0 oy
293 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (255 puan) tarafından

Kızlar tomografi sonucum pozitif çıktı demiştim ciğerlerimde buzlu cam görüldü ama sürüntü testim negatif çıktı kan da temiz çıktı. Ciğerlerimde olduğu için korona tedavisine başlandı. Emzirenlerin kullanabildiği ilaçlardan verdi antibiyotik ona başladım. Ama göğsümde baskı ve doluluk hissediyorum bazen ağrı giriyor. Panik atağım da var çok korkuyorum :( başına gelen var mı nasıl geçer ciğerlerden bu? 

4 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ciğere inince zor geçebiliyor Allah şifa versin inşallah canım 
(255 puan) tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Demekki cnm sen mesela 1 haftadır vs Corona olmuşsun suruntu den inmiş ciğerler geçmiş çünkü ciğer varsa zor oluyo bazı insanlar da öyle suruntu de cikmiyo Allah şifa versin 
(255 puan) tarafından
Evet 1 haftadır hastaydım evde geçirmeye çalıştım geçmeyince doktora gittim böyle çıktı. Amin canım sağolasın
(12,777 puan) tarafından
İşte evde bekleyince cnm ciğere iniyo malesef teyzem de öyle oldu bekleyince ciğer iniyomus
0 oy
tarafından
Karantinan bitse bile devam ediyo benim 7 gün oldu karantinam biteli ama nefes darlığım devam ediyo merdiven filan çıkamıyorum oğlumla iki oyun oynasak yoruluyorum hemen doktora sordum şikayetler bi süre devam eder dedi 
(255 puan) tarafından
Çok zormuş gerçekten :( sana da çok geçmiş olsun canım bi süre daha bu korkuyla yaşıcam yani
(12,777 puan) tarafından
3 ay korunman lazım en az 1 ay etkisi devam ediyo
tarafından
1 Ay için de 2.kez yakalanan bile var o yüzden markete bile gitmiyorum artik
(255 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ne diyim :(
0 oy
(17,649 puan) tarafından
:( maske tak evde bebisi öpme dikkat et canim bol c vitamini almalsin uzülmdm yaa
(255 puan) tarafından
Çok temkinli davranıyorum canım çok teşekkür ederim :(
(17,649 puan) tarafından
:( eminim oyle davrandigina bi an önce iyilesmeye bak ve burda haber et canim
(255 puan) tarafından
Tamam canım dualarınızı eksik etmeyin inşallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 515 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pinarice (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 165 göst.
26 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine. (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 149 göst.
0 oy
9 cevap 303 göst.
24 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Eda00 (731 puan) tarafından soruldu

378,246 soru

11,321,156 cevap

34,765 kullanıcı

...