba içtim ara sıra parol nane limon kaynattim içtim 
0 oy
tarafından
Çok zor atlattım ben lohusa idim hem de tüm belirtileri çok ağır yasadim 

Oğlumda bir sıkıntı olmadı şükür bol limonlu su içiyordum ıhlamur rezene kekik içiyordum 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bebegimden eşime ve bana geçti. Kızımda hafif ateş ve burun akintisi/tıkanıklığı oldu sadece 2 3 gün. O sırada calpol verdim odasına soğuk buhar verdim başucuna soğan karanfil yapıp koydum. Ihlamur icirdim d vitamini çok önemli propolis hepsini verdim. Bende ve eşimde sadece hafif baş ağrısı oldu. Bi de bende göğüs bölgemde doluluk vardı. Ama kötü değildim. Emzirdigim için ilaç içmedim eşim kullandı ben kullanmadım. Dediğim gibi yani bizde d vitamini ve propolis kullandık. Tavuk suyuna bol sarımsaklı çorbalar. Zerdecalli süt ıhlamur bitki çayları falan o şekilde geçti 1 hafta sürmedi. Alah şifa versin 
0 oy
tarafından
Ben hamileyken olmuştum 
0 oy
tarafından
Belirtilerin ne canım. Dünden beri halsizim eklem yerlerim ağrıyor burnum akıyor kafamı kaldıramıyorum 9aylik oğlum var onunda burnu akıyor hiriltisi var
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Emzırıodum ilacı sadece emziren anneler için vermiştiler bana

Şükür bebeğime geçmeden atlattım 
(12 puan) tarafından
Ne ilacı verdiler parol ve kan sulandırıcı dan başka
(16,489 puan) tarafından
Soğuk algınlığı vermiştiler cnm
Gripte olmuştum ben

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 367 göst.
13 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 273 göst.
29 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asdflfpfm (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 294 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
13 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asenaninannesi1 (21 puan) tarafından soruldu

378,442 soru

11,327,870 cevap

34,782 kullanıcı

...